Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 27-113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы N 28-118 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2014 жылы 19 ақпанда N 2584 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2015 жылғы 15 шілдедегі № 50-212 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 15.07.2016 № 50-212 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104-бабы 4-тармағының 5) тармақшасына, 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 27-113 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 30 желтоқсанда 2543 нөмірмен тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2014 жылғы 07 қаңтардағы 03-04 (257) нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) "Кірістер" "4161946" саны "4239528" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттер түсімі" "2966724" саны "3044306" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "429836" саны "523399" санына, "нысаналы даму трансферттері" "1027644" саны "1011663" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "4231086" саны "4372192" санына ауыстырылсын.
3) "Бюджет тапшылығы" "-78369" саны "-141893" санына ауыстырылсын.
4) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру "78369" саны "141893" санына ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет, өндіріс, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы,
хатшысы Қ. Ахметтаев
КЕЛІСІЛГЕН:
"Қапшағай қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Айгүл Төлекқызы Сатыбалдиева
"Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Қапшағай қалалық қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 желтоқсандағы"Қапшағай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 27-113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 28-118 шешіміне 1-қосымша Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 27-113 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Қапшағай қаласының 2014 жылға арналған қалалық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата N 27-113 от 20 декабря 2013 года "О бюджете города Капшагай на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Капшагай Алматинской области от 10 февраля 2014 года N 28-118. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 февраля 2014 года N 2584. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 15 июля 2015 года № 50-212
Сноска. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 15.07.2015 № 50-212.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, маслихат города Капшагай РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата N 27-113 от 20 декабря 2013 года "О бюджете города Капшагай на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года N 2543, опубликованного в газете "Нұрлы өлке" N 03-04 (257) от 07 января 2014 года) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "4161946" заменить на цифру "4239528", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "2966724" заменить на цифру "3044306", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "429836" заменить на цифру "523399",
"целевые трансферты на развитие" цифру "1027644" заменить на цифру "1011663".
2) "Затраты" цифру "4231086" заменить на цифру "4372192".
5) "Дефицит бюджета" цифру "-78369" заменить на цифру "-141893".
6) "Финансирование дефицита бюджета" цифру "78369" заменить на цифру "141893".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по социально-экономическому развитию, бюджету, производству, развитию малого и среднего предпринимательства.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель, секретарь
сессии городского маслихата К. Ахметтаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
города Капшагай" Сатыбалдиева Айгуль Толековна
Приложение 1 к решению Капшагайского городского маслихата N 28-118 от 10 февраля 2014 года "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 20 декабря 2013 года N 27-113 "О бюджете города Капшагай на 2014-2016 годы" Приложение 1, утвержденное решением Капшагайского городского маслихата от 20 декабря 2013 года N 27-113 "О бюджете города Капшагай на 2014-2016 годы"
Бюджет города Капшагай на 2014 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
I. Доходы