Қаратал ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 39-161 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 29 желтоқсанда № 2987 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 сәуірдегі № 3-16 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 27.04.2016 № 3-16 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4458761 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 205931 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 8598 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 4240 мың теңге;
трансферттер түсімі 4239992 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1111123 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1122408 мың теңге;
субвенциялар 2006461 мың теңге;
2) шығындар 4397131 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 24780 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 33293 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 8513 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 65675 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 28825 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 28825 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 09.12.2015 № 53-224 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 1976 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2015 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихаттың "Жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О бюджете Каратальского района на 2015-2017 годы"
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 19 декабря 2014 года № 39-161. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 декабря 2014 года № 2987. Утратило силу решением Каратальского районного маслихата Алматинской области от 27 апреля 2016 года № 3-16
Сноска. Утратило силу решением Каратальского районного маслихата Алматинской области от 27.04.2016 № 3-16.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 4458761 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 205931 тысяч тенге;
неналоговые поступления 8598 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 4240 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4239992 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1111123 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1122408 тысяч тенге;
субвенции 2006461 тысяч тенге;
2) затраты 4397131 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 24780 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 33293 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 8513 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 65675 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 28825 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 28825 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Каратальского районного маслихата Алматинской области от 09.12.2015 № 53-224 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 1976 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2015 год согласно приложению 4.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата "По вопросам плана, бюджета, хозяйственной деятельности, строительства, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов".

5. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Игенбаев
Мәслихат хатшысы Б. Смаилов
Қаратал аудандық мәслихатының
2014 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 39-161 "Қаратал ауданының
2015-2017 жылдарға арналған бюджеті
туралы" шешімімен бекітілген
1 қосымша
Қаратал ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 09.12.2015 № 53-224 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы (мың тенге)
Сынып
Атауы
Ішкі сынып

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Н. Игенбаев
Секретарь маслихата Б. Смаилов
Приложение 1 утвержденное решением маслихата Каратальского района от 19 декабря 2014 года №39-161 "О бюджете Каратальского района на 2015-2017 годы"
Бюджет Каратальского района на 2015 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Каратальского районного маслихата Алматинской области от 09.12.2015 № 53-224 (вводится в действие с 01.01.2015).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс