Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 137 "2014-2016 жылдарға арналған Ойыл ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 166 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 04 мамырда № 3883 болып тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды (Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 ақпандағы № 19 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды – (Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 03.02.2015 № 19 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабына сәйкес Ойыл аудандық мәслихаты Ш Е Ш І М Қ А Б Ы Л Д А Д Ы:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 137 «2014-2016 жылдарға арналған Ойыл ауданының бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3741 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 23, 30 қаңтардағы және 4 ақпандағы «Ойыл» газетінің № 3, 4 және 5 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«2 658 678» деген сандар «2 746 711» деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«2 433 678» деген сандар «2 521 711» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«2 664 081,6» деген сандар «2 752 114,6» деген сандармен ауыстырылсын;
2) мынадай мазмұндағы 4-1 тармақшамен толықтырылсын:
«4-1. Қазақстан Республикасының «2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Заңының 12-1 бабына сәйкес, 2014 жылдың 1 сәуірінен бастап мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын мемлекеттік мекемелердің қызметкерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлеріне лауазымдық жалақыға ай сайынғы төленетін үстеме ақыға 10 пайыз мөлшерінде белгіленгені еске және басшылыққа алынсын.».
3) 6 тармақта:
3 абзацтың бөлігінде:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 137 "О бюджете Уилского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 16 апреля 2014 года № 166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 04 мая 2014 года № 3883. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо Уилского районного маслихата Актюбинской области от 3 февраля 2015 года № 19)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения – (письмо Уилского районного маслихата Актюбинской области от 03.02.2015 № 19).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Уилский районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 137 «О бюджете Уилского района на 2014-2016 годы» (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов за № 3741, опубликованное в газете «Ойыл» 23, 30 января и 4 февраля 2014 года № 3, 4 и 5) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «2 658 678» заменить цифрами «2 746 711»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «2 433 678» заменить цифрами «2 521 711»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «2 664 081,6» заменить цифрами «2 752 115,6»;
2) Дополнить подпунктом 4-1 следующего содержание:
«4-1. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 12-1 Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2014 -2016 годы» установлена с 1 апреля 2014 года ежемесячная надбавка за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, в размере 10 процентов.».
3) в пункте 6:
в части абзаца 3:

«46 497» деген сандар «48 494» деген сандармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы 6, 7 абзацтармен толықтырылсын:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекке - 150 мың теңге;
2014 жылдың 1 сәуірінен бастап мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын мемлекеттік мекемелердің қызметкерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлеріне лауазымдық жалақыға ай сайынғы төленетін үстеме ақыға 10 пайыз мөлшерінде - 85 886 мың теңге.

цифры «46 497» заменить цифрами «48 494»;
и дополнить абзацами 6, 7 следующего содержания:
150 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи;
85 886 тысяч тенге - на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, в размере 10 процентов с 1 апреля 2014 года».