Қаскелең қаласының жаңа көшелері мен тұйық көшелеріне атау беру туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 8 қыркүйектегі № 9-2494 қаулысы және Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 8 қыркүйектегі № 34-5 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 14 қазанда № 2866 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 5-1) тармақшасына сәйкес және Қаскелең қаласы халқының пікірін ескере отырып, облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Қарасай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай ауданы Қаскелең қаласының жаңа көшелері мен тұйық көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Қаскелең қаласының оңтүстігінде орналасқан бірінші көшеге «Ұлытау», екінші көшеге «Аңырақай», үшінші көшеге «Сұлусай», төртінші көшеге «Елтөре», бесінші көшеге «Аққайнар», алтыншы көшеге «Ақмешіт», жетінші көшеге «Ұлағат»;
2) Қаскелең қаласының оңтүстік батысында орналасқан бірінші көшеге «Алтын адам», екінші көшеге «Ақтоғай», үшінші көшеге «Нұрлы», төртінші көшеге «Самалжел», бесінші көшеге «Бурабай», алтыншы көшеге «Бәйтерек», жетінші көшеге «Жасқанат», сегізінші көшеге «Алтындән», тоғызыншы көшеге «Еңбек», оныншы көшеге «Үлгілі», он бірінші көшеге «Жайлау», он екінші көшеге «Сарыжұлдыз», он үшінші көшеге «Бейбітішілік», он төртінші көшеге «Тайбурыл», он бесінші көшеге «Ақсауыт», он алтыншы көшеге «Алтыбақан», он жетінші көшеге «Ғанибет», он сегізінші көшеге «Кеңдала», он тоғызыншы көшеге «Бұлақты», жиырмасыншы көшеге «Ақтоған», жиырма бірінші көшеге «Наурыз», жиырма екінші көшеге «Алаш», жиырма үшінші көшеге «Алтынсақа», жиырма бесінші көшеге «Көлді», жиырма алтыншы көшеге «Шұғыла», жиырма жетінші көшеге «Ар-намыс», жиырма сегізінші көшеге «Ақтаң», Бурабай көшесінде орналасқан тұйық көшеге «Бурабай»;
3) Қаскелең қаласының шығысында орналасқан бірінші көшеге «Мойылды», екінші көшеге «Ақбұлақ», үшінші көшеге «Сусар», төртінші көшеге «Самұрық», бесінші көшеге «Алатау», алтыншы көшеге «Жерұйық», жетінші көшеге «Арқарлы», сегізінші көшеге «Баталы», тоғызыншы көшеге «Дәстүр», он бірінші көшеге «Ұялы»;
4) Қаскелең қаласының оңтүстік шығысында орналасқан бірінші көшеге «Кәусар», екінші көшеге «Ақшағала», үшінші көшеге «Сарыбұлақ», төртінші көшеге «Айнабұлақ», бесінші көшеге «Талапкер», алтыншы көшеге «Хантәңірі», жетінші көшеге «Бірлік», сегізінші көшеге «Бөктер», тоғызыншы көшеге «Арна», оныншы көшеге «Ақмаржан»;

О присвоении наименований новым улицам и переулкам города Каскелен
Постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 08 сентября 2014 года № 9-2494 и решение маслихата Карасайского района Алматинской области от 08 сентября 2014 года № 34-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 октября 2014 года № 2866
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения города Каскелен, на основании заключения областной ономастической комиссии акимат Карасайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования новым улицам и переулкам города Каскелен Карасайского района:
1) первой улице "Улытау", второй улице "Аныракай", третьей улице "Сулусай", четвертой улице "Елторе", пятой улице "Аккайнар", шестой улице "Акмешит", седьмой улице "Улагат", расположенных на юге города Каскелен;
2) первой улице "Алтын адам", второй улице "Актогай", третьей улице "Нурлы", четвертой улице "Самалжел", пятой улице "Бурабай", шестой улице "Байтерек", седьмой улице "Жасканат", восьмой улице "Алтындан", девятой улице "Енбек", десятой улице "Улгили", одиннадцатой улице "Жайлау", двенадцатой улице "Сарыжулдыз", тринадцатой улице "Бейбитшилик", четырнадцатой улице "Тайбурыл", пятнадцатой улице "Аксауыт", шестнадцатой улице "Алтыбакан", семнадцатой улице "Ганибет", восемнадцатой улице "Кендала", девятнадцатой улице "Булакты", двадцатой улице "Актоган", двадцать первой улице "Наурыз", двадцать второй улице "Алаш", двадцать третьей улице "Алтынсака", двадцать пятой улице "Колди", двадцать шестой улице "Шугыла", двадцать седьмой улице "Ар-намыс", двадцать восьмой улице "Актан", расположенного по улице Бурабай переулку - "Бурабай", расположенных на юго-западе города Каскелен;
3) первой улице "Мойылды", второй улице "Акбулак", третьей улице "Сусар", четвертой улице "Самурук", пятой улице "Алатау", шестой улице "Жеруйык", седьмой улице "Аркарлы", восьмой улице "Баталы", девятой улице "Дастур", одиннадцатой улице "Уялы", расположенных на востоке города Каскелен;
4) первой улице "Каусар", второй улице "Акшагала", третьей улице "Сарыбулак", четвертой улице "Айнабулак", пятой улице "Талапкер", шестой улице "Хантанири", седьмой улице "Бирлик", восьмой улице "Боктер", девятой улице "Арна", десятой улице "Акмаржан", расположенных на юго-востоке города Каскелен;

5) Қаскелең қаласының солтүстігінде орналасқан бірінші көшеге «Құлагер», екінші көшеге «Сарыарқа»;
6) Қаскелең қаласының солтүстік шығысында орналасқан бірінші көшеге «Майса», екінші көшеге «Есіл»;
7) Қаскелең қаласының солтүстік батысында орналасқан бірінші көшеге «Көкбастау», екінші көшеге «Көкдала», үшінші көшеге «Қайнарбұлақ», төртінші көшеге «Қойтас», бесінші көшеге «Саржайлау», алтыншы көшеге «Ақтілек», жетінші көшеге «Қарақия», сегізінші көшеге «Мұғалжар», тоғызыншы көшеге «Құлынды», Көкбастау көшесінде орналасқан тұйық көшеге «Көкбастау».
2. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Бархинова Ұлтусын Амангелдіқызына (келісім бойынша) жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Аудандық мәслихат сессиясының
төрағасы
Аудандық мәслихат хатшысы
А. Дәуренбаев
М. Ахметов
Е. Қалиев

5) первой улице "Кулагер", второй улице "Сарыарка", расположенных на севере города Каскелен;
6) первой улице "Майса", второй улице "Есил", расположенных на северо-востоке города Каскелен;
7) первой улице "Кокбастау", второй улице "Кокдала", третьей улице "Кайнарбулак", четвертой улице "Койтас", пятой улице "Саржайлау", шестой улице "Актилек", седьмой улице "Каракия", восьмой улице "Мугалжар", девятой улице "Кулынды", расположенного по улице Кокбастау переулку - "Кокбастау", расположенных на северо-западе города Каскелен.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима района Бархинову Ултусын Амангелдиевну (по согласованию).
3. Настоящее совместное постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Председатель сессии
районного маслихата
Секретарь районного
маслихата
Дауренбаев А.
Ахметов М.
Калиев Е.