Батпақкөл ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 14 қазандағы № 23 "Мұғалжар ауданы Батпақкөл ауылдық округінің Жағабұлақ ауылындағы атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Батпақкөл ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 28 қарашадағы № 16 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылдың 25 желтоқсанда № 4119 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі № 121-V "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына сәйкес Батпақкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батпақкөл ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 14 қазандағы № 23 "Мұғалжар ауданы Батпақкөл ауылдық округінің Жағабұлақ ауылындағы атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-151 тіркелген, 2011 жылғы 16 қарашада аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің орыс тілдегі атауы келесідей жаңа редакцияда жазылсын:
"О присвоении наименований безымянным улицам села Жагабулак Батпаккольского сельского округа Мугалжарского района";
шешімнің орыс тіліндегі бүкіл мәтіні бойынша "аульного" сөзі "сельского" сөзімен ауыстырылсын;
шешімнің орыс тіліндегі 1 тармағы келесідей жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Присвоить наименования безымянным улицам села Жагабулак Батпаккольского сельского округа Мугалжарского района Сага, Жеңістің 40 жылдығы и Мектеп".
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Ж.Алданиязов

О внесении изменений в решение акима Батпаккольского сельского округа от 14 октября 2011 года № 23 "О присвоении наименований улицам без названия аула Жагабулак Батпаккольского аульного округа Мугалжарского района"
Решение акима Батпаккольского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 28 ноября 2014 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 декабря 2014 года № 4119
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года № 121-V "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", аким Батпаккольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Батпаккольского сельского округа от 14 октября 2011 года № 23 "О присвоении наименований улицам без названия аула Жагабулак Батпаккольского аульного округа Мугалжарского района" (зарегистрированое в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-9-151, опубликованное 16 ноября 2011 года в районной газете "Мугалжар") следующие изменения:
заголовок решения на русском языке изложить в следующей новой редакции:
"О присвоении наименований безымянным улицам села Жагабулак Батпаккольского сельского округа Мугалжарского района";
по всему тексту решения на русском языке слово "аульного" заменить словом "сельского";
пункт 1 решения на русском языке изложить в следующей новой редакции:
"1. Присвоить наименования безымянным улицам села Жагабулак Мугалжарского района: Сага, Жеңістің 40 жылдығы и Мектеп".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Ж.Алданиязов