Қаратал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 26-111 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 тамыздағы № 34-139 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 14 тамызда № 2818 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 45-182
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 24.04.2015 № 45-182.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы «Қаратал ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» № 26-111 шешіміне (2013 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2537 тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 3(7267) «Қаратал» газетінде жарияланған), Қаратал ауданы мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы «Қаратал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы «Қаратал ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» № 26-111 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» № 27-114 шешіміне (2014 жылғы 21 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2593 тіркелген, 2014 жылғы 7 наурыздағы № 10(7274) «Қаратал» газетінде жарияланған), Қаратал ауданы мәслихатының 2014 жылғы 3 сәуірдегі «Қаратал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы «Қаратал ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» № 26-111 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» № 29-126 шешіміне (2014 жылғы 15 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2668 тіркелген, 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 17(7281) «Қаратал» газетінде жарияланған), Қаратал ауданы мәслихатының 2014 жылғы 6 мамырдағы «Қаратал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы «Қаратал ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» № 26-111 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» № 31-131 шешіміне (2014 жылғы 19 мамырдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2715 тіркелген, 2014 жылғы 30 мамырдағы № 22(7286) «Қаратал» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 26-111 "О районном бюджете Каратальского района на 2014-2016 годы"
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 05 августа 2014 года № 34-139. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 августа 2014 года № 2818. Утратило силу решением Каратальского районного маслихата Алматинской области от 24 апреля 2015 года № 45-182
Сноска. Утратило силу решением Каратальского районного маслихата Алматинской области от 24.04.2015 № 45-182.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 26-111 «О районном бюджете Каратальского района на 2014-2016 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года № 2537, опубликованного в газете «Каратал» от 17 января 2014 года № 3(7267), в  решениеКаратальского районного маслихата от 10 февраля 2014 года № 27-114 «О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 26-111 «О районном бюджете Каратальского района на 2014-2016 годы» (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 21 февраля 2014 года № 2593, опубликованного в газете «Каратал» от 7 марта 2014 года № 10(7274), в решение Каратальского районного маслихата от 3 апреля 2014 года № 29-126 «О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 26-111 «О районном бюджете Каратальского района на 2014-2016 годы» (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 15 апреля 2014 года № 2668, опубликованного в газете «Каратал» от 25 апреля 2014 года № 17(7281), в решение Каратальского районного маслихата от 6 мая 2014 года № 31-131 «О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 26-111 «О районном бюджете Каратальского района на 2014-2016 годы» (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 19 мая 2014 года № 2715, опубликованного в газете «Каратал» от 30 мая 2014 года № 22(7286) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

«1. Қаратал ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше  12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4176917 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 150750 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 7250 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 7445 мың теңге;
трансферттер түсімі 4011472 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1021146 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 730201 мың теңге;
субвенциялар 2260125 мың теңге;
2) шығындар 4192061 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 33210 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 41670 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 8460 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 48354 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 48354 мың теңге».
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихаттың «Жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі» тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                С. Даркенбаева
Қаратал аудандық
мәслихатының хатшысы            Б. Смаилов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Қаратал ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы            Ж. Байкенже
«5» тамыз 2014 жыл
Қаратал аудандық мәслихатының
2014 жылғы 5 тамыздағы № 34-139
"Қаратал аудандық мәслихатының
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
"Қаратал ауданының 2014-2016
жылдарға арналған аудандық бюджеті
туралы" № 26-111 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" шешіміне 1 қосымша
Қаратал аудандық мәслихатының
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 26-111 "Қаратал ауданының
2014-2016 жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" шешімімен бекітілген
1 қосымша
Қаратал ауданының 2014 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге
Сынып
Ішкі сынып
Атауы

«1. Утвердить бюджет Каратальского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 4176917 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 150750 тысяч тенге;
неналоговые поступления 7250 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 7445 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4011472 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1021146 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 730201 тысяч тенге;
субвенции 2260125 тысяч тенге;
2) затраты 4192061 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 33210 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 41670 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 8460 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 48354 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 48354 тысяч тенге».
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата «По вопросам плана, бюджета, хозяйственной деятельности, строительства, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов».
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Каратальского
районного маслихата                 С. Даркенбаева
Секретарь Каратальского
районного маслихата                 Б. Смаилов
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Отдел экономики и
бюджетного планирования»
Каратальского района                      Ж. Байкенже
Приложение 1
к решению маслихата Каратальского
района от 5 августа 2014 года № 34-139
"О внесении изменений в решение
Каратальского районного маслихата
от 20 декабря 2013 года № 26-111
"Об районном бюджете Каратальского
района на 2014-2016 годы"
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Каратальского района от 20
декабря 2013 года № 26-111
"О районном бюджете Каратальского
района на 2014-2016 годы"
Районный бюджет Каратальского района на 2014 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование