Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 166 "Темір ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 сәуірдегі № 182 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 сәуірде № 3873 болып тіркелді. Күші жойылды - (Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 маусымдағы № 68 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - (Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 11.06.2015 № 68 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 166 "Темір ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3735 тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтарда аудандық "Темір" газетінің № 3-4 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер "4 096 555" сандары "4 241 772" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша "1 350 983" сандары "1 496 200" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар "4 110 353,3" сандары "4 230 570,3" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо "0" сандары "25 000" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу "0" сандары "25 000" сандарымен ауыстырылсын.
2) мынадай мазмұндағы 5-1 тармақпен толықтырылсын:
5-1. Қазақстан Республикасының "2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 12-1 бабына сәйкес 2014 жылдың 1 сәуірінен бастап мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемақы төлеу белгіленгені еске және басшылыққа алынсын;
3) 6 тармақта:
2 абзацтың бөлігінде:
"42 422" сандары "44 246" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге - 280 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге – 2 000 мың теңге;
2014 жылғы 1 сәуірден бастап мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемақы төлеуге – 116 113 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 28 декабря 2013 года № 166 "О бюджете Темирского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 22 апреля 2014 года № 182. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 апреля 2014 года № 3873. Утратило силу - (письмо маслихата Темирского района Актюбинской области от 11 июня 2015 года № 68)
Сноски. Утратило силу - (письмо маслихата Темирского района Актюбинской области от 11.06.2015 № 68).
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 28 декабря 2013 года № 166 "О бюджете Темирского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3735, опубликованное 17 января 2014 года в районной газете "Темір" № 3-4) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "4 096 555" заменить цифрами "4 241 772", в том числе по:
поступлениям трансфертов цифры "1 350 983" заменить цифрами "1 496 200";
в подпункте 2):
затраты цифры "4 110 353,3" заменить цифрами "4 230 570,3";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами цифры "0" заменить цифрами "25 000", в том числе:
приобретение финансовых активов цифры "0" заменить цифрами "25 000";
2) дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
5-1. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 12-1 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014 -2016 годы" установлена с 1 апреля 2014 года ежемесячная надбавка за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, в размере 10 процентов;
3) в пункте 6:
в части абзаца 2:
цифры "42 422" заменить цифрами "44 246";
и дополнить абзацами следующего содержания:
на выплату государственной адресной социальной помощи - 280 тысяч тенге;
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет – 2 000 тысяч тенге;
на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местного бюджета, в размере 10 процентов с 1 апреля 2014 года – 116 113 тысяч тенге;

4) 7 тармақ:
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға – 25 000 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы хатшысы
Н.ОРАЗҒҰЛОВ Н.ӨТЕПОВ
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 22 сәуірдегі
№ 182 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 166 шешіміне 1-қосымша
Темір ауданының 2014 жылға арналған бюджеті
Санаты
2014 жылға нақтыланған бюджет, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

4) пункт 7:
дополнить абзацем следующего содержания:
на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций – 25 000 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Н.УРАЗГУЛОВ Н.УТЕПОВ
Приложение
к решению районного маслихата
от 22 апреля 2014 года № 182
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 28 декабря 2013 года № 166
Бюджет Темирского района на 2014 год
Категория
Уточненный бюджет на 2014 год, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы