Кербұлақ ауданының ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 08 қыркүйектегі № 34-202 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 16 қыркүйекте № 2854 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 қазандағы № 36-215 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 15.10.2014 № 36-215 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына және "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабының 5-тармағына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ ауданының ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін аудандық бюджет қаражаты есебінен бес айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде әлеуметтік көмек берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Білім, денсаулық сақтау, мәдениет, спорт, туризм, халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Б. Есімов
Мәслихат хатшысы                           Е. Сұраншынов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Кербұлақ аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы            Айгүл Тұрдақынқызы Диханбаева
"08 " қыркүйек 2014 жыл
"Кербұлақ аудандық экономика
және бюджетті жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы            Шалқыбай Молдахметұлы Төлегенов
"08" қыркүйек 2014 жыл

О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 08 сентября 2014 года № 34-202. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 сентября 2014 года № 2854. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 15 октября 2014 года № 36-215
Сноска. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 15.10.2014 № 36-215.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пункта 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 08 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Кербулакского района в размере пяти месячных расчетных показателей, за счет бюджетных средств района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам образования, здравоохранения, культуры, спорта, туризма, социальной защите населения".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Б. Есимов
Секретарь маслихата                        Е. Суранчинов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
Кербулакского района"                      Диханбаева Айгуль Турдахуновна
"08 " сентябрь 2014 года
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Кербулакского района"                      Тулегенов Шалхибай  Молдахметович
"08" сентябрь 2014 года