Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 25-158 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы N 26-165 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2014 жылы 20 ақпанда N 2589 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы № 37-244 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 09.02.2015 № 37-244 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104-бабы 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 25-158 шешіміне (2013 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2535 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтардағы N 1 - 2 "Текелі тынысы" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:
1) "кірістер" "2619855" саны "2743569" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттер түсімдері" "2475819" саны "2599533" санына ауыстырылсын;
2) "шығындар" "2619855" саны "2767436" санына ауыстырылсын;
5) "бюджет тапшылығы (профицитi)" "0" саны "-23867" санына ауыстырылсын;
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану)" "0" саны "23867" санына ауыстырылсын.
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану)" деген жолынан кейін төмендегідей жолмен толықтырылсын:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 23867 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің атқарылуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының "Бюджет және экономика мәселесі бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Г. Ибрагимова
Қалалық мәслихат
хатшысы                                    Н. Калиновский
КЕЛІСІЛДІ:
"Текелі қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Мырзахметова Файзагүл Сванқызы
10 ақпан 2014 жыл
Текелі қалалық мәслихатының
2014 жылғы 10 ақпандағы Текелі
қалалық мәслихатының 2013 жылғы
20 желтоқсандағы "Текелі
қаласының 2014-2016 жылдарға
арналған бюджеті туралы"
N 25-158 шешіміне өзгерістер
мен толықтырулар енгізу

О внесении изменений и дополнений в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2013 года N 25-158 "О бюджете города Текели на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Текели Алматинской области от 10 февраля 2014 года N 26-165. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 февраля 2014 года N 2589. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 09 февраля 2015 года № 37-244
Сноска. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 09.02.2015 № 37-244.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2013 года N 25-158 "О бюджете города Текели на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года за N 2535, опубликованного в газете "Текелі тынысы" от 10 января 2014 года N 1-2) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:
1) "доходы" цифры "2619855" заменить на цифры "2743569", в том числе по:
"поступлениям трансфертов" цифры "2475819" заменить на цифры "2599533";
2) "затраты" цифры "2619855" заменить на цифры "2767436";
5) "дефицит (профицит) бюджета" цифры "0" заменить на цифры "-23867";
6) "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифры "0" заменить на цифры "23867".
После строки "6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" дополнить строкой следующего содержания:
"используемые остатки бюджетных средств 23867 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата "По вопросам бюджета и экономики".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       Г. Ибрагимова
Секретарь городского
маслихата                                  Н. Калиновский
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
города Текели"                             Мырзахметова Файзагуль Свановна
10 февраля 2014 года
Приложение 1
к решению Текелийского городского
маслихата от 10 февраля 2014 года