Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 27-113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 05 тамыздағы № 36-160 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 13 тамызда № 2811 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2015 жылғы 15 шілдедегі № 50-212 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 15.07.2015 № 50-212 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 27-113 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 30 желтоқсанда № 2543 тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2014 жылғы 07 қаңтардағы № 03-04 (257) жарияланған), Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 27-113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 28-118 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 19 ақпанда № 2584 тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2014 жылғы 25 ақпандағы № 09-10 (263) жарияланған), Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі "Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 27-113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 30-130 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 14 сәуірде № 2653 тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 17 (270) жарияланған), Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 5 мамырдағы "Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 27-113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 33-146 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 19 мамырда № 2713 тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2014 жылғы 17 мамырдағы № 19-20 (273) жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата № 27-113 от 20 декабря 2013 года "О бюджете города Капшагай на 2014-2016 годы"
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 05 августа 2014 года № 36-160. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 августа 2014 года № 2811. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 15 июля 2015 года № 50-212
Сноска. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 15.07.2015 № 50-212.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Капшагай РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата № 27-113 от 20 декабря 2013 года "О бюджете города Капшагай на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года № 2543, опубликованного в газете "Нұрлы өлке" № 03-04 (257) от 07 января 2014 года), решение Капшагайского городского маслихата № 28-118 от 10 февраля 2014 года "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата № 27-113 от 20 декабря 2013 года "О бюджете города Капшагай на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов 19 февраля 2014 года № 2584, опубликованного в газете "Нұрлы өлке" № 09-10 (263) от 25 февраля 2014 года), решение Капшагайского городского маслихата № 30-130 от 4 апреля 2014 года "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата № 27-113 от 20 декабря 2013 года "О бюджете города Капшагай на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов 14 апреля 2014 года № 2653, опубликованного в газете "Нұрлы өлке" № 17 (270) от 23 апреля 2014 года), решение Капшагайского городского маслихата № 33-146 от 5 мая 2014 года "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата № 27-113 от 20 декабря 2013 года "О бюджете города Капшагай на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов 19 мая 2014 года № 2713, опубликованного в газете "Нұрлы өлке" № 19-20 (273) от 17 мая 2014 года), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. 2014-2016 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
"1) кірістер 5779970 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1073822 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 41400 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 80000 мың теңге;
трансферттер түсімі 4584748 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1314485 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1761019 мың теңге;
субвенция 1509244 мың теңге;
2) шығындар 5797878 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 9229 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 11112 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 1883 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 129998 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 157135 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 157135 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет, өндіріс, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

"1. Утвердить бюджет города на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 5779970 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1073822 тысячи тенге;
неналоговые поступления 41400 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 80000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4584748 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1314485 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 1761019 тысяч тенге;
субвенции 1509244 тысячи тенге;
2) затраты 5797878 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 9229 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 11112 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 1883 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 129998 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 157135 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 157135 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по социально-экономическому развитию, бюджету, производству, развитию малого и среднего предпринимательства.

4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы А. Ербосынова
Қалалық мәслихаттың
хатшысының м.а. С. Нұрқадыров
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қапшағай қаласының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Айгүл Төлекқызы Сатыбалдиева
Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы "05" тамыздағы "Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 27-113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 36-160 шешіміне 1-қосымша Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 27-113 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Қапшағай қаласының 2014 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I.Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
городского маслихата А. Ербосынова
И.о. секретаря
городского маслихата С. Нуркадыров
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
города Капшагай" Сатыбалдиева Айгул Толековна
Приложение 1 к решению Капшагайского городского маслихата от "05" августа 2014 года № 36-160 "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 20 декабря 2013 года № 27-113 "О бюджете города Капшагай на 2014-2016 годы" Приложение 1 к утвержденному решению Капшагайского городского маслихата от 20 декабря 2013 года № 27-113 "О бюджете города Капшагай на 2014-2016 годы"
Бюджет города Капшагай на 2014 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
I.Доходы