Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 145 "Хромтау ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 қазандағы № 205 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 қарашада № 4058 болып тіркелді. 2015 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 106 баптарына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 145 "Хромтау ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3748 болып тіркелген, аудандық "Хромтау" газетінің 2014 жылдың 23 қаңтарындағы № 4-7 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"4 638 745,8" деген цифрлар "4 602 822,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"1 914 922,8" деген цифрлар "1 878 914,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"4 660 291,5" деген цифрлар "4 627 384,1" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицит)
"-298 628,7" деген цифрлар "-301 744,2" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру
"298 628,7" деген цифрлар "301 744,2" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) 7 тармақта:
8 абзац бөлігінде:
білім саласына "28 428" деген цифрлар "17 426" деген цифрлармен ауыстырылсын және мәдениет саласына "2 008" деген цифрлар "1059" деген цифрлармен ауыстырылсын;
10 абзац бөлігінде:
"13 300" деген цифрлар "12 635" деген цифрлармен ауыстырылсын.
3) 9 тармақта:
2 абзац бөлігінде:
"4 000" деген цифрлар "3 974" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3 абзац бөлігінде:
"76 259" деген цифрлар "72 734" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5 абзац бөлігінде:
"16 850" деген цифрлар "16 522" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6 абзац бөлігінде:
"16 638" деген цифрлар "15 832" деген цифрлармен ауыстырылсын;
7 абзац бөлігінде:
"31 743" деген цифрлар "28 886" деген цифрлармен ауыстырылсын;
8 абзац бөлігінде:
"166 031" деген цифрлар "131 031" деген цифрлармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"600 орындық Дөң орта мектебінің құрылысына жобалау-сметалық құжаттамаларын әзірлеуге – 6 483 мың теңге.".

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 145 "Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2014-2016 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 20 октября 2014 года № 205. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 ноября 2014 года № 4058. Срок действия решения - до 1 января 2015 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 145 "Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3748, опубликованное в районной газете "Хромтау" от 23 января 2014 года № 4-7) следующее изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "4 638 745,8" заменить цифрами "4 602 822,9";
в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры "1 914 922,8" заменить цифрами "1 878 914,8";
в подпункте 2):
затраты
цифры "4 660 291,5" заменить цифрами "4 627 384,1";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета
цифры "-298 628,7" заменить цифрами "-301 744,2";
в подпункте 6):
финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета
цифры "298 628,7" заменить цифрами "301 744,2".
2) в пункте 7:
в части абзаца 8:
по сфере образования цифры "28 428" заменить цифрами "17 426" и по сфере культуры цифры "2 008" заменить цифрами "1 059";
в части абзаца 10:
цифры "13 300" заменить цифрами "12 635".
3) в пункте 9:
в части абзаца 2:
цифры "4 000" заменить цифрами "3 974";
в части абзаца 3:
цифры "76 259" заменить цифрами "72 734";
в части абзаца 5:
цифры "16 850" заменить цифрами "16 522";
в части абзаца 6:
цифры "16 638" заменить цифрами "15 832";
в части абзаца 7:
цифры "31 743" заменить цифрами "28 886";
в части абзаца 8:
цифры "166 031" заменить цифрами "131 031";
дополнить абзацем следующего содержания:
"на разработку проектно – сметной документации на строительство Донской средней школы на 600 мест - 6 483 тысяч тенге.".

4) 11 тармақ:
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"облыстық бюджеттен Хромтау қаласындағы Абай және Жеңіс даңғылындағы жолдарды қайта жаңғыртуға – 12 667 мың теңге.".
5) көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы
хатшысы
Б.Ашабаев
Д.Молдашев
Аудандық мәслихаттың 2014 жылдың 20 қазандағы
№ 205 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың

4) пункт 11:
дополнить абзацем следующего содержания:
"на реконструкция дорог по проспектам Абая и Победы города Хромтау с областного бюджета – 12 667 тысяч тенге.".
5) приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Секретарь районного
районного маслихата
маслихата
Б.Ашабаев
Д.Мулдашев
Приложение к решению районного маслихата
от 20 октября 2014 года № 205
Приложение № 1
к решению № 145 районного

7 500
5
Тіркелген салық
550
08
1
Мемлекеттік баж
9 067
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынатын баж
5 000
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
2 500
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды рәсімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
210
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
20
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
30
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
1 000
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
42
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
30
Қаруды және оның патрондарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
145
Тракторшы – машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
90
2
Салықтық емес түсiмдер
319 770,1
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
9 385,1
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер

7 500
5
Фиксированный налог
550
08
1
Государственная пошлина
9 067
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
5 000
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2 500
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
210
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу визы к паспортам иностранцев или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
20
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
30
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
1 000
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
42
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
30
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
145
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста -машиниста
90
2
Неналоговые поступления
319 770,1
01
Доходы от государственной собственности
9 385,1
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности

11 044,5
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 853
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
6 191,5
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
80 247,8
01
Ауыл шаруашылығы
27 361
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
4 225
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
4 225
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
23 136
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 616
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
160
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
8 360
06
Жер қатынастары
9 997,8
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9 997,8
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 847,8
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
2 000
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
09
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
42 889
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
42 889
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
42 889
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14 059
02
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14 059
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
14 059
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6 903
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
7 156
12
Көлiк және коммуникация
92 264,8
01
Автомобиль көлiгi
92 264,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
92 264,8
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

11 044,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
4 853
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6 191,5
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
80 247,8
01
Сельское хозяйство
27 361
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
4 225
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4 225
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
23 136
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
14 616
003
Капитальные расходы государственного органа
160
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
8 360
06
Земельные отношения
9 997,8
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9 997,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7 847,8
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
2 000
007
Капитальные расходы государственного органа
150
09
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
42 889
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
42 889
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
42 889
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14 059
02
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14 059
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
14 059
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
6 903
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
7 156
12
Транспорт и коммуникации
92 264,8
01
Автомобильный транспорт
92 264,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
92 264,8
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог