Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 06 мамырдағы № 32-2 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 19 мамырда № 2717 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 47-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 27.05.2015 47-3 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 25-1 шешіміне (2013 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2544 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 4, 2014 жылғы 24 қаңтардағы № 5, 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 6, 2014 жылғы 7 ақпандағы № 7 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған), Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 27-1 шешіміне (2014 жылғы 18 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2579 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 28 ақпандағы № 10, 2014 жылғы 7 наурыздағы № 11, 2014 жылғы 14 наурыздағы № 12, 2014 жылғы 28 наурыздағы № 14 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған), Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 07 сәуірдегі "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 30-1 шешіміне (2014 жылғы 14 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2660 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 18 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "14185812" саны "14445616" санына ауыстырылсын, соның ішінде:

О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 25-1 "О районном бюджете Енбекшиказахского района на 2014- 2016 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 06 мая 2014 года № 32-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 мая 2014 года № 2717. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 27 мая 2015 года № 47-3
Сноска. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 27.05.2015 № 47-3.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 25-1 "О районном бюджете Енбекшиказахского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года № 2544, опубликованного в газете "Енбекшиказах" от 17 января 2014 года № 4, 24 января 2014 года № 5, 31 января 2014 года № 6, 7 февраля 2014 года № 7), в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 10 февраля 2014 года № 27-1 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 25-1 "О районном бюджете Енбекшиказахского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 февраля 2014 года № 2579, опубликованного в газете "Енбекшиказах" от 28 февраля 2014 года № 10, 7 марта 2014 года № 11, 14 марта 2014 года № 12, 28 марта 2014 года № 14), в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 07 апреля 2014 года № 30-1 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 25-1 "О районном бюджете Енбекшиказахского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 апреля 2014 года № 2660, опубликованного в газете "Енбекшиказах" от 25 апреля 2014 года № 18), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "14185812" заменить на цифру "14445616", в том числе:

"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "120000" саны "170000" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "10670878" саны "10880682" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "3288685" саны "3455088" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "2653933" саны "2697334" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "14673281" саны "14933085" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімінің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Заңдылықты сақтау және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылғы 01 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Г. Лулудова
Аудандық мәслихат
хатшысы
Ә. Талқамбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Еңбекшіқазақ аудынының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ермек Жәкеев
"06" мамыр 2014 жыл
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының
2014 жылғы 06 мамырдағы "Еңбекшіқазақ
аудандық мәслихатының 2013 жылғы
21 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ
ауданының 2014-2016 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы
№ 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" № 32-2 шешіміне 1 қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының
2013 жылғы "21" желтоқсандағы
"Еңбекшіқазақ ауданының 2014-2016
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" № 25-1 шешімімен
бекітілген 1 қосымша
Еңбекшіқазақ ауданының 2014 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I.Кірістер

"поступления от продажи основного капитала" цифру "120000" заменить на цифру "170000";
"поступление трансфертов" цифру "10670878" заменить на цифру "10880682", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "3288685" заменить на цифру "3455088";
"целевые трансферты на развитие" цифру "2653933" заменить на цифру "2697334".
2) "Затраты" цифру "14673281" заменить на цифру "14933085".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам соблюдения законодательства и бюджету".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Лулудова Г.
Секретарь районного
маслихата
Талкамбаев А.
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Енбекшиказахского района"
Жакеев Ермек
"06" мая 2014 года
Приложение 1
к решению Енбекшиказахского
районного маслихата от 06 мая
2014 года № 32-2 "О внесении изменений
в решение Енбекшиказахского районного
маслихата от 21 декабря 2013
года № 25-1 "О районном
бюджете Енбекшиказахского района
на 2014-2016 годы"
Приложение 1
утвержденное решением
Енбекшиказахского районного
маслихата от 21 декабря 2013
года № 25-1 "О районном бюджете
Енбекшиказахского района
на 2014-2016 годы"
Районный бюджет Енбекшиказахского района на 2014 год
Категория
Сумма
тысяч
тенге
Класс
Подкласс Наименование
I.Доходы