2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 193 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 04 сәуірдегі N 219 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 15 сәуірде N 2666 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 109-бабының 5-тармағына, 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 193 шешіміне (2013 жылғы 30 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2540 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтардағы N 1-2 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 7 ақпандағы "2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 193 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 199 шешіміне (2014 жылғы 14 ақпанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2578 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 21 ақпандағы N 8 "Талдықорған" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "25647766" саны "27352774" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттер түсімі" "23822029" саны "25527037" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1836685" саны "3368188" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "12801210" саны "15055171" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "25902313" саны "27455222" санына ауыстырылсын.
4) "Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо" "71000" саны "350125" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджеттің тапшылығы (профициті)" "-332405" саны "-459431" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)" "332405" саны "459431" санына ауыстырылсын.
2. Талдықорған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 7 ақпандағы "2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 193 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 199 шешімі, 2014 жылғы 14 ақпанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2578 нөмірімен тіркелген, 1-тармағындағы "Талдықорған қаласының Әділет басқармасында" деген сөздер алынып тасталсын.

О внесении изменений в решение от 23 декабря 2013 года N 193 "О бюджете города Талдыкорган на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Талдыкорган Алматинской области от 04 апреля 2014 года N 219. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 апреля 2014 года N 2666
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Талдыкорганский городской маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата от 23 декабря 2013 года N 193 "О бюджете города Талдыкорган на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года за N 2540, опубликованного в газете "Талдыкорган" от 10 января 2014 года N 1-2), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 7 февраля 2014 года N 199 "О внесении изменений в решение от 23 декабря 2013 года N 193 "О бюджете города Талдыкорган на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 февраля 2014 года за N 2578, опубликованного в газете "Талдыкорган" от 21 февраля 2014 года N 8) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "25647766" заменить на цифру "27352774", в том числе:
"поступлениям трансфертов" цифру "23822029" заменить на цифру "25527037", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "1836685" заменить на цифру "3368188";
"целевые трансферты на развитие" цифру "12801210" заменить на цифру "15055171".
2) "Затраты" цифру "25902313" заменить на цифру "27455222".
4) "Сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "71000" заменить на цифру "350125".
5) "Дефицит (профицит) бюджета" цифру "-332405" заменить на цифру "-459431".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "332405" заменить на цифру "459431".
2. В решении Талдыкорганского городского маслихата от 7 февраля 2014 года N 199 "О внесении изменений в решение от 23 декабря 2013 года N 193 "О бюджете города Талдыкорган на 2014-2016 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 февраля 2014 года за N 2578, в пункт 1 внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.

3. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы                         Н. Бабичев
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    М. Бопазов
КЕЛІСІЛДІ:
Қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімінің басшысы                          Мәженов Қайрат Рысханұлы
04 сәуір 2014 жыл
Талдықорған қалалық мәслихаттың
2014 жылғы "4" сәуірдегі "2013 жылғы
23 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының
2014-2016 жылдарға арналған бюджеті
туралы" N 193 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" N 219 шешіміне
1 қосымша
Талдықорған қалалық мәслихаттың

3. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной
сессии                                     Н. Бабичев
Секретарь городского
Маслихата                                  М. Бопазов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель городского
отдела экономики и бюджетного
планирования                               Маженов Кайрат Рысханович
04 апреля 2014 года
Приложение 1
к решению Талдыкорганского
городского маслихата
от 04 апреля 2014 года N 219
"О внесении изменений в решение
от 23 декабря 2013 года N 193
"О бюджете города Талдыкорган
на 2014-2016 годы"
Приложение 1
утвержденное решением
Талдыкорганского городского