Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 30-164 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 тамыздағы № 39-216 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 14 тамызда 2814 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 52-284 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 27.05.2015 № 52-284 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 04 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106 – бабының 4 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 – бабы 1 – тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелдi аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 30-164 шешіміне (2013 жылдың 30 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2542 тіркелген, 2014 жылдың 31 қаңтардағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің № 5 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 30-164 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 32-175 шешіміне (2014 жылдың 20 ақпанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2590 тіркелген, 2014 жылдың 14 наурыздағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің № 11 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі "Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 30-164 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 34-184 шешіміне (2014 жылдың 15 сәуірінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2664 тіркелген, 2014 жылдың 1 мамырдағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің № 18 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 6 мамырдағы "Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 30-164 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 37-201 шешіміне (2014 жылдың 19 мамырда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2714 тіркелген, 2014 жылдың 20 маусымдағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің № 25 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 - тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 30-164 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2014-2016 годы"
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 05 августа 2014 года № 39-216. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 августа 2014 года № 2814. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 27 мая 2015 года № 52-284
Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 27 мая 2015 года № 52-284
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 30-164 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года № 2542, опубликованного в районной газете "Заря Семиречья" от 31 января 2014 года № 5), в решение Ескельдинского районного маслихата от 10 февраля 2014 года № 32-175 "О внесении изменении в решение Ескельдинского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 30-164 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 февраля 2014 года № 2590, опубликованного в районной газете "Заря Семиречья" от 14 марта 2014 года № 11), в решение Ескельдинского районного маслихата от 4 апреля 2014 года № 34-184 "О внесении изменении в решение Ескельдинского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 30-164 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 апреля 2014 года № 2664, опубликованного в районной газете "Заря Семиречья" от 1 мая 2014 года № 18), в решение Ескельдинского районного маслихата от 6 мая 2014 года № 37-201 "О внесении изменении в решение Ескельдинского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 30-164 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 мая 2014 года № 2714, опубликованного в районной газете "Заря Семиречья" от 20 июня 2014 года № 25) следующие изменения:
пункте 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. Ескелді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4256320 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 172569 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 10476 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 6000 мың теңге;
трансферттер түсімі 4067275 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1062728 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 824374 мың теңге;
2) шығындар 4216580 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 77656 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 94452 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 16796 мың теңге;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 60000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 97916 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 97916 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты нығайту мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
С. Сәриев
Мәслихат хатшысы
Қ. Тастанбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ескелді ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Серік Мұратұлы Әлімбаев
5 тамыз 2014 жыл
Ескелді аудандық мәслихатының
2014 жылғы 5 тамыздағы "Ескелді
ауданы мәслихатының 2013 жылғы
23 желтоқсандағы "Ескелді
ауданының 2014-2016 жылдарға
арналған саудандық бюджеті туралы"
№ 30-164 шешіміне өзгерістер енгізу

"1. Утвердить районный бюджет Ескельдинского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 4256320 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям 172569 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 10476 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 6000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 4067275 тысяч тенге, в том числе;
целевые текущие трансферты 1062728 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 824374 тысяч тенге;
2) затраты 4216580 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 77656 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 94452 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 16796 тысяч тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 60000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 97916 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 97916 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам соблюдения законности, экономики, финансам и бюджету".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Сариев С.
Секретарь маслихата
Тастанбаев К.
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Ескельдинского района"
Алимбаев Серик Муратович
5 августа 2014 года
Приложение 1
к решению маслихата Ескельдинского
района от 5 августа 2014 года