Кербұлақ ауданы аумағында ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жұмыстарын ұйымдастыру және өткізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 309 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 04 қарашада № 2904 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 30 қыркүйектегі № 405 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ ауданы әкімдігінің 30.09.2016 № 405 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 2-тармағының 14) тармақшасына, "Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру ережесін бекіту туралы" 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2331 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес және "Алматы облысы аумағында ауыл шаруашылығы жануарларына бірдейлендіру іс-шараларын жүргізу жоспарын бекіту туралы" 2014 жылдың 11 наурыздағы № 71 Алматы облысы әкімдігінің қаулысын орындау үшін, Кербұлақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кербұлақ ауданы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру бойынша жұмыстар қосымшаға сәйкес ұйымдастырылсын және өткізілсін.
2. "Кербұлақ ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Еспенбетов Бақберген Жақанұлы), шаруашылық жүргізу құқығындағы Кербұлақ ауданы әкімдігінің ауыл округтерінде ветеринариялық пункттері бар "Кербұлақ ауданының ветеринариялық станциясы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны (Улубаев Бақытжан Айтакенұлы) және ауылдық округтердің әкімдері ведомстволық бағыныстылықтағы аумақтарда ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру бойынша жұмыстардың жүргізілуін қамтамасыз етсін.
3. Кербұлақ ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 14 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жұмыстарын ұйымдастыру және өткізу туралы" № 613 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 2258 тіркелген, аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінде 2013 жылғы 14 ақпандағы № 7 (3704) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Таңат Есенкелдіұлы Айдарбековке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Алиев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Кербұлақ ауданының
ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы Бақберген Жақанұлы Еспенбетов
Шаруашылық жүргізу
құқығындағы Кербұлақ ауданы
әкімдігінің ауыл округтерінде
ветеринариялық пункттері бар
"Кербұлақ ауданының
ветеринариялық станциясы"
мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының директоры Бақытжан Айтакенұлы Улубаев

Об организации и проведении работ по идентификации сельскохозяйственных животных на территории Кербулакского района
Постановление акимата Кербулакского района Алматинской области от 24 сентября 2014 года № 309. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 04 ноября 2014 года № 2904. Утратило силу постановлением акимата Кербулакского района Алматинской области от 30 сентября 2016 года № 405
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кербулакского района Алматинской области от 30.09.2016 № 405.
Примечание РЦПИ.
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2331 "Об утверждении Правил идентификации сельскохозяйственных животных" и во исполнения постановления акимата Алматинской области от 11 марта 2014 года № 71 "Об утверждении Плана мероприятий по проведению идентификации сельскохозяйственных животных на территории Алматинской области" акимат Кербулакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и провести работу по идентификации сельскохозяйственных животных по Кербулакскому району согласно приложения.
2. Государственному учреждению "Отдел ветеринарии Кербулакского района" (Еспенбетов Бакберген Жаканович), государственному коммунальному предприятию на праве хозяйственного ведения "Кербулакская районная ветеринарная станция" с ветеринарными пунктами в сельских округах акимата Кербулакского района (Улубаев Бакытжан Айтакенович) и акимам сельских округов обеспечить проведение работ по идентификации сельскохозяйственных животных на подведомственной территории.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Кербулакского района от 14 декабря 2012 года № 613 "Об организации и проведении работ по идентификации сельскохозяйственных животных по Кербулакскому району" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 декабря 2012 года за №2258, опубликованного в районной газете " Кербұлақ жұлдызы " от 14 февраля 2013 года № 7 (3704).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Айдарбекова Танат Есенгельдиевича.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Алиев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного
учреждения "Отдел
ветеринарии Кербулакского
района" Бакберген Жаканович Еспенбетов
Директор государственного
коммунального предприятия
на праве хозяйственного
ведения "Кербулакская
районная ветеринарная
станция" с ветеринарными
пунктами в сельских округах
акимата Кербулакского
района Бакытжан Айтакенович Улубаев

2014
Барлығы
17007
134000
4060
2320
12
кестенің жалғасы
Бірдейлендіру
нәтижесін
компьютерлік
мәліметтер базасына
енгізу
Бірдейлендіруді
жүргізу бойынша
қызмет көрсететін
заңды тұлғаның атауы
Жергілікті атқарушы
органдардың жауапты
орындаушылары
басталу
мерзімі
аяқталу
мерзімі
20.10.2014
30.12.2014
Кербұлақ ауданы
әкімдігінің ауылдық
округтеріндегі
ветеринариялық
пункттері бар
"Кербулақ ауданының
ветеринариялық
станциясы"
шаруашылық жүргізу
құқығындағы
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Аудандық ветеринария
бөлімі, ветеринариялық
пункт меңгерушілері, ауыл
округі әкімдері
20.10.2014
30.12.2014
Аудандық ветеринария
бөлімі, ветеринариялық
пункт меңгерушілері, ауыл
округі әкімдері
20.10.2014
30.12.2014
Аудандық ветеринария
бөлімі, ветеринариялық
пункт меңгерушілері, ауыл
округі әкімдері
20.10.2014
30.12.2014
Аудандық ветеринария
бөлімі, ветеринариялық
пункт меңгерушілері, ауыл
округі әкімдері
20.10.2014
30.12.2014
Аудандық ветеринария
бөлімі, ветеринариялық
пункт меңгерушілері, ауыл
округі әкімдері
20.10.2014
30.12.2014
Аудандық ветеринария
бөлімі, ветеринариялық
пункт меңгерушілері, ауыл
округі әкімдері
20.10.2014
30.12.2014
Аудандық ветеринария
бөлімі, ветеринариялық
пункт меңгерушілері, ауыл
округі әкімдері
20.10.2014
30.12.2014
Аудандық ветеринария
бөлімі, ветеринариялық
пункт меңгерушілері, ауыл
округі әкімдері
20.10.2014
30.12.2014
Аудандық ветеринария
бөлімі, ветеринариялық
пункт меңгерушілері, ауыл
округі әкімдері
20.10.2014
30.12.2014
Аудандық ветеринария
бөлімі, ветеринариялық
пункт меңгерушілері, ауыл
округі әкімдері
20.10.2014
30.12.2014
Аудандық ветеринария
бөлімі, ветеринариялық
пункт меңгерушілері, ауыл
округі әкімдері
20.10.2014
30.12.2014
Аудандық ветеринария
бөлімі, ветеринариялық
пункт меңгерушілері, ауыл
округі әкімдері
20.10.2014
30.12.2014
Аудандық ветеринария
бөлімі, ветеринариялық
пункт меңгерушілері, ауыл
округі әкімдері
20.10.2014
30.12.2014
Аудандық ветеринария
бөлімі, ветеринариялық
пункт меңгерушілері, ауыл
округі әкімдері
20.10.2014
30.12.2014
Аудандық ветеринария
бөлімі, ветеринариялық
пункт меңгерушілері, ауыл
округі әкімдері

2014
Итого
17007
134000
4060
2320
12
продолжение таблицы
Внесение результатов идентификации в компьютерную базу данных
Наименование
юридического
лица
осуществляющего
проведение
идентификации
Ответственные исполнители
местных исполнительных
органов
Дата
начала
Дата
завершения
15.11.2014
30.12.2014
Государственное
коммунальное
предприятие на
праве
хозяйственного
ведения
"Ветеринарная
станция
Кербулакского
района" с
ветеринарными
пунктами в
сельских округах
акимата
Кербулакского
района
Отдел ветеринарии,
заведующие ветеринарных
пунктов, акимы сельских
округов
15.11.2014
30.12.2014
Отдел ветеринарии,
заведующие ветеринарных
пунктов, акимы сельских
округов
15.11.2014
30.12.2014
Отдел ветеринарии,
заведующие ветеринарных
пунктов, акимы сельских
округов
15.11.2014
30.12.2014
Отдел ветеринарии,
заведующие ветеринарных
пунктов, акимы сельских
округов
15.11.2014
30.12.2014
Отдел ветеринарии,
заведующие ветеринарных
пунктов, акимы сельских
округов
15.11.2014
30.12.2014
Отдел ветеринарии,
заведующие ветеринарных
пунктов, акимы сельских
округов
15.11.2014
30.12.2014
Отдел ветеринарии,
заведующие ветеринарных
пунктов, акимы сельских
округов
15.11.2014
30.12.2014
Отдел ветеринарии,
заведующие ветеринарных
пунктов, акимы сельских
округов
15.11.2014
30.12.2014
Отдел ветеринарии,
заведующие ветеринарных
пунктов, акимы сельских
округов
15.11.2014
30.12.2014
Отдел ветеринарии,
заведующие ветеринарных
пунктов, акимы сельских
округов
15.11.2014
30.12.2014
Отдел ветеринарии,
заведующие ветеринарных
пунктов, акимы сельских
округов
15.11.2014
30.12.2014
Отдел ветеринарии,
заведующие ветеринарных
пунктов, акимы сельских
округов
15.11.2014
30.12.2014
Отдел ветеринарии,
заведующие ветеринарных
пунктов, акимы сельских
округов
15.11.2014
30.12.2014
Отдел ветеринарии,
заведующие ветеринарных
пунктов, акимы сельских
округов
15.11.2014
30.12.2014
Отдел ветеринарии,
заведующие ветеринарных
пунктов, акимы сельских
округов