Еңбекшіқазақ ауданында бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 шілдедегі № 34-2 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 15 тамызда № 2828 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 13-69 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 14.12.2021 № 13-69 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 11-бабының 1-тармағына сәйкес Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ ауданында Есік қаласының және ауылдық елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Заңдылықты сақтау және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
34-сессиясының төрағасы
Ж. Мықыбаев
Аудандық мәслихат
хатшысы Ә. Талқамбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Еңбекшіқазақ ауданының жер
қатынастары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Қыдырбаев Қайрат Үмітбекұлы
15.07.2014 жыл
"Еңбекшіқазақ ауданы бойынша
салық басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ашуов Қайрат Зикенұлы
15.07.2014 жыл
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының

Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в Енбекшиказахском районе
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 15 июля 2014 года № 34-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 августа 2014 года № 2828. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 14 декабря 2021 года № 13-69
Сноска. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 14.12.2021 № 13-69 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки города Есик и сельских населенных пунктов в Енбекшиказахском районе согласно приложения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По соблюдению законодательства и бюджета".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель 34-сессии
районного маслихата
Ж. Мыкыбаев
Секретарь районного
маслихата
А. Талкамбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений Енбекшиказахского
района"
Кыдырбаев Кайрат Умитбекович
15.07.2014 года
Руководитель государственного
учреждения "Налоговое
управление по Енбекшиказахскому
району"
Ашуов Кайрат Зикенович
15.07.2014 года
Приложение к решению
Енбекшиказахского районного