Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданының 2014 жылғы 22 тамыздағы № 231 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 қыркүйекте № 4020 болып тіркелді.
Ескерту. Атау жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Темір аудандық әкімдігінің 12.10.2020 № 207 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес Темір ауданы әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, қосымшаға сәйкес Темір ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Қала және ауылдық округі әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін ақпараттық стендтермен, тақталармен және тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмi аппаратының басшысы Б.Әділхановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі
Б.Қаниев
Келісілді:
Аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
А.Нұрғалиев
Аудан әкімдігінің 2019 жылғы
29 сәуірдегі № 94
қаулысына қосымша
Аудан әкімдігінің

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата Темирского района Актюбинской области от 22 августа 2014 года № 231. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 сентября 2014 года № 4020.
Сноска. Заголовок – в редакции постановления акимата Темирского района Актюбинской области от 12.10.2020 № 207 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Темирского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Темирского района согласно приложению.
2. Акимам города и сельских округов оснастить места для размещения агитационных печатных материалов информационными стендами, щитами и тумбами.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Б.Адилханова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Б.Каниев
Согласованно:
Председатель районной
территориальной комиссии
А.Нургалиев
Приложение к постановлению
акимата Темирского района
от 29 апреля 2019 года № 94
Приложение к постановлению
акимата Темирского района

2014 жылғы 22 тамыздағы № 231
қаулысына қосымша
Темiр ауданының аумағында барлық кандидаттар үшiн үгiттiк баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Темір аудандық әкімдігінің 12.10.2020 № 207 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Орналастыру орындары және үгіттік баспа материалдарының атауы
мекенжайы
саны
1
Ақсай ауылдық округі, Ақсай ауылы, Мәдениет үйі ғимаратының алдында орналасқан стенді
Ақсай ауылы, Төсбұлақ көшесі №4
1
2
Ақсай ауылдық округі, Шығырлы ауылы, Ауылдық клубы ғимаратының алдында орналасқан стенді
Шығырлы ауылы, Ә.Молдағулова көшесі №2
1
3
Алтықарасу ауылдық округі, Алтықарасу ауылы, Мәдениет үйі ғимаратының алдында орналасқан стенді
Алтықарасу ауылы, Қарабас көшесі №12
1
4
Жақсымай ауылдық округі, Шұбарқұдық ауылы, Ауылдық клубы ғимаратының алдында орналасқан стенді
Шұбарқұдық ауылы, Мектеп көшесі № 1
1
5
Қайыңды ауылдық округі, Құмқұдық ауылы, Ауылдық клубы ғимаратының алдында орналасқан стенді
Құмқұдық ауылы, Мектеп көшесі №6
1
6
Кеңқияқ ауылдық округі, Кеңқияқ ауылы, Мәдениет үйі ғимаратының алдында орналасқан стенді
Кеңқияқ ауылы, Парк көшесі №9Б
1
7
Кеңестуы ауылдық округі, Қопа ауылы, Ауылдық клубы ғимаратының алдында орналасқан стенді
Қопа ауылы, Саябақ көшесі №43
1
8
Саркөл ауылдық округі, Саркөл ауылы, Ауылдық клубы ғимаратының алдында орналасқан стенді
Саркөл ауылы, Мектеп көшесі №32
1
9
Саркөл ауылдық округі, Шұбарши кентi, Ауылдық клубы ғимаратының алдында орналасқан стенді
Шұбарши кенті, Геолог көшесі №25А
1
10
Тасқопа ауылы, Ауылдық клубы ғимаратының алдында орналасқан стенді
Тасқопа ауылы, Мектеп көшесі №20
1
11
Темiр қаласы, Қалалық клубы ғимаратының алдында орналасқан стенді
Темір қаласы, Сақтаған Бәйішев көшесі №6
1
12
Шұбарқұдық ауылдық округі, Шұбарқұдық кентi, Шұбарқұдық айналым пайдалану локомотив депосы ғимаратының алдында орналасқан стенді (келiсiм бойынша)
Шұбарқұдық кенті, Депо көшесі 2А
1
13
Шұбарқұдық ауылдық округі, Шұбарқұдық кенті, "Н.Байғанин атындағы Темір аудандық мәдениет үйi" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алдында орналасқан стенді
Шұбарқұдық кенті, Нұрпейіс Байғанин көшесі №3
1
14
Шұбарқұдық ауылдық округі, Шұбарқұдық кенті, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы Ақтөбе облысы бойынша филиалы" Халыққа қызмет көрсету бойынша Темір аудандық бөлімі ғимаратының алдында орналасқан стенді (келісім бойынша)
Шұбарқұдық кенті, Нұрпейіс Байғанин көшесі №15/3
1

от 22 августа 2014 года № 231
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Темирского района
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Темирского района Актюбинской области от 12.10.2020 № 207 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Места размещения и название агитационных печатных материалов
Адрес
количество
1
Аксайский сельский округ, село Аксай, стенд расположенный перед зданием Дома культуры
село Аксай, улица Төсбұлақ №4
1
2
Аксайский сельский округ, село Шыгырлы, стенд расположенный перед зданием Сельского клуба
село Шыгырлы, улица Ә.Молдағулова №2
1
3
Алтыкарасуский сельский округ, село Алтыкарасу, стенд расположенный перед зданием Дома культуры
село Алтыкарасу, улица Қарабас №12
1
4
Жаксымайский сельский округ, село Шубаркудык, стенд расположенный перед зданием Сельского клуба
село Шубаркудык, улица Мектеп №1
1
5
Каиндинский сельский округ, село Кумкудук, стенд расположенный перед зданием Сельского клуба
село Кумкудук, улица Мектеп №6
1
6
Кенкиякский сельский округ, село Кенкияк, стенд расположенный перед зданием Дома культуры
село Кенкияк, улица Парк №9Б
1
7
Кенестуский сельский округ, село Копа, стенд расположенный перед зданием Сельского клуба
село Копа, улица Саябақ №43
1
8
Саркульский сельский округ, село Саркуль, стенд расположенный перед зданием Сельского клуба
село Саркуль, улица Мектеп №32
1
9
Саркульский сельский округ, поселок Шубарши, стенд расположенный перед зданием Сельского клуба
поселок Шубарши, улица Геолог №25А
1
10
Таскопинский сельский округ, село Таскопа, стенд расположенный перед зданием Сельского клуба
село Таскопа, улица Мектеп №20
1
11
Город Темир, стенд расположенный перед зданием Городского клуба
город Темир, улица Сақтаған Бәйішев №6
1
12
Шубаркудыкский сельский округ, поселок Шубаркудык, стенд расположенный перед зданием Оборотное эксплуатацинное локомотивное депо Шубаркудык (по согласованию)
поселок Шубаркудык, улица Депо 2А
1
13
Шубаркудыкский сельский округ, поселок Шубаркудык, стенд расположенный перед зданием Государственного коммунального казенного предприятия "Темирский районный дом культуры имени Н.Байганина"
поселок Шубаркудык, улица Нурпейс Байганин №3
1
14
Шубаркудыкский сельский округ, поселок Шубаркудык, стенд расположенный перед зданием отдела по обслуживанию населения Темирского района филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация" "Правительство для граждан по Актюбинской области" (по согласованию)
поселок Шубаркудык, улица Нурпейс Байганин №15/3
1