Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 25-158 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 04 сәуірдегі N 28-182 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 14 сәуірде N 2659 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы № 37-244 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 09.02.2015 № 37-244 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 25-158 шешіміне (2013 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2535 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтардағы N 1 - 2 "Текелі тынысы" газетінде жарияланған), Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 25-158 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 26-165 шешіміне (2014 жылғы 20 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2589 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 28 ақпандағы N 9 "Текелі тынысы" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:
1) "кірістер" "2743569" саны "2930398" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттер түсімі" "2599533" саны "2786362" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "168155" саны "365048" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "1431833" саны "1545483" санына ауыстырылсын;
2) "шығындар" "2767436" саны "2954265" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің атқарылуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының "Бюджет және экономика мәселесі бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың
кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       А. Қожабек
Қалалық мәслихат
хатшысы                                    Н. Калиновский
КЕЛІСІЛДІ:
"Текелі қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Мырзахметова Файзагүл Сванқызы

О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2013 года N 25-158 "О бюджете города Текели на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Текели Алматинской области от 04 апреля 2014 года N 28-182. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 апреля 2014 года N 2659. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 09 февраля 2015 года № 37-244
Сноска. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 09.02.2015 № 37-244.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2013 года N 25-158 "О бюджете города Текели на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года за N 2535, опубликованного в газете "Текелі тынысы" от 10 января 2014 года N 1-2), в решение Текелийского городского маслихата от 10 февраля 2014 года N 26-165 "О внесении изменений и дополнений в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2013 года N 25-158 "О бюджете города Текели на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 февраля 2014 года за N 2589, опубликованного в газете "Текелі тынысы" от 28 февраля 2014 года N 9), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "доходы" цифры "2743569" заменить на цифры "2930398", в том числе по:
"поступлениям трансфертов" цифры "2599533" заменить на цифры "2786362", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифры "168155" заменить на цифры "365048";
"целевые трансферты на развитие" цифры "1431833" заменить на цифры "1545483";
2) "затраты" цифры "2767436" заменить на цифры "2954265".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата "По вопросам бюджета и экономики".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной сессии
городского маслихата                       А. Кожабек
Секретарь городского
маслихата                                  Н. Калиновский
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
города Текели"                             Мырзахметова Файзагуль Свановна