Облыс әкімдігінің 2012 жылғы 5 қарашадағы "Қазақстан-Қытай" магистральдық газ құбырының желілік бөлігін орналастыру үшін қауымдық сервитут белгілеу туралы" N 346 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 наурыздағы N 72 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 17 сәуірде N 2676 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 1669106131–баптарына, Заңының 27-бабына Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімдігінің 2012 жылғы 5 қарашадағы "Қазақстан-Қытай" магистральдық газ құбырының желілік бөлігін орналастыру үшін қауымдық сервитут белгілеу туралы" N 346 қаулысына (Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 19 қарашада N 2193 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2012 жылғы 6 желтоқсанда N 137 "Жетісу", 2012 жылғы 6 желтоқсанда N 137 "Огни Алатау" газеттерінде жарияланған) келесі толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
тақырыбында "құбырының" деген сөзден кейін "С желісі" деген сөздермен толықтырылсын;
1-тармақта "құбырының" деген сөзден кейін "С желісі" деген сөздермен толықтырылсын";
көрсетілген қаулымен бекітілген қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
көрсетілген қаулы осы қаулының 23-қосымшаларына сәйкес 23-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Тынышбай Досымбекұлы Досымбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшiне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысы
әкімінің м.а.                              А. Баталов
КЕЛІСІЛДІ:
Алматы облысының
табиғи ресурстар және
табиғатты пайдалануды
реттеу басқармасының
басшысы                                    Сайлау Жұхайұлы Жұхаев
Алматы облысы бойынша
экология департаментінің
басшысы                                    Қалижан Асанбекұлы Мәлібеков
Алматы облыстық
орман және аңшылық
шаруашылығы аумақтық
инспекция басшысы                          Темірлан Болатұлы Мәмиев
Облыс әкімдігінің 2014 жылғы "14" наурыз
"Облыс әкімдігінің 2012 жылғы 5 қарашадағы
""Қазақстан-Қытай" магистральдық газ
құбырының желілік бөлігін орналастыру үшін
қауымдық сервитут белгілеу туралы" N 346
қаулысына толықтырулар мен өзгерістер
енгізу туралы" N 72 қаулысына 1-қосымша
Облыс әкімдігінің 2012 жылғы 5 қарашадағы
""Қазақстан-Қытай" магистральдық газ
құбырының желілік бөлігін орналастыру
үшін қауымдық сервитут белгілеу туралы"
N 346 қаулысына 1-қосымша
Р/с
N
Аудандардың
атаулары
Қауымдық
сервитут
белгілеу
көлемі,
гектар
Соның ішінде:
ауыл
шаруашылық
алқаптарының
көлемі
оның ішінде:
егістік
барлығы
оның ішінде
суармалы
1
2
3
4
5
6
1.
Еңбекшіқазақ

О внесении дополнений и изменений в постановление акимата области от 5 ноября 2012 года N 346 "Об установлении публичного сервитута для размещения линейной части магистрального газопровода "Казахстан-Китай""
Постановление акимата Алматинской области от 14 марта 2014 года N 72. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 апреля 2014 года N 2676
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 1669106131 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области "Об установлении публичного сервитута для размещения линейной части магистрального газопровода "Казахстан-Китай"" от 5 ноября 2012 года N 346 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов в Департаменте юстиции Алматинской области от 19 ноября 2012 года N 2193 и опубликованное в газетах "Жетісу" от 6 декабря 2012 года N 137, "Огни Алатау" от 6 декабря 2012 года N 137) следующие дополнения и изменения:
в заголовке после слова "части" дополнить словами "нитки С";
в пункте 1 после слова "части" дополнить словами "нитки С";
приложение, утвержденное указанным постановлением изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
дополнить указанное постановление приложениями 2 и 3 согласно приложениям 2 и 3 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Досымбекова Тынышбая Досымбековича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима
Алматинской области                        А. Баталов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель управления
природных ресурсов
и регулирования
природопользования
Алматинской области                        Жухаев Сайлау Жухаевич
Руководитель департамента
экологии по
Алматинской области                        Малибеков Калижан Асанбекович
Руководитель территориальной
инспекции лесного
и охотничьего хозяйства
Алматинской области                        Мамиев Темирлан Болатович
Приложение 1 к постановлению акимата области
от "14" марта 2014 года N 72 "О внесении
дополнений и изменений в постановление акимата
области от 5 ноября 2012 года N 346 "Об установлении
публичного сервитута для размещения линейной части
магистрального газопровода "Казахстан-Китай""
Приложение 1 к постановлению акимата области
от 5 ноября 2012 года N 346 "Об установлении
публичного сервитута для размещения линейной части
магистрального газопровода "Казахстан-Китай""
N
п/п
Наименование
районов
Площадь
установления
публичного
сервитута,
гектар
В том числе:
площадь
сельско-
хозяйствен-
ных
угодий
из них:
пашня
всего
в том числе
орошаемая
1
2
3
4
5
6
1.
Енбекшиказахский