Текелі қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 36-228 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 26 желтоқсанда № 2978 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 наурыздағы № 2-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 28.03.2016 № 2-10 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 2935625 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 184526 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 6187 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 3839 мың теңге;
трансферттер түсімі 2741073 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 766385 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 888120 мың теңге;
субвенциялар 1086568 мың теңге;
2) шығындар 2958853 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 4000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) (-) 27228 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 27228 мың теңге.

О бюджете города Текели на 2015-2017 годы
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 19 декабря 2014 года № 36-228. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 декабря 2014 года № 2978. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 28 марта 2016 года № 2-10
Сноска. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 28.03.2016 № 2-10.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 2935625 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 184526 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 6187 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 3839 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 2741073 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 766385 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 888120 тысяч тенге;
субвенции 1086568 тысяч тенге;
2) затраты 2958853 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 4000 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 27228 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 27228 тысяч тенге.

Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 09.12.2015 № 43-281 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2015 жылға Текелі қаласының жергілікті атқарушы органының резерві 2253 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2015 жылға арналған қалалық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының "Бюджет және экономика мәселесі бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Текелийского городского маслихата Алматинской области от 09.12.2015 № 43-281 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Текели на 2015 год в сумме 2253 тысячи тенге.
3. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2015 год согласно приложению 4.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата "По вопросам бюджета и экономики".

5. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы Н. Калиновский
Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-228 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Текелі қаласының 2015 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 09.12.2015 № 43-281 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

5. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2015 года.
Председатель сессии,
секретарь маслихата Н. Калиновский
Приложение 1 утвержденное решением Текелийского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 36-228 "О бюджете города Текели на 2015-2017 годы"
Бюджет города Текели на 2015 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Текелийского городского маслихата Алматинской области от 09.12.2015 № 43-281 (вводится в действие с 01.01.2015).
Категория
Класс
Сумма
Подкласс
(тысяч тенге)
Наименование

26666
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
18705
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
132249
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
142981
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
394
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
394
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
394
2
Әлеуметтік көмек
120123
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
116964
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
24211
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
199
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1478
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
10906
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10983
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1198
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
21506
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6189
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
13354
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
26940
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3159
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3159
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
22464
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22464
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19075
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
723
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
243
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

26666
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
18705
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
132249
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
142981
1
Социальное обеспечение
394
464
Отдел образования района (города областного значения)
394
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
394
2
Социальная помощь
120123
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
116964
002
Программа занятости
24211
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
199
005
Государственная адресная социальная помощь
1478
006
Оказание жилищной помощи
10906
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10983
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1198
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21506
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6189
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13354
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
26940
464
Отдел образования района (города областного значения)
3159
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3159
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
22464
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22464
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19075
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
723
021
Капитальные расходы государственного органа
243
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов