"Ағаш кесу және орман билетін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 18 тамыздағы № 316 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 23 қыркүйекте № 2858 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 қыркүйектегі № 419 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 21.09.2015 № 419 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабына және "Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі көрсететін мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту, Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 3 маусымдағы № 607 қаулысына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған."Ағаш кесу және орман билетін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Досымбеков Тынышбай Досымбекұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұсаханов
Алматы облысы әкімдігінің
2014 жылғы "18" тамыз
№ 316 қаулысымен бекітілген
"Ағаш кесу және орман билетін беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Ағаш кесу және орман билетін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) мемлекеттік орман иеленушілер (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушылар) тегін көрсетеді.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 3 маусымдағы № 607 қаулысымен бекітілген "Ағаш кесу және орман билетін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты негізінде (бұдан әрі – Стандарт), сондай-ақ Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 1511 "Ағаш кесу мен орман билетінің нысандарын, Ағаш кесу және орман билетін есепке алу, сақтау, толтыру және беру қағидаларын бекіту туралы" қаулысы негізінде (бұдан әрі – Қаулы) көрсетіледі.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны – электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.

Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лесорубочного и лесного билета"
Постановление акимата Алматинской области от 18 августа 2014 года № 316. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 сентября 2014 года № 2858. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 15 сентября 2015 года № 416
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 21.09.2015 № 419 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2014 года № 607 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан, внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Выдача лесорубочного и лесного билета".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Досымбекова Тынышбая Досымбековича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мусаханов
Утвержден постановлением акимата
Алматинской области
от "18" августа 2014 года № 316
Регламент государственной услуги
"Выдача лесорубочного и лесного билета"
1.Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача лесорубочного и лесного билета" (далее – государственная услуга) оказывается бесплатно физическим и юридическим лицам (далее – услугополучатели) государственными лесовладельцами (далее – услугодатель).
2. Государственная услуга предоставляется на основании стандарта государственной услуги "Выдача лесорубочного и лесного билета", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2014 года № 607 (далее – Стандарт), а также на основании Постановления Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2011 года № 1511 "Об утверждении форм лесорубочного и лесного билета, Правил учета, хранения, заполнения и выдачи лесорубочного и лесного билета" (далее – Постановление).
3. Форма оказания государственной услуги – электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.

4. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі – ағаш кесу және (немесе) орман билетін (Қаулымен бекітілген нысандар бойынша) қағаз түрінде беру.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде құрылымдық бөлімшелер
(қызметкерлер) мен көрсетілетін қызметті берушінің іс-қимыл
тәртібін сипаттау
5. Көрсетілетін қызметті алушының (не сенімхат бойынша оның өкілінің) Стандарттың 9 тармағына сәйкес құжаттар топтамасымен бірге жүгінуі, мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оны орындаудың ұзақтығы:
1) құжаттарды қабылдау, тіркеу және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына бұрыштама қолын қою үшін жолдау.
Нәтижесі – құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жолдау. 20 (жиырма) минуттан аспайды;
2) ұсынылған құжаттарды қарау және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын анықтау.
Нәтижесі – көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын анықтау. 20 (жиырма) минуттан аспайды;
3) құжаттардың қойылған талаптарына сәйкестігін қарау, ағаш кесу және (немесе) орман билетін рәсімдеу.
Нәтижесі – ағаш кесу және (немесе) орман билетін рәсімдеу. 2 (екі) жұмыс күннен аспайды;
4) ағаш кесу және (немесе) орман билетіне қол қою, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне тіркеу үшін жолдау.
Нәтижесі – ағаш кесу және (немесе) орман билетіне қол қою. 20 (жиырма) минуттан аспайды;
5) ағаш кесу және (немесе) орман билетін тіркеу және көрсетілетін қызметті алушыға беру.
Нәтижесі - көрсетілетін қызметті алушыға ағаш кесу және (немесе) орман билетін беру. 20 (жиырма) минуттан аспайды.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде құрылымдық бөлімшелер
қызметкерлер) мен көрсетілетін қызметті берушінің өзара
іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы.
8. Әрбір рәсімнің (iс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы өзара іс-қимылдың реттілігін сипаттау осы регламенттiң қосымшасы "Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында" келтiрiлген.
"Ағаш кесу және орман билетін беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне қосымша
"Ағаш кесу және орман билетін беру" мемлекеттік қызмет
көрсетудің бизнес – процестерінің анықтамалығы

4. Результат оказания государственной услуги – выдача лесорубочного и (или) лесного билета (по формам, утвержденным Постановлением) в бумажной форме.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной
услуги
5. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является обращение услугополучателя (либо его представителя по доверенности) с пакетом документов согласно пункту 9 Стандарта.
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) прием документов, регистрация и направление документов руководителю услугодателя для наложения резолюции.
Результат – направление документов руководителю услугодателя. Не более 20 (двадцати) минут;
2) рассмотрение предоставленных документов и определение ответственного исполнителя услугодателя.
Результат – определение ответственного исполнителя услугодателя. Не более 20 (двадцати) минут;
3) рассмотрение документов на соответствие предъявляемым требованиям, оформление лесорубочного и (или) лесного билета.
Результат – оформление лесорубочного и (или) лесного билета. Не более 2 (двух) рабочих дней;
4) подписание лесорубочного и (или) лесного билета, направление сотруднику канцелярии услугодателя для регистрации.
Результат – подписание лесорубочного и (или) лесного билета. Не более 20 (двадцати) минут;
5) регистрация лесорубочного и (или) лесного билета и выдача услугополучателю.
Результат – выдача лесорубочного и (или) лесного билета услугополучателю. Не более 20 (двадцати) минут.
3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной
услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) ответственный исполнитель услугодателя;
3) руководитель услугодателя.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведены в приложении настоящего регламента "Справочнике бизнес – процессов оказания государственной услуги".
Приложение к регламенту
государственной услуги
"Выдача лесорубочного и
лесного билета"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Выдача лесорубочного и лесного билета"