Жамбыл ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 02 шілдедегі № 449 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 21 шілдеде № 2776 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 01 қазандағы № 663 қаулысымен
Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 01.10.2015 № 663 қаулысымен(алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген Жамбыл ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Баймолдаев Қайратхан Мәдіғұлұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Бигелдиев
Жамбыл ауданы Әкімдігінің
2014 жылдың "02" шілдедегі
"Жамбыл ауданы бойынша мектепке
дейінгі тәрбие мен оқытуға
мемлекеттік білім беру
тапсырысын, жан басына шаққандағы
қаржыландыру және ата-ананың
ақы төлеу мөлшерін бекіту
туралы" № 449 қаулысына қосымша
Жамбыл ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен
оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына
шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу
мөлшері
Елді мекеннің атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілер саны
Жамбыл ауданы
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын орталықтар
Мектеп жанындағы толық күндік емес шағын орталықтар

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Жамбылскому району
Постановление акимата Жамбылского района Алматинской области от 02 июля 2014 года № 449. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 июля 2014 года № 2776. Утратило силу постановлением Жамбылского районного акимата Алматинской области от 01 октября 2015 года № 663
Сноска. Утратило силу постановлением Жамбылского районного акимата Алматинской области от 01.10.2015 № 663 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Жамбылского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Жамбылскому району.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Баймолдаева Кайратхана Мадыгуловича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Бигелдиев
Приложение к постановлению
акимата Жамбылского района
от "02" июля 2014 года № 449
"Об утверждении государственного
образовательного заказа на
дошкольное воспитание и обучение,
размера подушевого финансирования и родительской платы по
Жамбылскому району"
Государственный образовательный заказ на дошкольное
воспитание и обучение, размер подушевого
финансирования и родительской платы по Жамбылскому
району
Наименование населенного пункта
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Жамбылский район
Детский сад
Мини-центры с полным днем пребыванием при школе
Мини-центры с неполным днем пребыванием при школе