Көксу ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Көксу ауданы әкімінің 2014 жылғы 09 сәуірдегі N 04-10 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 06 мамырда N 2696 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Көксу ауданы әкімінің 2023 жылғы 23 маусымдағы № 06-25 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Көксу ауданы әкімінің 23.06.2023 № 06-25 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылдың 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабының 1–тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 33-бабының 2–тармағына сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы байынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Көксу ауданы әкімінің "Көксу ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 12-47 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылдың 04 қаңтарда N 2-14-120 тіркелген, "Нұрлы Көксу" газетінде 2012 жылдың 13 қаңтарында N 2 жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Әлия Секерғалиқызы Садықоваға жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Б. Исабеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Көксу аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
Ағыбаев Ғани Бартайұлы
"09" сәуір 2014 жыл
Көксу ауданы әкімінің
2014 жылғы 09 сәуірдегі
"Көксу ауданы бойынша дауыс
беруді өткізу және дауыс
санау үшін сайлау учаскелерін
құру туралы" N 04-10
шешіміне қосымша
Көксу ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін
құрылған сайлау учаскелері
N524 сайлау учаскесі.
Орталығы: Балпық би ауылы, Жолбарыс би көшесі, N56, "Автобаза" кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Балпық би ауылы, көшелер: Жетісу N1-ден 25-ке дейін, Қалдарбеков N1-ден 30-ға дейін, Ибраимов N1-ден 21-ге дейін, Сатқынова N1-ден 17-ге дейін, С.Нәдірбай N4-тен 19-ға дейін, М.Маметов N1-ден 62-ге дейін, Құрманов N1-ден 58-ге дейін, Дәулетов N1-ден 56-ға дейін, Р.Мыңбаев N1-ден 33-ге дейін, Жолбарыс би N1-ден 57-ге дейін, Әуезов N 1-ден 74-ке дейін, Уәлиханов N1-ден 121-ге дейін, Т.Исабаев N1-ден 85-ке дейін (тақ жағы), N2-ден 86-ға дейін (жұп жағы), И.Жұмабек, Бейбітшілік, С.Сугурова.
N525сайлау учаскесі.
Орталығы: Балпық би ауылы, Измаилов көшесі, N17, Қазақ орта мектеп-гимназиясы.

Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Коксускому району
Решение акима Коксуского района Алматинской области от 09 апреля 2014 года N 04-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 06 мая 2014 года N 2696. Утратило силу решением акима Коксуского района области Жетісу от 23 июня 2023 года № 06-25
Сноска. Утратило силу решением акима Коксуского района области Жетісу от 23.06.2023 № 06-25 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать в Коксуском районе избирательные участки, согласно приложения.
2. Признать утратившим силу решение акима Коксуского района от 20 декабря 2011 года N 12-47 "Об образовании избирательных участков на территории Коксуского района" (зарегистрированного в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов 04 января 2012 года N 2-14-120, опубликованного в газете "Нурлы Коксу" от 13 января 2012 года N 2).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Садыковой Алие Секергалиевне.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Б. Исабеков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель районной
избирательной комиссии
Агыбаев Гани Бартаевич
"09" апреля 2014 год
Приложение к решению акима
Коксуского района от 09 апреля
2014 года N 04-10 "Об образовании
избирательных участков для
проведения голосования и подсчета
голосов по Коксускому району"
Избирательные участки образованные для проведения голосования и
подсчета голосов по Коксускому району
Избирательный участок N524.
Центр: село Балпык би, улица Жолбарыс би, N56, здание предприятия "Автобаза".
В границах: село Балпык би, улицы: Жетысу с N1 по 25, Калдарбекова с N1 по 30, Ибраимова с N1 по 21, Саткынова с N1 по 17, С.Надырбая с N4 по 19, М.Маметова с N1 по 62, Курманова с N1 по 58, Даулетова с N1 по 56, Р.Мынбаева с N1 по 33, Жолбарыс би с N1 по 57, Ауэзова с N1 по 74, Валиханова с N1 по 121, Т.Исабаева с N1 по 85 (нечетная сторона), с N2 по 86 (четная сторона), И.Жумабека, Бейбитшилик, С.Сугурова.
Избирательный участок N525.
Центр: село Балпык би, улица Измаилова, N17, Казахская средняя школа-гимназия.

Шекарасы: Балпық би ауылы, көшелер: Қазбек би N1-ден 117-ге дейін, Әйтеке би N1-ден 113-ке дейін, Ескелді би N3-тен 35-ке дейін, Солтанбай N1-ден 7-ге дейін, Нұрпейісов N1-ден 49-ға дейін, Измаилов N4-тен 21-ге дейін, Мырзабеков N4-тен 43-ке дейін, Байтұрсынов N1-ден 37-ге дейін, Т.Исабаев N87-ден 141-ге дейін (тақ жағы), N88-ден 162-ге дейін (жұп жағы), Асан Тәжі N1-ден 11-ге дейін, Желтоқсан N1-ден 2-ге дейін, Бакумов N1-ден 35-ке дейін, Қабанбай N1-ден 39-ға дейін, Жалайыр N1-ден 17-ге дейін, Д.Қонаев, Жаңа; Т.Нүсіпов шағын ауданы N1-ден 15-ке дейін, Төле би шағын ауданы N1-ден 20-ға дейін, Шадрин N2-ден 10-ға дейін.
N526 сайлау учаскесі.
Орталығы: Балпық би ауылы, Амангелді көшесі, N1, "Көксу-Шекер" акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекарасы: Балпық би ауылы, көшелер: Амангелді N1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), N2-ден 52-ке дейін (жұп жағы), Молдабергенов N1-ден 46-ға дейін, Байтұрбай N1-ден 50-ге дейін, Шағыров N1-ден 31-ге дейін, Орақты батыр N1-ден 27-ге дейін, Т.Исабаев N133-ден 185-ке дейін (тақ жағы), 162-ден 258-ге дейін (жұп жағы), Ы.Алтынсарин N1-ден 59-ға дейін, Ақын Сара N1-ден 22-ге дейін.
N527 сайлау учаскесі.
Орталығы: Балпық би ауылы, Т.Исабаев көшесі, N247, Б.Құндақбаева атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Балпық би ауылы, көшелер: Наурызбай N1-ден 63-ке дейін, Алдабергенов N1-ден 63-ке дейін, Жароков N1-ден 95-ке дейін, Тәттібай батыр N1-ден 67-ге дейін, Т.Исабаев N187-ден 335-ке дейін (тақ жағы), N260-тан 508-ге дейін (жұп жағы), Амангелді N37-ден 165-ке дейін (тақ жағы), N54-тен 166-ға дейін (жұп жағы).
N528 сайлау учаскесі.
Орталығы: Балпық би ауылы, Тазабұлақ көшесі, N1, М.Құрманов атындағы N2 орта мектебі.
Шекарасы: Балпық би ауылы, көшелер: Төлебаев N1-ден 35-ге дейін, Байсеитов N1-ден 25-ке дейін, Жансүгіров N1-ден 66-ға дейін, Мәуленбай N1-ден 63-ке дейін, Жангелдин N1-ден 119-ға дейін, Байысов 1-ден 31-ге дейін, Молдағұлова N1-ден 75-ке дейін, М.Сеңгірбаев N1-ден 28-ге дейін, Бақай батыр N1-ден 43-ке дейін, Нартбай датқа N1-ден 28-ге дейін, Ғарышкер N1-ден 14-ке дейін, Бақтыбай батыр N1-ден 44-ке дейін, Жамбыл N1-ден 20-ға дейін, Б.Момышұлы N1-ден 49-ға дейін; Қойшыбаев тұйық көшесі N1-ден 2-ге дейін; Тазабұлақ шағын ауданы N2-ден 52-ге дейін.
N529 сайлау учаскесі.
Орталығы: Балпық би ауылы, Сейфуллин көшесі, N35, "Алпамыс" балабақшасы.
