Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 28-183 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 қарашадағы N 40-277 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 02 желтоқсанда N 2946 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 41-284 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 19.12.2014 № 41-284 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексiнің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" №28-183 шешіміне (2013 жылдың 31 желтоқсандағы нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде №2548 тіркелген, 2014 жылы 11 қаңтардағы №2(5682), 18 қаңтардағы №3(5683), 25 қаңтардағы №4 (5684) "Атамекен" газетінде жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" №28-183 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №29-187 шешіміне (2014 жылдың 18 ақпандағы нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде №2582 тіркелген, 2014 жылы 8 наурыздағы №10(5690) "Атамекен" газетінде жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі "Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" №28-183 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №31-215 шешіміне (2014 жылдың 14 сәуірдегі нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде №2651 тіркелген, 2014 жылы 19 сәуірдегі №16(5696), 26 сәуірдегі №17(5697) "Атамекен" газетінде жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 мамырдағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" №28-183 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №33-230 шешіміне (2014 жылдың 19 мамырдағы нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде №2721 тіркелген, 2014 жылы 31 мамырдағы №22(5702), 7 маусымдағы №23(5703) "Атамекен" газетінде жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 6 тамыздағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" №28-183 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №36-242 шешіміне (2014 жылдың 13 тамыздағы нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде №2808 тіркелген, 2014 жылы 22 тамыздағы №34(5714), 30 тамыздағы №35(5715) "Атамекен" газетінде жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 қазандағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" №28-183 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №38-264 шешіміне (2014 жылдың 24 қазандағы нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде №2884 тіркелген, 2014 жылы 8 қарашадағы №45(5725) "Атамекен" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 28-183 "О районном бюджете Жамбылского района на 2014-2016 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 24 ноября 2014 года N 40-277. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 02 декабря 2014 года N 2946. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 19 декабря 2014 года № 41-284
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 19.12.2014 № 41-284.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2013 года №28-183 "О районном бюджете Жамбылского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 31 декабря 2013 года №2548, опубликованного в газете "Атамекен" №2(5682) от 11 января, №3(5683) от 18 января, №4(5684) от 25 января 2014 года), в решение районного маслихата от 10 февраля 2014 года №29-187 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2013 года №28-183 "О районном бюджете Жамбылского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 18 февраля 2014 года №2582, опубликованного в газете "Атамекен" №10(5690) от 8 марта 2014 года), в решение районного маслихата от 4 апреля 2014 года №31-215 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2013 года №28-183 "О районном бюджете Жамбылского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 14 апреля 2014 года №2651, опубликованного в газете "Атамекен" №16(5696) от 19 апреля 2014 года, №17(5697) от 26 апреля 2014 года), в решение районного маслихата от 5 мая 2014 года №33-230 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2013 года №28-183 "О районном бюджете Жамбылского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 19 мая 2014 года №2721, опубликованного в газете "Атамекен" №22(5702) от 31 мая 2014 года, №23(5703) от 7 июня 2014 года), в решение районного маслихата от 6 августа 2014 года №36-242 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2013 года №28-183 "О районном бюджете Жамбылского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 13 августа 2014 года №2808, опубликованного в газете "Атамекен" №34(5714) от 22 августа 2014 года, №35(5715) от 30 августа 2014 года), в решение районного маслихата от 15 октября 2014 года №38-264 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2013 года №28-183 "О районном бюджете Жамбылского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 24 октября 2014 года №2884, опубликованного в газете "Атамекен" №45(5725) от 8 ноября 2014 года), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. Жамбыл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 13 096 473 мың теңге, соның iшiнде:
салықтық түсiмдер 1 807 476 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 18 276 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 83 598 мың теңге;
трансферттердің түсiмдері 11 187 123 мың теңге, оның iшiнде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 972 994 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 3 857 988 мың теңге;
субвенциялар 3 356 141 мың теңге;
2) шығындар 13 133 425 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 90 011 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 105 201 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 15 190 мың теңге;
4) қаржы активтерiнiң операциялары бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 126 963 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 126 963 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3.Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына" жүктелсін.
4. Осы шешiм 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiлсiн.
Сессия төрағасы                            Абаев Ә. К.
Мәслихат хатшысы                           Жұрын С.М.
Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы
"24" қараша "Жамбыл аудандық мәслихатының
2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл

"1. Утвердить районный бюджет Жамбылского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 13 096 473 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 1 807 476 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 18 276 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 83 598 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 11 187 123 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3 972 994 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 3 857 988 тысяч тенге;
субвенции 3 356 141 тысяч тенге;
2) затраты 13 133 425 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 90 011 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 105 201 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 15 190 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 126 963 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 126 963 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        Абаев А.К.
Секретарь маслихата                        Журын С. М.
Приложение 1
к решению Жамбылского районного маслихата от
"24" ноября 2014 года №40-277 "О внесении изменений
в решение Жамбылского районного маслихата
от 20 декабря 2013 года №28-183 "О районном