Мұғалжар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 127 "2014-2016 жылдарға арналған Мұғалжар ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 қазандағы № 181 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 07 қарашада № 4066 болып тіркелді. 2015 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9 бабына, 106 баптың 2 тармағының 5) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 127 "2014-2016 жылдарға арналған Мұғалжар ауданының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді тіркеу тізілімінде № 3734 тіркелген, 2014 жылғы 20 қаңтардағы "Мұғалжар" газетінде № 3 санында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 31 қаңтарда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта
1) тармақшасында
кірістер
"12 627 188" деген сандары "12 641 884,9" сандарына өзгертілсін;
оның ішінде:
трансферттер түсімі бойынша
"3 720 971" деген сандары "3 735 667,9" сандарына өзгертілсін;
2) тармақшасында
шығындар
"12 458 408,4" деген сандары "12 474 887,7" сандарына өзгертілсін;
2) 8 тармақта
"809 118" деген сандары "856 822,6" сандарына өзгертілсін
3) 9 тармақта
"2 754 866" деген сандары "2 721 858,3" деген сандарына өзгертілсін.
Көрсетілген шешімдегі № 1 және № 5 қосымшалары осы шешімдегі № 1 және № 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
Аудандық мәслихаттың
сессия төрайымы
хатшысы
Н.Калиева
С.Салықбаев
Мұғалжар аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 127 "О бюджете Мугалжарского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 20 октября 2014 года № 181. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 07 ноября 2014 года № 4066. Срок действия решения - до 1 января 2015 года
В соответствии со статьей 9, подпунктом 5) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 127 "О бюджете Мугалжарского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3734, опубликованное 20 января 2014 года в газете "Мугалжар" № 3 и 31 января 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
1) в пункте 1
в подпункте 1)
доходы
цифры "12 627 188" заменить цифрами "12 641 884,9";
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "3 720 971" заменить цифрами "3 735 667,9";
в подпункте 2)
затраты
цифры "12 458 408,4" заменить цифрами "12 474 887,7";
2)в пункте 8
цифры "809 118" заменить цифрами "856 822,6"
3) в пункте 9
цифры "2 754 866 " заменить цифрами "2 721 858,3".
Приложения № 1 и № 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям № 1 и № 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Н.Калиева
Секретарь
районного маслихата
С.Салыкбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ № 1
к решению Мугалжарского районного маслихата

2 965 394,0
003
Жалпы білім беру
2 889 236,0
006
Балаларға қосымша білім беру
76 158,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
981 198,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
151 366,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 987,0
004
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6 918,0
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
10 000,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткiзу
3 523,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
20 145,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
82 793,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
829 832,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
829 832,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
274 907,2
2
Әлеуметтiк көмек
243 938,3
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 561,7
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
2 561,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
241 376,6
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
102 367,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9 028,5
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
380,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 441,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
84 427,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
22 279,3
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
15 875,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 235,8
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1 343,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
30 968,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
28 121,9
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

2 965 394,0
003
Общеобразовательное обучение
2 889 236,0
006
Дополнительное образование для детей
76 158,0
9
Прочие услуги в области образования
981 198,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
151 366,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
27 987,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
6 918,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
10 000,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3 523,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
20 145,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
82793,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
829 832,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
829 832,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
274 907,2
2
Социальная помощь
243 938,3
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 561,7
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 561,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
241 376,6
002
Программа занятости
102 367,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9 028,5
005
Государственная адресная социальная помощь
380,0
006
Оказание жилищной помощи
1 441,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
84 427,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22 279,3
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
15 875,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 235,8
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 343,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
30 968,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
28 121,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения

18 791,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 073,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
8 122,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
420,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3 176,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
121 574,0
1
Ауыл шаруашылығы
37 867,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
5 177,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
5 177,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
32 690,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 503,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
174,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1 500,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
14 513,0
6
Жер қатынастары
8 939,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8 939,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 839,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 000,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
74 768,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
74 768,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
74 768,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
39 541,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
39 541,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
39 541,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10 859,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

18 791,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
7 073,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
8 122,0
006
Капитальные расходы государственного органа
420,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 176,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
121 574,0
1
Сельское хозяйство
37 867,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
5 177,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5 177,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
32 690,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
16 503,0
003
Капитальные расходы государственного органа
174,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
1 500,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
14 513,0
6
Земельные отношения
8 939,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 939,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7 839,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 000,0
007
Капитальные расходы государственного органа
100,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
74 768,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
74 768,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
74 768,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
39 541,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
39 541,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
39 541,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10 859,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов