Балқаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-111 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 06 мамырдағы № 33-141 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 19 мамырда № 2724 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 сәуірдегі № 43-90 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 29.04.2015 № 43-90 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-111 шешіміне (2013 жылғы 31 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2553 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы № 2 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған), Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Балқаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-111 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 28-116 шешіміне (2014 жылғы 21 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2595 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 8 наурыздағы № 9 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған), Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі "Балқаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-111 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 31-130 шешіміне (2014 жылғы 15 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2669 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 26 сәуір № 16 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "3295996" саны "3484298" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "3206250" саны "3394552" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "620200" саны "629451" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "542405" саны "721456" санына ауыстырылсын;
2) "Шығындар" "3281292" саны "3469594" санына ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 27-111 "О районном бюджете Балхашского района на 2014-2016 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 06 мая 2014 года № 33-141. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 мая 2014 года № 2724. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 29 апреля 2015 года № 43-90
Сноска. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 29.04.2015 № 43-90.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 27-111 "О районном бюджете Балхашского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 декабря 2013 года № 2553, опубликованного в газете "Балқаш өңірі" от 18 января 2014 года № 2), в решение Балхашского районного маслихата от 10 февраля 2014 года № 28-116 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 27-111 "О районном бюджете Балхашского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 21 февраля 2014 года № 2595, опубликованного в газете "Балқаш өңірі" от 8 марта 2014 года № 9), в решение Балхашского районного маслихата от 4 апреля 2014 года № 31-130 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 27-111 "О районном бюджете Балхашского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 апреля 2014 года № 2669, опубликованного в газете "Балқаш өңірі" от 26 апреля 2014 года № 16), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "3295996" заменить на цифру "3484298", в том числе по:
"поступлениям трансфертов" цифру "3206250" заменить на цифру "3394552";
"целевые текущие трансферты" цифру "620200" заменить на цифру "629451";
"целевые трансферты на развитие" цифру "542405" заменить на цифру "721456";
2) "Затраты" цифру "3281292" заменить на цифру "3469594".

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Мәслихаттың экономикалық реформа, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Балқаш аудандық мәслихатының
сессия төрағасы
Ғ. Әбдіқұлов
Балқаш аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Қамаубаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Балқаш ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы:
Нұрланбек Рахатұлы Рақышев
"6" мамыр 2014 жыл
Балқаш аудандық мәслихатының
2014 жылғы 6 мамырдағы "Балқаш
ауданының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы
"Балхаш ауданының 2014-2016 жылдарға
арналған бюджеті туралы" № 27-11
1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением решения маслихата возложить на "Постоянную комиссию районного маслихата по экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Балхашского
районного маслихата
Г. Абдыкулов
Секретарь Балхашского районного
Маслихата
М. Камаубаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдела экономики и
бюджетного планирования
Балхашского района":
Нурланбек Рахатулы Ракышев
"6" мая 2014 год
Приложение 1
к решению маслихата Балхашского
района от "6" мая 2014 года