Текелі қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Текелі қаласы әкімінің 2014 жылғы 01 сәуірдегі N 2 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 11 сәуірде N 2649 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қаласы әкімінің 2014 жылғы 30 қазандағы № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қаласы әкімінің 30.10.2014 № 5 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23 – бабының 1 – тармағына сәйкес қала әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің аппарат басшысы Бақытжан Зәпірұлы Менісовке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Текелі қаласының әкімі                     Т. Қайнарбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Текелі қалалық сайлау
комиссясының төрағасы                      Олег Станиславович Кан
01 сәуір 2014 жыл
Текелі қаласы әкімінің
2014 жылғы 01 сәуірдегі
"Текелі қаласында дауыс
беруді өткізу және санау
үшін сайлау учаскелерін
құру туралы" N 2 шешіміне
қосымша
Текелі қаласының сайлау учаскелері
N 901 сайлау учаскесі
Орталығы - Кошевой көшесі N6, N2 орта мектеп, телелефон 8/72835/ 5-20-40.
Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері Кошевой N1 ден N56 дейін; Д. Қонаев N331 ден N415 дейін (тақ жағы), N394 тен N500 дейін; Горняцкий N1 ден N71 дейін; Жаркент N1 ден N54 дейін; Ватутин N1 ден N30 дейін; О.Жандосов N1 ден N27 дейін; бұрылыстар Пионерская N1 ден N12 дейін; Ключевая N1 ден N9 дейін.
N 902 сайлау учаскесі
Орталығы – Д.Қонаев көшесі N378, "Алатау Мрамор" жауакершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері Д.Қонаев N227 ден N299 дейін (тақ жағы), N254 тен N384 дейін (жұп жағы); Железнодорожная N1 ден N58 дейін; Иманов N1 ден N22 дейін; Б.Момышұлы N1 ден N12 дейін; М.Мәметова N1 ден N134 дейін; Чкалов N1 ден N26 дейін; Бауман N1 ден N11 дейін; Пархоменко N1 ден N33 дейін; Островский N1 ден N31 дейін; І.Есенберлин N1 ден N37 дейін; Чехов N1 ден N67 дейін; Б.Римова N1 ден N26 дейін; Лермонтов N1 ден N24 дейін; бұрылыс Октябрьский N1 ден N13 дейін.
N 903 сайлау учаскесі
Орталығы - Қ.Сәтпаев көшесі N50, N1 орта мектеп, телелефон 8/72835/ 4-13-25.

Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в городе Текели
Решение акима города Текели Алматинской области от 01 апреля 2014 года N 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 апреля 2014 года N 2649. Утратило силу решением акима города Текели Алматинской области от 30 октября 2014 года № 5
Сноска. Утратило силу решением акима города Текели Алматинской области от 30 октября 2014 года № 5.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" аким города РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать в городе Текели избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Менисову Бакытжану Запировичу.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Текели                         Т. Кайнарбеков
"СОГЛАСОВАННО"
Председатель городской
избирательной комиссии                     Кан Олег Станиславович
01 апреля 2014 года
Приложение к решению акима
города Текели от 01 апреля
2014 года N 2 "Об образовании
избирательных участков для
проведения голосования и
подсчета голосов в городе
Текели"
Избирательные участки города Текели
Избирательный участок N 901.
Центр - улица Кошевого N6, средняя школа N2, телефон 8/72835/ 5-20-40.
В границах: город Текели, улицы Кошевого с N1 по N56; Д.Конаева с N331 по N415 (нечетная сторона) с N394 по N500; Горняцкая с N1 по N71; Жаркентская с N1 по N54; Ватутина с N1 по N30; О.Жандосова с N1 по N27; переулки Пионерский с N1 по N12; Ключевой с N1 по N9.
Избирательный участок N 902.
Центр - улица Д.Конаева N378, административное здания товарищество с ограниченно ответственности "Алатау Мрамор".
В границах: город Текели, улицы Д.Конаева с N227 - N299 (нечетная сторона), с N254 - N384 (четная сторона); Железнодорожная с N1 по N58; Иманова с N1 по N22; Б.Момышұлы с N1 по N12; М.Мәметова с N1 по N134; Чкалова с N1 по N26; Баумана с N1 по N11; Пархоменко с N1 по N33; Островского с N1 по N31; И.Есенберлин с N1 по N37; Чехова с N1 по N67; Б.Римовой с N1 по N26; Лермонтова с N1 по N24; переулок Октябрьский с N1 по N13.
Избирательный участок N 903.
Центр - улица К.Сатпаев N50, средняя школа N1, телефон 8/72835/ 4-13-25.

Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері ВесҰлая Поляна N1 ден N60 дейін; Д.Қонаев N301 ден N329 дейін (тақ жағы), N386, 388, 390, 392; Сүйінбай N1 ден N28 дейін; Садовая N1 ден N104 дейін; Е.Брусиловский N1 ден N33 дейін; Қ.Сәтпаев N1 ден N86 дейін; Титов N1 ден N32 дейін; Шаталов N1 ден N38 дейін; Бөлтірік шешен N1 ден N60 дейін; Мичурин N1 ден N86 дейін; Ш.Қалдаяқов N1 ден N56 дейін; Стадионная N1 ден N40 дейін.
N 904 сайлау учаскесі
Орталығы – Д.Қонаев көшесі N198, "Каскад" жауакершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері Чехов N68 ден аяғына дейін; Д.Қонаев N186 дан N252 дейін (жұп жағы); Райымбек батыр N1 ден N37 дейін; Қ.Рысқұлбеков N1 ден N47 дейін; Абай N1 ден N53 дейін; Ломоносов N1 ден N38 дейін; А.Байтұрсынов N1 ден N23 дейін; М.Мақатаев N1 ден N17 дейін; Некрасов N1 ден N13 дейін; М.Қаділбеков N1 ден N31 дейін; Бұқар жырау N1 ден N15 дейін; бұрылыс Подгорная N1 ден N18 дейін.
N 905 сайлау учаскесі
Орталығы - Жеңіс көшесі N6, N6 бала бақша, телелефон 8/72835/ 4-20-27.
Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері Жамбыл N1 ден N74 дейін; Жеңіс N2 ден N8 дейін; Қазақстан N30 дан N47 дейін.
N 906 сайлау учаскесі
Орталығы - Жеңіс көшесі N10, N8 орта мектеп, телелефон 8/72835/ 4-25-93.
Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері Қора N1 ден N75 дейін; Ш.Уәлиханов N1 ден N68 дейін; Жеңіс N9 дан N16 дейін; Бақтыбай N1 ден N62 дейін.
N 907 сайлау учаскесі
Орталығы - Тәуелсіздік көшесі N23, N5 орта мектеп, телелефон 8/72835/ 4-26-60.
Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері М.Әуезов N32, 33, 36, 37, 38, 39, 40; Тәуелсіздік N12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 27, 28, 29; Қазақстан N17, 19, 21, 22, 23, 26, 28.
N 908 сайлау учаскесі
Орталығы - Тәуелсіздік көшесі N11, Мәдениет үйі, телелефон 8/72835/ 4-46-84.
Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері Ғарышкерлер N1 ден N6 дейін; Гагарин N1 ден N19 дейін; М.Әуезов N20, 21, 22, 22-а, 23, 24, 27, 28; Тәуелсіздік N9, 13, 15, 17, 19, 21; Қазақстан N16,18.
N 909 сайлау учаскесі
Орталығы - М.Әуэзов көшесі N1, N3 орта мектеп, телелефон 8/72835/ 4-20-29.
Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері Абылай хан N1 ден N33 дейін; Төле би N1 ден N41 дейін; Юдичев N1 ден N9 дейін; Л.Хамиди N1 ден N15 дейін; Қазақстан N1 ден N15 дейін; Тәуелсіздік N1, 2, 3, 5, 7; М.Әуезов N1 ден N19 дейін.
N 910 сайлау учаскесі
Орталығы - Достық көшесі N31, N6 орта мектеп, телелефон 8/72835/ 4-51-74.
Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері Береговая N1 ден N85 дейін; Қаратал N1 ден N204 дейін; Пушкин N1 ден N130 дейін; Тимирязев N1 ден N130 дейін; Достық N1 ден N54 дейін; Кеншілер N1 ден N61 дейін; бұрылыстар Энергетиков N1 ден N2 дейін; Молодежный N1 ден N10 дейін.
N 911сайлау учаскесі

В границах: город Текели, улицы ВесҰлая Поляна с N1 по 60; Д.Конаева с N301- N329 (нечетная сторона), N386, 388,390, 392; Сүйінбай с N1 по N28; Садовая с N1 по N104; Е.Брусиловского с N1 по N33; К.Сатпаева с N1 по N86; Титова с N1 по N32; Шаталова с N1 по N38; Болтирик шешен с N1 по N60; Мичурина с N1 по N86; Ш.Калдаякова с N1 по N56; Стадионная с N1 по N40.
Избирательный участок N 904.
Центр - улица Д.Конаева N198, административное здание товарищество с ограниченно ответственности "Каскад".
В границах: город Текели, улицы Чехова с N68 до конца; Д.Конаева с N186 по N252 (четная сторона); Райымбек батыра с N1 по N37; К.Рыскулбекова с N1 по N47; Абая с N1 по N53; Ломоносова с N1 по N38; А.Байтурсынова с N1 по N23; М.Макатаева с N1 по N17; Некрасова с N1 по N13; М.Кадилбекова с N1 по N31; Бухар жырау с N1 по N15; переулок Подгорный с N1 по N18.
Избирательный участок N 905.
Центр - улица Женис N6, детский сад N 6, телефон 8/72835/ 4-20-27.
В границах: город Текели, улицы Джамбула с N1 по N74; Женис с N2 по N8; Казахстан с N30 по N47.
Избирательный участок N 906.
Центр - улица Женис N10, средняя школа N8, телефон 8/72835/ 4-25-93.
В границах: город Текели, улицы Кора с N1 по N75; Ш.Уалиханова с N1 по N68; Женис с N9 по N16; Бактыбая с N1 по N62.
Избирательный участок N 907.
Центр - улица Тауелсиздик 23, средняя школа N5, телефон 8/72835/ 4-26-60.
В границах: город Текели, улицы М.Ауэзова N32, 33, 36, 37, 38, 39, 40; Тауелсиздик N12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 27, 28, 29; Казахстан N17, 19, 21, 22, 23, 26, 28.
Избирательный участок N 908.
Центр - улица Тауелсиздик N11, Дом культуры, телефон 8/72835/ 4-46-84.
В границах: город Текели, улицы Гарышкерлер с N1 по N6; Гагарина с N1 по N19; М.Ауэзова N20, 21, 22, 22-а, 23, 24, 27, 28; Тауелсиздик N9, 13, 15, 17, 19, 21; Казахстан, N16, 18.
Избирательный участок N 909.
Центр - улица М.Ауэзова N1, средняя школа N3, телефон 8/72835/ 4-20-29.
В границах: город Текели, улицы Абылай хана с N1 по N33; Толе би с N1 по N41; Юдичева с N1 по N9; Л.Хамиди с N1 по N15; Казахстан с N1 по N15; Тауелсиздик N1, 2, 3, 5, 7; М.Ауэзов с N1 по N19.
Избирательный участок N 910.
Центр - улица Достык N31, средняя школа N6 телефон 8/72835/ 4-51-74.
В границах: город Текели, улицы Береговая с N1 по N85; Қаратальская с N1 по N204; Пушкина с N1 по N130; Тимирязева с N1 по N130; Достык с N1 по N54; Кеншилер с N1 по N61; переулки Энергетиков с N1 по N2; Молодежный с N1 по N10.
Избирательный участок N 911.

Орталығы - Достық көшесі N54, N16 бала бақша, телелефон 8/72835/ 4-54-81.
Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері Алматы N1 ден N89 дейін; Достық N55 тен N141 дейін; Тимирязев N131 ден N237 дейін; Балпық би N1 ден N78 дейін; Чайковский N1 ден N78 дейін; Қаратал N205 тен N349 дейін; Береговая N86 дан N131 дейін; Пушкин 131 ден N193 дейін.
N 912 сайлау учаскесі
Орталығы - Қонаев көшесі N81, "Текелі газсервис" жауакершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты, телелефон 8/72835/ 104.
Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері Подхозная N1 ден N17 дейін; бұрылыс Западная N1 ден N5 дейін; Қонаев N1 ден N151 дейін (жұп жағы), N153 тен N209 дейін (тақ жағы); Шевченко N1 ден N52 дейін; Л.Асанова N1 ден N40 дейін; Ы.Алтынсарин N1 ден N44 дейін; Айдар би N1 ден N26 дейін; Керімбек N1 ден N53 дейін; Әл-Фараби N1 ден N18 дейін; І.Жансүгіров N1 ден N20 дейін; Орақты батыр N1 ден N110 дейін; Панфилов N1 ден N107 дейін.
N 913 сайлау учаскесі
Орталығы - Ә.Қастеев көшесі N8, N4 орта мектеп, телелефон 8/72835/ 4-55-25.
Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері І. Жансүгіров N21 ден N93 дейін; Толстой N1 ден N68 дейін; Қ.Жалайыри N1 ден N63 дейін; М.Төлебаев N1 ден N50 дейін; Ә.Қастеев N1, N2, Лазо N1 ден N26 дейін; С.Сейфуллин N1 ден N29 дейін; Әл-Фараби N19 дан N32 дейін.
N 914 сайлау учаскесі (жабық)
Орталығы - Тәуелсіздік көшесі N25, "Текелі қаласының қалалық ауруханасы" мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, телелефон 8/72835/ 4-22-10.
Шекарасы: Текелі қаласы, "Текелі қаласының қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының аумағы.
N 915 сайлау учаскесі (жабық)
Орталығы - Стадионная көшесі N41, Текелі қаласының қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемесі, телелефон 8/72835/ 4-14-87.
Шекарасы: Текелі қаласы, Текелі қаласының қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемесінің аумағы.
N 916 сайлау учаскесі (жабық)
Орталығы - N2091 әскери бөлімінің "Текелі" шекара бекеті, "Алатау" шағын ауданының шығыс жағы, телелефон 8/72835/ 4-21-95.
Шекарасы: Текелі қаласы, шекара бекетінің аумағы.
N917 сайлау учаскесі
Орталығы - Рудничный ауылы, Бейбітшілік көшесі N58, N7 орта мектеп, телелефон 8/72859/ 4-74-63.
Шекарасы: Рудничный ауылы, көшелері Бейбітшілік N1 ден N59 дейін; Советская N1 ден N19 дейін; Школьная N1 ден N15 дейін; Наурызбай батыр N1 ден N17 дейін; Біржан сал N3 тен N15 дейін; Құрманғазы N1 ден N16 дейін; Ескелді би N1 ден N25 дейін; Ақын Сара N1 ден N28 дейін; Ш.Айманов N1 ден N20 дейін; М.Жұмабаев N1 ден N17 дейін; Ә.Бейсеуов N1 ден N8 дейін; Алатау N1 ден 12 дейін.
N 918 сайлау учаскесі (жабық)
Орталығы - N2091 әскери бөлімінің "Рудничный" шекара комендатурасы, Рудничный ауылының батыс бөлігі, телелефон 8/72859/ 4-73-65.
Шекарасы: Рудничный ауылы, шекара комендатурасының аумағы.

Центр - улица Достык N54, детский сад N16, телефон 8/72835/ 4-54-81.
В границах: город Текели, улицы Алматинская с N1 по N89; Достык с N55 по N141; Тимирязева с N131 по N237; Балпык би с N1 по N78; Чайковского с N1 по N78; Каратальская с N205 по N349; Береговая с N86 по N131; Пушкина с N131 по N193.
Избирательный участок N 912.
Центр - улица Д.Конаева N81, административное здания товарищество с ограниченно ответственности "Текели Газсервис" телефон 8/72835/ 104.
В границах: город Текели, улицы Подхозная с N1 по N17; Д.Конаева с N1 по N151 (счетная сторона); с N153 по N209 (нечетная сторона); Шевченко с N1 по N52; Л.Асановой с N1 по N40; Ы.Алтынсарина с N1 по N44; Айдар би с N1 по N26; Керимбек с N1 по N53; Аль-Фараби с N1 по N18; І. Жансүгүров с N1 по N20; Оракты батыр с N1 по N110; Панфилова с N1 по N107; переулок Западная с N1 по N5;
Избирательный участок N 913.
Центр - улица А.Кастеева N8, средняя школа N4, телефон 8/72835/ 4-55-25.
В границах: город Текели, улицы И.Жансүгүров с N21 по N93; Толстого с N1 по N68; К.Жалайыри N1 по N63; М.Толебаева с N1 по N50; А.Кастеева N1,2; Лазо с N1 по N26; С.Сейфуллина с N1 по N29; Аль-Фараби с N19 по N32.
Избирательный участок N 914 (закрытый).
Центр - улица Тәуелсиздик N25, Государственное казенное предприятия "Городская больница города Текели", телефон 8/72835/ 4-22-10.
В границах: город Текели, территория государственное коммунальное предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская больница города Текели".
Избирательный участок N 915 (закрытый).
Центр - улица Стадионная N41, Текелийское медико-социальное учреждение для престарелых и инвалидов общего типа, телефон 8/72835/ 4-14-87.
В границах: город Текели, территория Текелийского медико-социального учреждения для престарелых и инвалидов общего типа.
Избирательный участок N 916 (закрытый).
Центр – Пограничный пост "Текели" воинская часть N2091, восточная часть микрорайона "Алатау", телефон 8/72835/ 4-21-95.
В границах: город Текели, территория пограничного поста.
Избирательный участок N 917.
Центр – село Рудничный, улица Бейбитшилик N58, средняя школа  N7, телефон 8/72859/ 4-74-63.
В границах: села Рудничный, улицы Бейбитшилик с N1 по N59; Советская с N1 по N19; Школьная с N1 по N15; Наурызбай батыра с N1 по N17; Биржан сал с N3 по N15; Курмангазы с N1 по N16; Ескелди би с N 1 по N25; Акын Сара с N1 по N28; Ш.Айманова с N1 по N20; М.Жумабаева с N1 по N17; А.Бейсеуова с N1 по N8; Алатау с N1 по N12.
Избирательный участок N 918 (закрытый).
Центр – село Рудничный, Пограничный комендатура "Рудничный" воинская часть N2091, западная часть села Рудничный, телефон 8/72835/ 4-73-65.
В границах: села Рудничный, территория пограничной комендатуры.