Шекарасы: Балпық би ауылы, көшелер: Қаблиса N1-ден 77-ге дейін, Қарынбай N1-ден 111-ге дейін, Жапсарбаев N1-ден 75-ке дейін, Абай N1-ден 65-ке дейін, Сейфуллин N1-ден 35-ке дейін, Қойлық N1-ден 6-ға дейін, Азизбеков N1-ден 57-ге дейін, Дарабоз ана N1-ден 18-ге дейін, Мәйке ақын N1-ден 20-ға дейін, Тынышбай N1-ден 4-ке дейін.
N530 сайлау учаскесі (жабық).
Орталығы: Балпық би ауылы, Измаилов көшесі, N4, аудандық орталық аурухана.
Шекарасы: Балпық би ауылы, Измаилов көшесі N4.
N531 сайлау учаскесі.

В границах: село Балпык би, улицы: Казбек би с N1 по 117, Айтеке би с N1 по 113, Ескельды би с N3 по 35, Солтанбая с N1 по 7, Нурпеисова с N1 по 49, Измаилова с N4 по 21, Мырзабекова с N4 по 43, Байтурсынова с N1 по 37, Т.Исабаева с N87 по 141 (нечетная сторона), с N88 по 162 (четная сторона), Асан Тажи с N1 по 11, Желтоксан с N1 по 2, Бакумова с N1 по 35, Кабанбая с N1 по 39, Жалайыр с N1 по 17, Д.Конаева, Новая; микрорайоны: Т.Нусипова с N1 по 15, Толе би с N1 по 20, Шадрина с N2 по 10.
Избирательный участок N526.
Центр: село Балпык би, улица Амангельды, N1, здание акционерного общества "Коксу-Шекер".
В границах: село Балпык би, улицы: Амангельды с N1 по 35 (нечетная сторона), с N2 по 52 (четная сторона), Молдабергенова с N1 по 46, Байтурбая с N1 по 50, Шагирова с N1 по N31, Оракты батыра с N1 по 27, Т.Исабаева с N133 по 185 (нечетная сторона), с N162 по 258 (четная сторона), Ы.Алтынсарина с N1 по 59, Акын Сара с N1 по 22.
Избирательный участок N527.
Центр: село Балпык би, улица Т.Исабаева, N247, средняя школа имени Б.Кундакбаевой.
В границах: село Балпык би, улицы: Наурызбая с N1 по 63, Алдабергенова с N1 по 63, Жарокова с N1 по 95, Таттибай батыра с N1 по 67, Т.Исабаева с N187 по 335 (нечетная сторона), с N260 по 508 (четная сторона), Амангельды с N37 по 165 (нечетная сторона), с N54 по 166 (четная сторона).
Избирательный участок N528.
Центр: село Балпык би, улица Тазабулак, N1, средняя школа N2 имени М.Курманова.
В границах: село Балпык би, улицы: Тулебаева с N1 по N35, Байсеитова с N1 по 25, Жансугурова с N1 по 66, Мауленбая с N1 по 63, Жангельдина с N1 по 119, Баисова с N1 по 31, Молдагуловой с N1 по 75, М.Сенгирбаева с N1 по 28, Бакай батыра с N1 по 43, Нартбай датка с N1 по 28, Гарышкер с N1 по 14, Бактыбай батыра с N1 по 44, Жамбыла с N1 по 20, Б.Момышулы с N1 по 49; переулок Койшыбаева с N1по 2; микрорайон Тазабулак с N2 по 52.
Избирательный участок N529.
Центр: село Балпык би, улица Сейфуллина, N35, детский сад "Алпамыс".
В границах: село Балпык би, улицы: Каблиса с N1 по 77, Карынбая с N1 по 111, Жапсарбаева с N1 по 75, Абая с N1 по 65, Сейфуллина с N1 по 35, Койлык с N1 по 6, Азизбекова с N1 по 57, Дарабоз ана с N1 по 18, Майке акына с N1 по 20, Тынышбая с N1 по 4.
Избирательный участок N530 (закрытый).
Центр: село Балпык би, улица Измаилова, N4, центральная районная больница.
В границах: село Балпык би, улица Измаилова N4.
Избирательный участок N531.

Орталығы: Ақшатоған ауылы, Калинин көшесі, N16, орта мектеп N5.
Шекарасы: Ақшатоған ауылы, Молодежный N1-ден 10-ға дейін, Беларусская N1-ден 25-ке дейін, Мичурин N1-ден 49-ға дейін, Ордженикидзе N1-ден 20-ға дейін, Виноградов N1-ден 24-ке дейін, Калинин N1-ден 30-ға дейін, Ердембеков N1-ден 15-ке дейін, Қайысбаев N1-ден 21-ге дейін, Андызбаев N1-ден 18-ге дейін, Тимирязев N1-ден 18-ге дейін.
N532 сайлау учаскесі.
Орталығы: Теректі ауылы, көшелер: Құлболдинов көшесі, N17, Т.Исабаев атындағы N4 орта мектебі.
Шекарасы: Теректі ауылы, Алимамедов N1-ден 72-ге дейін, Құлболдынов N1-ден 35-ке дейін, Коммунистический N1-ден 18-ге дейін, Мәметов N1-ден 14-ке дейін, Исамберлинов N1-ден 37-ге дейін, Б.Дүйсенбекұлы N1-ден 13-ке дейін, Қойшыбеков N1-ден 32-ге дейін.
N533 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мәмбет ауылы, Мәмбет көшесі, N7, ауылдық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Мәмбет ауылы, көшелер: Смаиылов N1-ден 16-ға дейін, Мұратбаев N1-ден 32-ке дейін, Әбдірахманов N1-ден 21-ге дейін, Алпысбаев N1-ден 38-ге дейін, Кешуов N1-ден 38-ге дейін, Жоламанов N1-ден 18-ге дейін, Мәмбет N1-ден 24-ке дейін, Қадыров N1-ден 37-ге дейін, Баулықова N1-ден 42-ге дейін, Әділбеков N1-ден 46-ға дейін, Нартбай N1-ден 42-ге дейін, Мамытаев N1-ден 26-ға дейін, Жамбыл N1-ден 22-ге дейін, Бақтыбай N1-ден 10-ға дейін, Қыстаубаев N1-ден 26-ға дейін, Шалбаев N1-ден 16-ға дейін; 40-жол айрығы; Көксу бөгеті; Жылыжай; Бақ; "Сарыбастау" учаскесінің аумағы.
N534 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еңбекшіқазақ ауылы, Абданбекова көшесі, N1, Еңбекшіқазақ орта мектебі.
Шекарасы: Еңбекшіқазақ ауылы, көшелер: Бабашев N1-ден 120-ға дейін, Сақмолданов N1-ден 28-ге дейін, Алтынсарин N1-ден 39-ға дейін, Омашбеков N1-ден 15-ке дейін; Ферма; "Жол жөндеу" учаскесі; Май зауыты; Бақ.
N535 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мәмбет ауылы, Қақпақты мал жайылым учаскесі.
Шекарасы: Қақпақты, Желдіқара, Жетіжал, Тұрсынбай мал жайылым учаскелері.
N536 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жамбыл ауылы, Жамбыл көшесі, N17, Жамбыл атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Жамбыл ауылы, көшелер: Ауғанбаев N1-ден 22-ге дейін, Абай N1-ден 38-ге дейін, Сарсенов N1-ден 51-ге дейін, Есмұрзанов N1-ден 21-ге дейін, Есбосынов N1-ден 22-ге дейін, Шаухаров N1-ден 28-ге дейін, Ғарышкер N1-ден 16-ға дейін, Жамбыл N17-ден 28-ге дейін; Бақ.
N537 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талапты ауылы, Абай көшесі, N26, Талапты орта мектебі.
Шекарасы. Талапты ауылы, көшелер: Төлебаев N1-ден 56-ға дейін, Абай N1-ден 70-ке дейін, Байжұрынов N1-ден 51-ге дейін, Абдрахманов N1-ден 30-ға дейін; Сүт-тауар фермасы; Құс фермасы; Дубек, Сарыбел мал жайылым учаскелері.
N538 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтекше ауылы, Егінбаев көшесі, N31, ауылдық Мәдениет үйі.

Центр: село Акшатоган, улица Калинина, N16, средняя школа N5.
В границах: село Акшатоган, улицы: Молодежная с N1 по 10, Белорусская с N1 по 25, Мичурина с N1 по 49, Ордженикидзе с N1 по 20, Виноградова с N1 по 24, Калинина с N1 по 30, Ердембекова с N1 по 15, Кайысбаева с N1 по 21, Андызбаева с N 1 по 18, Тимирязева с N1 по 18.
Избирательный участок N 532.
Центр: село Теректы, улица Кулболдинова, N17, средняя школа N4 имени Т.Исабаева.
В границах: село Теректы, улицы: Алимамедова с N1 по 72, Кулболдинова с N1 по 35, Коммунистическая с N1 по 18, Маметова с N1 по 14, Исамберлинова с N1 по 37, Б.Дюсембекулы с N1 по 13, Койшибекова с N1 по 32.
Избирательный участок N533.
Центр: село Мамбет, улица Мамбета, N7, сельский Дом культуры.
В границах: село Мамбет, улицы: Смаиылова с N1 по 16, Муратбаева с N1 по 32, Абдирахманова с N1 по 21, Алпысбаева с N1 по 38, Кешуова с N1 по 38, Жоламанова с N1 по 18, Мамбет с N1 по 24, Кадырова с N1 по 37, Баулыкова с N1 по 42, Адилбекова с N1 по 46, Нартбая с N1 по 42, Мамытаева с N1 по 26, Жамбыла с N1 по 22, Бактыбая с N1 по 10, Кыстаубаева с N1 по 26, Шалбаева с N1 по 16; 40-разъезд; Коксуская плотина; Теплица; Сад; территория участка "Сарыбастау".
Избирательный участки N534.
Центр: село Енбекшиказах, улица Абданбековой, N1, средняя школа Енбекшиказах.
В границах: село Енбекшиказах, улицы: Бабашева с N1 по 120, Сакмолданова с N1 по 28, Алтынсарина с N1 по 39, Омашбекова с N1 по 15; Ферма; участок "Ремонт автодороги"; Маслозавод; Сад.
Избирательный участок N535.
Центр: село Мамбет, Какпактинский отгонный участок.
В границах: отгонные участки: Какпакты, Желдыкара, Жетыжал, Турсынбай.
Избирательный участок N536.
Центр: село Жамбыл, улица Жамбыла, N17, средняя школа имени Жамбыла.
В границах: село Жамбыл, улицы: Ауганбаева с N1 по 22, Абая с N1 по 38, Сарсенова с N1 по 51, Есмурзанова с N1 по 21, Есбосынова с N1 по 22, Шаухарова с N1 по 28, Гарышкер с N1 по 16, Жамбыла с N 17 по 28; Сад.
Избирательный участок N537.
Центр: село Талапты, улица Абая, N26, средняя школа Талапты.
В границах: село Талапты, улицы: Толебаева с N1 по 56, Абая с N1 по 70, Байжурынова с N1 по 51, Абдрахманова с N1 по 30; Молочно-товарная ферма; Птицеферма; отгонные участки: Дубек, Сарыбел.
Избирательный участока N538.
Центр: село Актекше, улица Егинбаева, N31, сельский Дом культуры.

Шекарасы: Ақтекше ауылы, көшелер: Жандосов N1-ден 35-ке дейін, Егінбаев N1-ден 35-ке дейін, Қаблиса N1-ден 37-ге дейін, Мақұлбеков N1-ден 49-ға дейін, Сүгүров N1-ден 10-ға дейін; Көкбастау ауылы, көшелер: Шаған N1-ден 19-ға дейін, Абай N1-ден 29-ға дейін, Жамбыл N1-ден 19-ға дейін, Н.Қойшыбеков N1-ден 28-ге дейін; Қызылбұлақ, Молалы мал жайылым учаскелері.
N539 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтекше ауылы, Малайсары мал жайылым учаскесі.
Шекарасы: Малайсары мал жайылым учаскесінің аумағы.
N540 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мұқыры ауылы, Сыдықов көшесі, N9, Қ.Жапсарбаев атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Мұқыры ауылы, көшелер: Алтаев N1-ден 27-ге дейін, Садовая N1-ден 5-ке дейін, Гагарин N1-ден 5-ке дейін, Әуезов N1-ден 16-ға дейін, Мұсабек N1-ден 20-ға дейін, Ешмұханбет N1-ден 17-ге дейін, Бәйсейітов N1-ден 27-ге дейін, Сейфуллин N1-ден 25-ке дейін, Абай N1-ден 23-ке дейін, Жандосов N1-ден 7-ге дейін, Жамбыл N1-ден 32-ге дейін, Сыдықов N1-ден 15-ке дейін, Мұқанов N1-ден 31-ге дейін, Маметов N1-ден 12-ге дейін, Алдабергенов N1-ден 27-ге дейін, Мақатаев N1-ден 27-ге дейін, Жексенбай N1-ден 28-ге дейін, Оразбай N1-ден 11-ге дейін, Уәлиханов N1-ден 30-ға дейін, Әбілтаев N1-ден 65-ке дейін; Алмалы, Желдіқара, Точка мал жайылым учаскелері.
N541 сайлау учаскесі.
Орталығы: 10 жылдық Қазақстан ауылы, Нұрманбетов көшесі, N24, "10 жылдық Қазақстан" орта мектебі.
Шекарасы: 10 жылдық Қазақстан ауылы, көшелер: Жансүгіров N1-ден 19-ға дейін, Нұрманбетов N1-ден 25-ке дейін, Оспанов N1-ден 22-ге дейін, Ғабдуллин N1-ден 21-ге дейін, Поливное N1-ден 4-ке дейін, Сатбаев N1.
N542 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жарлыөзек ауылы, Абай көшесі, N1, "Балпық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: Жарлыөзек ауылы, көшелер: Абай N2-ден 17-ге дейін, Сейдіқожанов N1-ден 34-ке дейін, Медиев N1-ден 25-ке дейін, Исабаев N1-ден 56-ға дейін, Байжұманов N1-ден 56-ға дейін, Ерғалиев N1-ден 58-ге дейін, Оразбаев N1-ден 13-ке дейін, Жансүгіров N3-ден 15-ке дейін, Қыдырәлі N3-тен 9-ға дейін, Бейсек N3-тен 6-ға дейін, Идигов N11-ден 13-ке дейін; "Каганович" қосалқы шаруашылығы.
N543 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бозтоған ауылы, Мәрден көшесі, N1, Мұсабек атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Бозтоған ауылы, көшелер: Марден N2-ден 8-ге дейін, Мұсабек N1-ден 36-ға дейін, Құсайынов N1-ден 8-ге дейін, Жапсарбаев N1-ден 60-қа дейін, Құндақбаева N1-ден 63-ке дейін, Сыдықов N1-ден 16-ға дейін, Керімбаев N1-ден 7-ге дейін, Идигов N10-нан 20-ға дейін, Дөмеев N1-ден 12-ге дейін, Карпиков N2-ден 4-ке дейін, Нұрпейісов N2-ден 10-ға дейін.
N544 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бозтоған ауылы, Б.Құндақбаева көшесі, N33, Ауылдық клуб.

В границах: село Актекше, улицы: Жандосова с N1 по 35, Егинбаева с N1 по 35, Каблиса с N1 по 37, Макулбекова с N1 по 49, Сугурова с N1 по 10; село Кокбастау, улицы: Шаған с N1 по 19, Абая с N1 по 29, Жамбыла с N1 по 19, Н.Койшыбекова с N1 по 28; отгонные участки: Кызылбулак, Молалы.
Избирательный участок N539.
Центр: село Актекше, Малайсаринский отгонный участок.
В границах: территория отгонного участка Малайсары.
Избирательный участок N540.
Центр: село Мукыры, улица Сыдыкова, N9, средняя школа имени К.Жапсарбаева.
В границах: село Мукры, улицы: Алтаева с N1 по 27, Садовая с N1 по 5, Гагарина с N1 по 5, Ауезова с N1 по 16, Мусабека с N1 по 20, Ешмуханбета с N1 по 17, Байсейтова с N1 по 27, Сейфуллина с N1 по 25, Абая с N1 по 23, Жандосова с N1 по 7, Жамбыла с N1 по 32, Сыдыкова с N1 по 15, Муканова с N1 по 31, Маметова с N1 по 12, Алдабергенова с N1 по 27, Макатаева с N1 по 27, Жексенбая с N1 по 28, Оразбай с N1 по 11, Валиханова с N 1 по 30, Абилтаева с N1 по 65; отгонные участки: Алмалы, Желдыкара, Точка.
Избирательный участок N541.
Центр: село 10 лет Казахстана, улица Нурманбетова, N24, средняя школа "10 лет Казахстана".
В границах: село 10 лет Казахстана, улицы: Жансугурова с N1 по 19, Нурманбетова с N1 по 25, Оспанова с N1 по 22, Габдуллина с N1 по 21, Поливное с N1 по 4, Сатбаева N1.
Избирательный участок N542.
Центр: село Жарлыозек, улица Абая, N1, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Балпык".
В границах: село Жарлыозек, улицы: Абая с N2 по 17, Сейдикожанова с N1 по 34, Медиева с N1 по 25, Исабаева с N1 по 56, Байжуманова с N1 по 56, Ергалиева с N1 по 58, Оразбаева с N1 по 13, Жансугурова с N3 по 15, Кыдырали с N3 по 9, Бейсека с N3 по 6, Идигова с N11 по 13; подсобное хозяйство "Каганович".
Избирательный участок N543.
Центр: село Бозтоган, улица Мардена, N1, средняя школа имени Мусабека.
В границах: село Бозтоган, улицы: Мардена с N2 по 8, Мусабека с N1 по 36, Кусаинова с N1 по 8, Жапсарбаева с N1 по 60, Кундакбаевой с N1 по 63, Сыдыкова с N1 по 16, Керимбаева с N1 по 7, Идигова с N10 по 20, Домеева с N1 по 12, Карпикова с N2 по 4, Нурпеисова с N2 по 10.
Избирательный участок N544.
Центр: село Бозтоган, улица Б.Кундакбаевой, N33, Сельский клуб.

Шекарасы: Бозтоған ауылы, көшелер: Мұқаншы N1-ден 6-ға дейін, Жамбыл N2-ден 35-ке дейін, Алдабергенов N2-ден 28-ге дейін, Шадрин N1-ден 20-ға дейін.
N545 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мұсабек ауылы, Андасов көшесі, N18, Қызыларық орта мектебі.
Шекарасы: Мұсабек ауылы, көшелер: Абай N1-ден 20-ға дейін, Мұсабек N1-ден 23-ке дейін, Естаев N1-ден 25-ке дейін, Жамбыл N1-ден 10-ға дейін, Әлібаев N1-ден 40-қа дейін, Қараулов N1-ден 23-ке дейін, Андасов N1-ден 17-ге дейін, Тоққожанов N1-ден 25-ке дейін, Найманбаев N1-ден 10-ға дейін.
N546 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мәулімбай ауылы, Смайыл көшесі, N15, Жеңіс орта мектебі.
Шекарасы: Мәулімбай ауылы, көшелер: Смайыл N1-ден 25-ке дейін, Хамза N1-ден 10-ға дейін, Керімбала N1-ден 25-ке дейін.
N547 сайлау учаскесі.
Орталығы: Быжы бекеті, бекет кеңсесі.
Шекарасы: Быжы, Бақша, Мойынқұм бекеттерінің аумағы.
N548 сайлау учаскесі.
Орталығы: Амангелді ауылы, Ақниет көшесі, N42, ауылдық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Амангелді ауылы, көшелер: Ақниет N1-ден 40-қа дейін, Толқымбеков N1-ден 41-ге дейін, Н.Аманбайұлы N1-ден 51-ге дейін, Есмұратов N1-ден 81-ге дейін, Қожабергенов N1-ден 59-ға дейін; Ақ-там, Қарасу учаскелері.
N549 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кеңарал ауылы, С.Қырықбаева көшесі, N38, С.Қырықбаева атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Кеңарал ауылы, көшелер: Қырықбаева N1-ден 57-ге дейін, Бірлік N1-ден 18-ге дейін.
