Талдықорған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 193 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 06 тамыздағы № 251 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 15 тамызда № 2824 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы «Талдықорған қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» № 193 шешіміне (2013 жылғы 30 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2540 тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтардағы № 1-2 «Талдықорған» газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 7 ақпандағы «2013 жылғы 23 желтоқсандағы «Талдықорған қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» № 193 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» № 199 шешіміне (2014 жылғы 14 ақпанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2578 тіркелген, 2014 жылғы 21 ақпандағы № 8 «Талдықорған» газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі «2013 жылғы 23 желтоқсандағы «Талдықорған қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» № 193 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» № 219 шешіміне (2014 жылғы 15 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2666 тіркелген, 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 17 «Талдықорған» газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі «2013 жылғы 23 желтоқсандағы «Талдықорған қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» № 193 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» № 232 шешіміне (2014 жылғы 16 мамырда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2708 тіркелген, 2014 жылғы 23 мамырдағы № 21 «Талдықорған» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. Талдықорған қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 123 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер 29521115 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1492557 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 120369 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 212811 мың теңге;
трансферттер түсімі 27695378 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5477274 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 14636694 мың теңге;
субвенциялар 7581410 мың теңге;

О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 23 декабря 2013 года № 193 "О бюджете города Талдыкорган на 2014-2016 годы"
Решение Талдыкорганского городского маслихата от 06 августа 2014 года № 251. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 августа 2014 года № 2824
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Талдыкорганский городской маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата от 23 декабря 2013 года № 193 «О бюджете города Талдыкорган на 2014-2016 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года № 2540, опубликованного в газете «Талдыкорган» № 1-2 от 10 января 2014 года), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 7 февраля 2014 года № 199 «О внесении изменений в решение от 23 декабря 2013 года № 193 «О бюджете города Талдыкорган на 2014-2016 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 февраля 2014 года № 2578, опубликованного в газете «Талдыкорган» № 8 от 21 февраля 2014 года), в  решениеТалдыкорганского городского маслихата от 4 апреля 2014 года № 219 «О внесении изменений в решение от 23 декабря 2013 года № 193 «О бюджете города Талдыкорган на 2014-2016 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 апреля 2014 года № 2666, опубликованного в газете «Талдыкорган» № 17 от 25 апреля 2014 года), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 30 апреля 2014 года № 232 «О внесении изменений в решение от 23 декабря 2013 года № 193 «О бюджете города Талдыкорган на 2014-2016 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 мая 2014 года № 2708, опубликованного в газете «Талдыкорган» № 21 от 23 мая 2014 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города Талдыкорган на 2014-2016 годы в соответствии с приложениями 123, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 29521115 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1492557 тысяч тенге;
неналоговые поступления 120369 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 212811 тысяч тенге;
поступления трансфертов 27695378 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5477274 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 14636694 тысяч тенге;
субвенции 7581410 тысяч тенге;

2) шығындар 29564320 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 6858 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 8334 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 1476 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 351561 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 401624 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 401624 мың теңге».
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау «Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі» тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы,
қалалық мәслихаттың хатшысы             М. Бопазов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Талдықорған қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы         Мәженов Қайрат Рысханұлы
«6» тамыз 2014 жыл
Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы
"6" тамыздағы "2013 жылғы 23 желтоқсандағы
"Талдықорған қаласының 2014-2016 жылдарға
арналған бюджеті туралы" № 193 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы" № 251 шешіміне
1 қосымша
Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы
"23" желтоқсандағы "Талдықорған қаласының
2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы"
№ 193 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Талдықорған қаласының 2014 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер

2) затраты 29564320 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 6858 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 8334 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 1476 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 351561 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 401624 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 401624 тысячи тенге».
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию «По экономическим, финансовым вопросам и бюджету».
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата               М.Бопазов
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
города Талдыкорган»                 Маженов Кайрат Рысханович
«6» августа 2014 года
Приложение 1
к решению Талдыкорганского городского
маслихата от "6" августа 2014 года № 251
"О внесении изменений в решение от
"23" декабря 2014 года № 193 "О бюджете
города Талдыкорган на 2014-2016 годы"
Приложение 1
утвержденное решением  Талдыкорганского
городского маслихата от 23 декабря 2013 года
№ 193 "О бюджете города Талдыкорган
на 2014-2016 годы"
Бюджет города Талдыкорган на 2014 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы