Хромтау ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 10 ақпандағы № 25 қаулы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 ақпанда № 3782 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 12 мамырдағы № 149 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық әкімдігінің 12.05.2015 № 149 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7, 20 баптарына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережесіне сәйкес Хромтау аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты шарттары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Хромтау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (С.Б.Ельдесов) жұмыссыздарды ақылы қоғамдық жұмысқа жолдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Д.Аспеновке жүктелсін.

Об организации и финансировании общественных работ в Хромтауском районе
Постановление акимата Хромтауского района Актюбинской области от 10 февраля 2014 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 февраля 2014 года № 3782. Утратило силу постановлением акимата Хромтауского района Актюбинской области от 12 мая 2015 года № 149
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Хромтауского района Актюбинской области от 12.05.2015 № 149.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 7, 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Хромтауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования согласно приложения.
2. Государственному учреждению "Хромтауский районный отдел занятости и социальных программ" (С.Б.Ельдесов) обеспечить направление безработных на оплачиваемые общественные работы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Н.Д.Аспенова

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі А.Усмангалиев
Аудан әкімдігінің
2014 жылғы 10 ақпандағы
№ 25 қаулысына
ҚОСЫМША
Ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты шарттары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Аким района А.Усмангалиев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к постановлению акимата района
№ 25 от 10 февраля 2014 года
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Хромтау ауданының әкімдігінің 31.10.2014 № 404 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Кәсіпорындар мен ұйымдардың атауы
Қоғамдық жұмыс түрлері (жобалар)
1 адамға келісім шарт бойынша жұмыс көлемі (болжам)
(теңге)
Берілген сұраныс
Жоспар бойынша
Қаржыландыру көзі
Жұмыс орындарының саны (адам)
Қарастырылған қаражат (мың теңге)
Аудан бойынша

Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Хромтауского района Актюбинской области от 31.10.2014 № 404 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организации и предприятии
Виды общественных работ (проекты)
Объем работ по договорам на 1 человек (прогноз) (тенге)
Заявленная потребность
По плану
Источник финансирования
Кол-во рабочих мест (человек)
Предусмотренные средства (тысяч тенге)
По району