Алакөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 06 тамыздағы N 35-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 13 тамызда N 2810 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 49-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 27.05.2015 № 49-5 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 25-1 шешіміне (2013 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2536 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы № 3 "Алакөл" газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 8 ақпандағы "Алакөл аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 26-1 шешіміне (2014 жылғы 14 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2577 тіркелген, 2014 жылғы 1 наурыздағы № 9 "Алакөл" газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі "Алакөл аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 29-2 шешіміне (2014 жылғы 14 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2652 тіркелген, 2014 жылғы 19 сәуірдегі № 16 "Алакөл" газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 мамырдағы "Алакөл аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 31-1 шешіміне (2014 жылғы 15 мамырдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2702 тіркелген, 2014 жылғы 31 мамырдағы № 23 "Алакөл" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2013 года N 25-1 "О бюджете Алакольского района на 2014-2016 годы"
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 06 августа 2014 года N 35-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 августа 2014 года N 2810. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 27 мая 2015 года № 49-5
Сноска. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 27.05.2015 № 49-5.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" 23 января 2001 года, Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 25-1 "О бюджете Алакольского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года № 2536, опубликованного в газете "Алакол" от 18 января 2014 года № 3), в решение Алакольского районного маслихата от 8 февраля 2014 года № 26-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 25-1 "О бюджете Алакольского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 февраля 2014 года № 2577, опубликованного в газете "Алакол" от 1 марта 2014 года № 9), в решение Алакольского районного маслихата от 4 апреля 2014 года № 29-2 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 25-1 "О бюджете Алакольского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 апреля 2014 года № 2652, опубликованного в газете "Алакол" от 19 апреля 2014 года № 16), в решение Алакольского районного маслихата от 5 мая 2014 года № 31-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 25-1 "О бюджете Алакольского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 мая 2014 года № 2702, опубликованного в газете "Алакол" от 31 мая 2014 года № 23), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер 7781121 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 1339560 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 4400 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 21991 мың теңге;
трансферттер түсімі 6415170 мың теңге оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2005323 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2049317 мың теңге;
субвенциялар 2360530 мың теңге;
2) шығындар 7681232 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 25022 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 30558 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 5536 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 159325 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (–) 84458 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 84458 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, заңдылықты сақтау және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiлсiн.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы Атанбеков Б.С.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Сейрбаев Б.Т.
"КЕЛІСІЛДІ"
"Алакөл аудандық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы Бекболатов Сатай Нұрмұқашұлы
Алакөл аудандық мәслихатының
2014 жылғы 6 тамыздағы "Алакөл
аудандық мәслихатының 2013 жылғы
21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының
2014-2016 жылдарға арналған
бюджеті туралы "N 25-1 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы" N 35-1 шешіміне
1 қосымша
Алакөл аудандық мәслихатының
2013 жылғы 21 желтоқсандағы
"Алакөл ауданының 2014-2016
жылдарға арналған бюджеті
туралы" N 25-1 шешімімен бекітілген
1 қосымша
Алакөл ауданының 2014 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы

"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 в следующих объемах:
1) доходы 7781121 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1339560 тысяч тенге;
неналоговые поступления 4400 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 21991 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6415170 тысяч тенге в том числе:
целевые текущие трансферты 2005323 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 2049317 тысяч тенге;
субвенция 2360530 тысяч тенге;
2) затраты 7681232 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 25022 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 30558 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 5536 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 159325 тысяч тенге;
5) дефицит ( профицит) бюджета (-) 84458 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита использование ( профицита) бюджета 84458 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "Об экономике, бюджета соблюдению законности".
4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата Атанбеков Б.С.
Секретарь районного маслихата Сейрбаев Б.Т.
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Алакольского района" Бекболатов Сатай Нурмухашевич
Приложение N 1
к решению маслихата Алакольского
района от 6 августа 2014 года N 35-1
"О внесении изменений в решении
Алакольского районного маслихата
от 21 декабря 2013 года N 25-1
"О районном бюджете Алакольского
района на 2014-2016 годы"
Приложение N 1
утвержденное решением маслихата
Алакольского района от 21 декабря
2013 года N 25-1 "О районном бюджете
Алакольского района на 2014-2016 годы"
Районный бюджет Алакольского района на 2014 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование