Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 26-165 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы N 27-172 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2014 жылы 19 ақпанда N 2586 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 12-57 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 17.03.2017 № 12-57 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 104-бабы 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 26-165 шешіміне (2013 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2541 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 11 қаңтардағы N 2(9687), 2014 жылғы 18 қаңтардағы N 3(9688) аудандық "Ақсу Өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "4139179" саны "4254855" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттер түсімі" "4016050" саны "4131726" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "553292" саны "656913" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "1045368" саны "1057423" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "4042694" саны "4163627" санына ауыстырылсын.
3) "Таза бюджеттік кредиттеу" "25617" саны "25616" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік кредиттерді өтеу" "5784" саны "5785" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы (профицит)" "(-)25617" саны "(-)30874" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "25617" саны "30874" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-мәдениет салалары, жастар саясаты, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына" жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Мәслихат хатшысы С. Серпербаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Ақсу аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы Жандосова Гүлнара Жандосқызы
Ақсу аудандық мәслихатының

О внесении изменении в решение Аксуского районного маслихата от 21 декабря 2013 года N 26-165 "О районном бюджете Аксуского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Аксуского района Алматинской области от 10 февраля 2014 года N 27-172. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 февраля 2014 года N 2586. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 17 марта 2017 года № 12-57
Сноска. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 17.03.2017 № 12-57 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского районного маслихата от 21 декабря 2013 года N 26-165 "О районном бюджете Аксуского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года за N 2541, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 11 января 2014 года N 2 (9687), от 18 января 2014 года N 3 (9688) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "4139179" заменить на цифру "4254855", в том числе:
"поступление трансфертов" цифру "4016050" заменить на цифру "4131726", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "553292" заменить на цифру "656913";
"целевые трансферты на развитие" цифру "1045368" заменить на цифру "1057423".
2) "Затраты" цифру "4042694" заменить на цифру "4163627".
3) "Чистое бюджетное кредитование" цифру "25617" заменить на цифру "25616", в том числе:
"погашение бюджетных кредитов" цифру "5784" заменить на цифру "5785".
5) "Дефицит бюджета (профицит)" цифру "(-)25617" заменить на цифру "(-)30874".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "25617" заменить на цифру "30874".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-культурной сферы, молодежной политики и права".
4. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Секретарь маслихата С. Серпербаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель ГУ "Аксуский
районный отдел экономики
и бюджетного планирования" Жандосова Гульнара Жандосовна
Приложение 1
к решению Аксуского районного