Кербұлақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 25-151 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 қарашадағы № 38-220 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 02 желтоқсанда № 2931 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 мамырдағы № 43-253 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 13.05.2015 № 43-253 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 109–бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Кербұлақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" №25-151 шешіміне (2013 жылдың 30 желтоқсанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2546 тіркелген, 2014 жылдың 10,17 қаңтардағы аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің №2 (3699), №3 (3700) жарияланған), Кербұлақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 25-151 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 26-158 шешіміне (2014 жылдың 19 ақпанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2583 тіркелген, 2014 жылдың 28 ақпандағы аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің № 9 (3706) жарияланған), Кербұлақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 04 сәуірдегі "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 25-151 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 28-172 шешіміне (2014 жылдың 14 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2658 тіркелген, 2014 жылдың 18 сәуірдегі аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің № 16 (3713) жарияланған), Кербұлақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 06 мамырдағы "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 25-151 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 30-183 шешіміне (2014 жылдың 16 мамырдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2709 тіркелген, 2014 жылдың 30 мамыр, 6 маусым аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің № 22 (3719), №23 (3720) жарияланған), Кербұлақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 06 тамыздағы "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 25-151 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 33-195 шешіміне (2014 жылдың 18 тамыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2831 тіркелген, 2014 жылдың 22,29 тамыздағы аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің № 34 (3731), №35 (3732) жарияланған), Кербұлақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 қазандағы "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 25-151 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 36-212 шешіміне (2014 жылдың 24 қазандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2885 тіркелген, 2014 жылдың 06, 14 қарашадағы аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің № 45 (3742), №46 (3743) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 25-151 "О районом бюджете Кербулакского района на 2014-2016 годы"
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 24 ноября 2014 года N 38-220. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 02 декабря 2014 года N 2931. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 13 мая 2015 года № 43-253
Сноска. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 13.05.2015 № 43-253.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата от 21 декабря 2013 года №25-151 "О районном бюджете Кербулакского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года №2546, опубликованного в районной газете "Кербулак жулдызы" №2 (3699), №3 (3700) от 10,17 января 2014 года), в решение Кербулакского районного маслихата от 10 февраля 2014 года № 26-158 "О внесении изменении в решение Кербулакского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 25-151 "О районном бюджете Кербулакского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 февраля 2014 года №2583, опубликованного в районной газете "Кербулак жулдызы" №9 (3706) от 28 февраля 2014 года), в решение Кербулакского районного маслихата от 04 апреля 2014 года № 28-172 "О внесении изменении в решение Кербулакского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 25-151 "О районном бюджете Кербулакского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 апреля 2014 года №2658, опубликованного в районной газете "Кербулак жулдызы" №16 (3713) от 18 апреля 2014 года), в решение Кербулакского районного маслихата от 06 мая 2014 года № 30-183 "О внесении изменении в решение Кербулакского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 25-151 "О районном бюджете Кербулакского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 мая 2014 года №2709, опубликованного в районной газете "Кербулак жулдызы" №22 (3719), №23 (3720) от 30 мая, 6 июня 2014 года), в решение Кербулакского районного маслихата от 06 августа 2014 года № 33-195 "О внесении изменении в решение Кербулакского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 25-151 "О районном бюджете Кербулакского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 августа 2014 года №2831, опубликованного в районной газете "Кербулак жулдызы" №34 (3731), №35 (3732) от 22,29 августа 2014 года), в решение Кербулакского районного маслихата от 15 октября 2014 года № 36-212 "О внесении изменении в решение Кербулакского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 25-151 "О районном бюджете Кербулакского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 октября 2014 года №2885, опубликованного в районной газете "Кербулак жулдызы" №45 (3742), №46 (3743) от 06,14 ноября 2014 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. Кербұлақ ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5316507 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 170992 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 20782 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 16727 мың теңге;
трансферттер түсімдер түсімі 5108006 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1060745 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 953871 мың теңге;
субвенциялар 3093390 мың теңге;
2) шығындар 5328869 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 55547 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 66672 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 11125 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 67910 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 67910 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, орта және кіші кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көгалдандыру және халыққа қызмет көрсету" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            М. Ахметжанов
Кербұлақ аудандық
мәслихатының хатшысы                       Е. Сұраншынов
Кербұлақ аудандық мәслихатының
2014 жылғы "24" қараша
"Кербұлақ аудандық мәслихатының
2013 жылғы " 21 " желтоқсанындағы
"Кербұлақ ауданының 2014-2016 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы" №25-151
шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
№ 38-220 шешіміне
1 қосымша
"Кербұлақ аудандық мәслихатының
2013 жылғы " 21 " желтоқсанындағы
"Кербұлақ ауданының 2014-2016 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
№ 25-151 шешімімен бекітілген
1 қосымша
Кербұлақ ауданының 2014 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Атауы
Iшкi сыныбы
1
2
3
4
5

"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы в соответствии с приложениями 12 и 3, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 5316507 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 170992 тысяч тенге;
неналоговые поступления 20782 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 16727 тысяч тенге;
поступление трансфертов 5108006 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1060715 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 953871 тысяч тенге;
субвенции 3093390 тысяч тенге;
2) затраты 5328869 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 55547 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 66672 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 11125 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 67910 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 67910 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам экономики, бюджета, налога, по поддержке малого и среднего бизнеса, коммунального хозяйства, благоустройства и оказания услуги населению района".
4. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        М. Ахметжанов
Секретарь Кербулакского
районного маслихата                        Е. Суранчинов
Приложение 1
к решению Кербулакского районного маслихата
от "24" ноября 2014 года № 38-220
"О внесении изменений в решение
Кербулакского районного маслихата
от 21 декабря 2013 года № 25-151
"О районном бюджете Кербулакского района
на 2014 -2016 годы"
Приложение 1
утвержденное решением Кербулакского
районного маслихата
от 21 декабря 2013 года
№ 25-151 "О районном бюджете
Кербулакского района на 2014 -2016 годы"
Районный бюджет Кербулакского района на 2014 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
1
2
3
4
5

2150
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ
азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы
куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын
өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге
байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн
мемлекеттік баж
1600
Шет елге баруға және Қазақстан Республикасына басқа
мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін
құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы
құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік
баж
34
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж

2150
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию
актов гражданского состояния, а также за выдачу
гражданам справок и повторных свидетельств о
регистрации актов гражданского состояния и
свидетельств в связи с изменением, дополнением и
восстановлением записей актов гражданского
состояния
1600
Государственная пошлина, взимаемая за оформление
документов на право выезда за границу на
постоянное место жительства и приглашение в
Республику Казахстан лиц из других государств, а
также за внесение изменений в эти документы
34
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию
места жительства

400
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік
қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін
қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық
ашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе
тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және
басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 джоульдан
аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және
калибрі 4,5 миллиметрге дейінгілерін қоспағанда)
әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін
алынатын мемлекеттік баж
18
Азаматтық, қызметтік қаруды және оның оқтарын сатып
алуға, сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге,
тасымалдауға, рұқсат бергені үшін алынатын
мемлекеттік баж
47
2
Салықтық емес түсiмдер

400
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и
перерегистрацию каждой единицы гражданского,
служебного оружия физических и юридических лиц (за
исключением холодного охотничьего, сигнального,
огнестрельного бесствольного, механических
распылителей, аэрозольных и других устройств,
снаряженных слезоточивыми или раздражающими
веществами, пневматического оружия с дульной
энергией не более 7,5 джоуль и калибра до 4,5
миллиметр включительно)
18
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу
разрешений на приобретение, хранение или хранение
и ношение, перевозку гражданского, служебного
оружия и патронов к нему
47
2
Неналоговые поступления

20782
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
2068
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін
кірістер
2068
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ
әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға
беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның
(облыстық маңызы бар қала) коммуналдық меншігіндегі
мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
900
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ
әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға
беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның
(облыстық маңызы бар қала) коммуналдық меншігіндегі
тұрғын үй қорынан үйлерді жалға беруден түсетін
кірістер
1168
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен
(шығыстар сметасынан) ұсталатын және
қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын
айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
3610
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді
қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен
аржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан)
ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік
мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар,
санкциялар, өндіріп алулар
3610
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік
органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар,
санкциялар

20782
01
Доходы от государственной собственности
2068
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в
государственной собственности
2068
Доход от аренды имущества, находящегося в
коммунальной собственности района (города
областного значения), за исключением доходов от
аренды государственного имущества, находящегося в
управлении акимов города районного значения, села,
поселка, сельского округа
900
Доход от аренды жилищ из жилищного фонда,
находящегося в коммунальной собственности района
(города областного значения), за исключением
доходов от аренды государственного имущества,
находящегося в управлении акимов города районного
значения, села, поселка, сельского округа
1168
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые
государственными учреждениями, финансируемыми из
государственного бюджета, а также содержащимися и
финансируемыми из бюджета Национального Банка
Республики Казахстан
3610
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые
государственными учреждениями, финансируемыми из
государственного бюджета, а также содержащимися и
финансируемыми из бюджета (сметы расходов)
Национального Банка Республики Казахстан, за
исключением поступлений от организаций нефтяного
сектора
3610
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания,
налагаемые государственными учреждениями,
финансируемыми из местного бюджета