Ескелді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 47-254 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 29 желтоқсанда № 2983 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 мамырдағы № 4-21 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 23.05.2016 № 4-21 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылдың 04 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 9 - бабының 2 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 - бабы 1 – тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ескелдi ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4518832 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 207542 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 18637 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 17566 мың теңге;
трансферттер түсімі 4275087 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1273259 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 571674 мың теңге;
субвенциялар 2430154 мың теңге;
2) шығындар 4638947 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 80929 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 104055 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 23126 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 4000 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 205044 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 205044 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 09.12.2015 № 59-220 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджете Ескельдинского района на 2015-2017 годы
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 19 декабря 2014 года № 47-254. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 декабря 2014 года № 2983. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 23 мая 2016 года № 4-21
Сноска. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 23.05.2016 № 4-21.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 4518832 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 207542 тысяч тенге;
неналоговые поступления 18637 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 17566 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4275087 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1273259 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 571674 тысяч тенге;
субвенции 2430154 тысяч тенге;
2) затраты 4638947 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 80929 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 104055 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 23126 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 4000 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 205044 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 205044 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 09.12.2015 № 59-220 (вводится в действие с 01.01.2015).

2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 1857 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2015 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты нығайту мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы,
сессия төрағасы Қ. Тастанбаев
Ескелді ауданы мәслихатының 2014 жылғы
19 желтоқсандағы "Ескелді ауданының

2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015год в сумме 1857 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета на 2015 год согласно приложению 4.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам экономики, финансам, бюджету и соблюдения законности.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Секретарь маслихата,
председатель сессии Тастанбаев К.
Приложение 1
к утвержденному решению маслихата
Ескельдинского района от 19 декабря
2014 года № 47-254 "О бюджете