2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 193 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 232 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 16 мамырда № 2708 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 193 шешіміне (2013 жылғы 30 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2540 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтардағы № 1-2 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 7 ақпандағы "2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 193 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 199 шешіміне (2014 жылғы 14 ақпанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2578 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 21 ақпандағы № 8 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі "2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 193 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 219 шешіміне (2014 жылғы 15 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2666 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 17 "Талдықорған" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "27352774" саны "28849334" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттер түсімі" "25527037" саны "27023597" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "3368188" саны "4290745" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "15055171" саны "15151442" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "27455222" саны "28950346" санына ауыстырылсын.
4) "Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо" "350125" саны "351561" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение от 23 декабря 2013 года № 193 "О бюджете города Талдыкорган на 2014-2016 годы"
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 30 апреля 2014 года № 232. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 мая 2014 года № 2708
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Талдыкорганский городской маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата от 23 декабря 2013 года № 193 "О бюджете города Талдыкорган на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года за № 2540, опубликованного в газете "Талдыкорган" от 10 января 2014 года № 1-2), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 7 февраля 2014 года № 199 "О внесении изменений в решение от 23 декабря 2013 года № 193 "О бюджете города Талдыкорган на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 февраля 2014 года за № 2578, опубликованного в газете "Талдыкорган" от 21 февраля 2014 года № 8), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 4 апреля 2014 года № 219 "О внесении изменений в решение от 23 декабря 2013 года № 193 "О бюджете города Талдыкорган на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 апреля 2014 года за № 2666, опубликованного в газете "Талдыкорган" от 25 апреля 2014 года № 17) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "27352774" заменить на цифру "28849334", в том числе:
"поступлениям трансфертов" цифру "25527037" заменить на цифру "27023597", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "3368188" заменить на цифру "4290745";
"целевые трансферты на развитие" цифру "15055171" заменить на цифру "15151442".
2) "Затраты" цифру "27455222" заменить на цифру "28950346".
4) "Сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "350125" заменить на цифру "351561".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".