Балқаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-111 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 тамыздағы № 36-150 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 15 тамызда № 2823 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 сәуірдегі № 43-90 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 29.04.2015 № 43-90 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-111 шешіміне (2013 жылғы 31 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2553 тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы № 2 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған), Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Балқаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-111 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 28-116 шешіміне (2014 жылғы 21 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2595 тіркелген, 2014 жылғы 8 наурыздағы № 9 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған), Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі "Балқаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-111 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 31-130 шешіміне (2014 жылғы 15 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2669 тіркелген, 2014 жылғы 26 сәуірдегі № 16 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған), Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 6 мамырдағы "Балқаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-111 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 33-141 шешіміне (2014 жылғы 19 мамырдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2724 тіркелген, 2014 жылғы 31 мамырдағы № 21 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 27-111 "О районном бюджете Балхашского района на 2014-2016 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 05 августа 2014 года № 36-150. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 августа 2014 года № 2823. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 29 апреля 2015 года № 43-90
Сноска. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 29.04.2015 № 43-90.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 27-111 "О районном бюджете Балхашского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 декабря 2013 года № 2553, опубликованного в газете "Балқаш өңірі" № 2 от 18 января 2014 года), в решение Балхашского районного маслихата от 10 февраля 2014 года № 28-116 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 27-111 "О районном бюджете Балхашского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 21 февраля 2014 года № 2595, опубликованного в газете "Балқаш өңірі" № 9 от 8 марта 2014 года), в решение Балхашского районного маслихата от 4 апреля 2014 года № 31-130 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 27-111 "О районном бюджете Балхашского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 апреля 2014 года № 2669, опубликованного в газете "Балқаш өңірі" № 16 от 26 апреля 2014 года), в решение Балхашского районного маслихата от 6 мая 2014 года № 33-141 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 27-111 "О районном бюджете Балхашского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 мая 2014 года № 2724, опубликованного в газете "Балқаш өңірі" № 21 от 31 мая 2014 года), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. 2014-2016 жылдарға арналған Балқаш ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 3646015 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 74376 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 6120 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 29250 мың теңге;
трансферттер түсімі 3536269 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 766908 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 725716 мың теңге;
субвенция 2043645 мың теңге;
2) шығындар 3631311 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 29452 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 47226 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 17774 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 26430 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 41178 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 41178 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Мәслихаттың экономикалық реформа, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Балқаш аудандық мәслихатының
сессия төрағасы
З. Демеуқұлова
Балқаш аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Қамаубаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Балқаш ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Нұрланбек Рахатұлы Рақышев
"5" тамыз 2014 жыл
Балқаш аудандық мәслихатының
2014 жылғы 5 тамыздағы "Балқаш
ауданының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы
"Балхаш ауданының 2014-2016 жылдарға
арналған бюджеті туралы" № 27-11
1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"

"1. Утвердить бюджет Балхашского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 3646015 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 74376 тысяч тенге;
неналоговые поступления 6120 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 29250 тысяч тенге;
поступления трансфертов 3536269 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 799673 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 725716 тысяч тенге;
субвенции 2043645 тысяч тенге;
2) затраты 3631311 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 29452 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 47226 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 17774 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 26430 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 41178 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 41178 тысячи тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением решения маслихата возложить на "Постоянную комиссию районного маслихата по экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Балхашского
районного маслихата
З. Демеукулова
Секретарь Балхашского
районного Маслихата
М. Камаубаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдела экономики и
бюджетного планирования
Балхашского района"
Нурланбек Рахатулы Ракышев
"5" августа 2014 год
Приложение 1
к решению маслихата Балхашского
района от "5" августа 2014 года