Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 121 "Шалқар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 7 тамыздағы № 168 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 тамызда № 4009 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 24.12.2014 № 188 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 24.12.2014 № 188 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына сәйкес Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 121 «Шалқар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3742 санымен тіркелген, 2014 жылғы 30 қаңтардағы «Шалқар» газетінің № 4-5(8320) санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Шалқар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6112651,2 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер 1663960,0 мың теңге,
салықтық емес түсімдер 48534,0 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 72506,0 мың теңге,
трансферттердің түсімдері 4327651,2 мың теңге;
2) шығындар 6137643,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 17099,0 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 19446,0 мың теңге,
бюджеттік кредиттерді өтеу 2347,0 мың теңге;
4) тапшылық -42091,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитті пайдалану) 42091,6 мың теңге.»;
7 тармақта:
төртінші абзацта:
«8804,0» сандары «13263,0» сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақ мынадай мазмұндағы 8-1 тармағымен толықтырылсын:
«8-1. Ауданның 2014 жылға арналған бюджетінде республикалық бюджеттен:
Шалқар ауданының Біршоғыр ауылындағы бір пәтерлік жалдамалы коммуналдық тұрғын үйінің құрылысына - 5370,0 мың теңге;
Шалқар ауданының Шалқар қаласындағы И.Тұнғатаров көшесі бойынша № 382, № 383 екі пәтерлік жалдамалы коммуналдық тұрғын үйлердің құрылысына - 21578,0 мың теңге;
Шалқар ауданының Бозой ауылындағы екі пәтерлік жалдамалы коммуналдық тұрғын үйінің құрылысына - 10789,0 мың теңге нысаналы даму трансферттері түскені ескерілсін.
Нысаналы даму трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.»;
9 тармақта:
екінші абзацта:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 121 "О бюджете Шалкарского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 7 августа 2014 года № 168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 августа 2014 года № 4009. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 24.12.2014 № 188
Сноска. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 24.12.2014 № 188.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года маслихат Шалкарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Шалкарского района от 25 декабря 2013 года № 121 «О бюджете Шалкарского района на 2014-2016 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3742, опубликованное от 30 января 2014 года в газете «Шалқар» за № 4-5(8320) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет Шалкарского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
доходы 6112651,2 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления 1663960,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления 48534,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 72506,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4327651,2 тысяч тенге;
2) затраты 6137643,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 17099,0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты 19446,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 2347,0 тысяч тенге;
4) дефицит -42091,6 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита бюджета
(использование профицита) 42091,6 тысяч тенге.»;
в пункте 7:
в четвертом абзаце:
цифры «8804,0» заменить цифрами «13263,0»;
пункт 8 дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
«8-1. Учесть в бюджете района поступление на 2014 год целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета:
на строительство одноквартирного арендно-коммунального жилого дома в селе Биршогыр Шалкарского района - 5370,0 тысяч тенге;
на строительство двухквартирных арендно-коммунальных жилых домов по улице И.Тунгатарова № 382, № 383 в городе Шалкар Шалкарского района - 21578,0 тысяч тенге;
на строительство двухквартирного арендно-коммунального жилого дома в селе Бозой Шалкарского района - 10789,0 тысяч тенге.
Распределение сумм целевых трансфертов на развитие определяется на основании постановления акимата района.»;
в пункте 9:
во втором абзаце:

«32131,0» сандары «22400,0» сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақта:
төртінші абзацта:
«6650,0» сандары «5424,0» сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта:
«17721,0» сандары «5410,0» сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 10-1 тармағымен толықтырылсын:
«10-1. Ауданның 2014 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен:
Шалқар қаласының даму аймағындағы сумен жабдықтау желілерінің құрылысына жобалық-сметалық құжаттарын дайындауға – 4800,0 мың теңге;
Шалқар қаласындағы даму аймағындағы газбен жабдықтау желілерінің құрылысына жобалық-сметалық құжаттарын дайындауға – 3600,0 мың теңге нысаналы даму трансферттері түскені ескерілсін.
Нысаналы даму трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.»;
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

цифры «32131,0» заменить цифрами «22400,0»;
в пункте 10:
в четвертом абзаце:
цифры «6650,0» заменить цифрами «5424,0»;
в седьмом абзаце:
цифры «17721,0» заменить цифрами «5410,0»;
дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
«10-1. Учесть в бюджете района поступление на 2014 год целевых трансфертов на развитие из областного бюджета:
на разработку проектно-сметной документации на строительство сетей водоснабжения в зоне развития города Шалкар - 4800,0 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации на строительство сетей газоснабжения в зоне развития города Шалкар - 3600,0 тысяч тенге.
Распределение сумм целевых трансфертов на развитие определяется на основании постановления акимата района.»;
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 12 к настоящему решению.

006
Балаларға қосымша білім беру
230114,0
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
111348,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
106406,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28388,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
9717,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткізу
567,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
364,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
13008,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
54362,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
4942,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
4942,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
232508,0
2
Әлеуметтік көмек
207925,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
207925,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
75969,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6945,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1167,0
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
5829,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
62147,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
296,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
32453,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
17248,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4296,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1575,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
24583,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24583,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23658,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

006
Дополнительное образование для детей
230114,0
9
Прочие услуги в области образования
111348,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
106406,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
28388,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9717,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
567,0
012
Капитальные расходы государственного органа
364,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13008,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
54362,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
4942,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
4942,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
232508,0
2
Социальная помощь
207925,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
207925,0
002
Программа занятости
75969,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6945,0
005
Государственая адресная социальная помощь
1167,0
006
Оказание жилищной помощи
5829,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
62147,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
296,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
32453,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
17248,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4296,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1575,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
24583,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24583,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23658,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 7 тамыздағы № 168 шешіміне 2 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 121 шешіміне 5 қосымша
Шалқар қаласы және ауылдық округ әкімдері аппараттарының 2014 жылға арналған бюджеттік бағдарламаларын қаржыландыру көлемі
(мың теңге)
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру

Приложение № 2 к решению районного маслихата № 168 от 7 августа 2014 года
Приложение № 5 к решению районного маслихата № 121 от 25 декабря 2013 года
Объемы финансирования бюджетных программ аппаратов акимов города Шалкар и сельских округов на 2014 год
(тыс. тенге)
Услуги по обеспечению аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Капитальные расходы государственных органов
Организация сохранения государственного жилищного фонда