Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 30-164 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 қарашадағы № 45-243 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 02 желтоқсанда 2943 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 52-284 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 27.05.2015 № 52-284 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 04 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелдi аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 30-164 шешіміне (2013 жылдың 30 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2542 тіркелген, 2014 жылдың 31 қаңтардағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің № 5 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 30-164 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 32-175 шешіміне (2014 жылдың 20 ақпанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2590 тіркелген, 2014 жылдың 14 наурыздағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің № 11 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі "Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 30-164 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 34-184 шешіміне (2014 жылдың 15 сәуірінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2664 тіркелген, 2014 жылдың 1 мамырдағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің № 18 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 6 мамырдағы "Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 30-164 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 37-201 шешіміне (2014 жылдың 19 мамырда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2714 тіркелген, 2014 жылдың 20 маусымдағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің № 25 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 тамыздағы "Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 30-164 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 39-216 шешіміне (2014 жылдың 14 тамызда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2814 тіркелген, 2014 жылдың 19 қыркүйектегі аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің № 38 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 қазандағы "Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 30-164 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 42-231 шешіміне (2014 жылдың 27 қазанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2894 тіркелген, 2014 жылдың 14 қарашадағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің № 46 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 30-164 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2014-2016 годы"
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 24 ноября 2014 года № 45-243. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 02 декабря 2014 года № 2943. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 27 мая 2015 года № 52-284
Сноска. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 27.05.2015 № 52-284.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 30-164 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года № 2542, опубликованного в районной газете "Жетысу шугыласы" от 31 января 2014 года № 5), в решение Ескельдинского районного маслихата от 10 февраля 2014 года № 32-175 "О внесении изменении в решение Ескельдинского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 30-164 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 февраля 2014 года № 2590, опубликованного в районной газете "Жетысу шугыласы" от 14 марта 2014 года № 11), в решение Ескельдинского районного маслихата от 4 апреля 2014 года № 34-184 "О внесении изменении в решение Ескельдинского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 30-164 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 апреля 2014 года № 2664, опубликованного в районной газете "Жетысу шугыласы" от 1 мая 2014 года № 18), в решение Ескельдинского районного маслихата от 6 мая 2014 года № 37-201 "О внесении изменении в решение Ескельдинского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 30-164 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 мая 2014 года № 2714, опубликованного в районной газете "Жетысу шугыласы" от 20 июня 2014 года № 25), в решение Ескельдинского районного маслихата от 5 августа 2014 года № 39-216 "О внесении изменении в решение Ескельдинского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 30-164 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 августа 2014 года № 2814, опубликованного в районной газете "Жетысу шугыласы" от 19 сентября 2014 года № 38) в решение Ескельдинского районного маслихата от 15 октября 2014 года № 42-231 "О внесении изменении в решение Ескельдинского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 30-164 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 октября 2014 года № 2894, опубликованного в районной газете "Жетысу шугыласы" от 14 ноября 2014 года № 46) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. Ескелді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4351614 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 161665 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 19457 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 7923 мың теңге;
трансферттер түсімі 4162569 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 894223 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 819640 мың теңге;
субвенция 2448706 мың теңге;
2)шығындар 4311874 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 77656 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 94452 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 16796 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 60000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 97916 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 97916 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты сақтау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
А. Шәлімбетов Қ
Мәслихат хатшысы
Қ. Тастанбаев
Ескелді аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 қарашадағы "Ескелді
ауданы мәслихатының 2013 жылғы
23 желтоқсандағы "Ескелді ауданының
2014-2016 жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" № 30-164 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы" № 45-243
шешіміне 1 қосымша
Ескелді ауданы мәслихатының

"1. Утвердить районный бюджет Ескельдинского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 4351614 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям 161665 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 19457 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 7923 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 4162569 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 894223 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 819640 тысяч тенге;
субвенция 2448706 тысяч тенге;
2) затраты 4311874 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 77656 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 94452 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 16796 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 60000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 97916 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 97916 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам экономики, финансам, бюджету и соблюдения законности".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Шалимбетов К.
Секретарь маслихата
Тастанбаев К.
Приложение 1
к решению маслихата Ескельдинского
района от 24 ноября 2014 года № 45-243
"О внесении изменений в решение Ескельдинского