N550 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесқайнар ауылы, көшелер: Қиялов көшесі, N35, Бесқайнар орта мектебі.
Шекарасы: Бесқайнар ауылы, көшелер: Қиялов N1-ден 75-ке дейін, Қайнар N1-ден 36-ға дейін, Жетісу N2-ден 42-ге дейін.
N551 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаратал ауылы, Набережный көшесі, N22, Қаратал бастауыш мектебі.
Шекарасы: Қаратал ауылы, Набережная N1-ден 65-ке дейін, Садовая N1-ден 59-ға дейін.
N552 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көксу бекеті, Байтұлақов көшесі, N11, Мұқаншы орта мектебі.
Шекарасы: Көксу бекеті, көшелер: Байшапанов N1-ден 85-ке дейін, Абай N1-ден 64-ке дейін, Нұрпейсов N1-ден 20-ға дейін, Жансүгіров N1-ден 15-ке дейін, Байтұлақов N1-ден 44-ке дейін, Жапсарбаев N1-ден 117-ге дейін, Рысқұлов N1-ден 59-ға дейін, Иманов N1-ден 31-ге дейін, Исабаев N1-ден 17-ге дейін, Алдабергенов N1-ден 8-ге дейін, Орақты батыр N1-ден 62-ге дейін, Жамбыл N1-ден 11-ге дейін.
N553 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мұқаншы ауылы, Орақты батыр көшесі, N52, ауылдық дәрігерлік амбулатория.
Шекарасы: Көксу бекеті, көшелер: Шалабаев N1-ден 45-ке дейін, Қазақстан N1-ден 81-ге дейін, Бәйсейітова N1-ден 35-ге дейін, 8 Март N1-ден 35-ке дейін, Қожабергенов N1-ден 84-ке дейін, Желтоқсан N1-ден 38-ге дейін, Сейфуллин N1-ден 15-ке дейін, Молдағұлова N1-ден 20-ға дейін, Гагарин N1-ден 6-ға дейін, Уәлиханов N1-ден 5-ке дейін, Береке N1-ден 5-ке дейін, Мұқанов N1-ден 13-ке дейін, Әуезов N1-ден 63-ке дейін, N22 кәсіптік мектеп N1-ден 5-ке дейін.
N554 сайлау учаскесі.
Орталығы: Нәдірізбек ауылы, Әлкенов көшесі, N15, дүкен ғимараты.

В границах: село Бозтоган, улицы: Муканшы с N1 по 6, Жамбыла с N2 по 35, Алдабергенова с N2 по 28, Шадрина с N1 по 20.
Избирательный участок N545.
Центр: село Мусабек, улица Андасова, N18, средняя школа Кызыларык.
В границах: село Мусабек, улицы: Абая с N1 по 20, Мусабек с N1 по 23, Естаева с N1 по 25, Жамбыла с N1 по 10, Алибаева с N1 по 40, Караулова с N1 по 23, Андасова с N1 по 17, Токкожанова с N1 по 25, Найманбаева с N1 по 10.
Избирательный участок N546.
Центр: село Маулембай, улица Смаила, N15, средняя школа Женис.
В границах: село Маулембай, улицы: Смайыла с N1 по 25, Хамза с N1 по 10, Керимбала с N1 по 25.
Избирательный участок N547.
Центр: станция Быжы, контора станции.
В границах: территория станции: Быжы, Бахша, Мойынкум.
Избирательный участок N548.
Центр: село Амангельды, улица Акниет, N42, сельский Дом культуры.
В границах: село Амангельды, улицы: Акниет с N1 по 40, Толкымбекова с N1 по 41, Н.Аманбайулы с N1 по 51, Есмуратова с N1 по 81, Кожабергенова с N1 по 59; участки Ак-там, Карасу.
Избирательный участок N549.
Центр: село Кенарал, улица С.Кырыкбаевой, N38, средняя школа имени С.Кырыкбаевой.
В границах: село Кенарал улицы: Кырыкбаева с N 1 по 57, Бирлик с N1 по 18.
Избирательный участок N550.
Центр: село Бескайнар, улица Киялова, N35, средняя школа Бескайнар.
В границах: село Бескайнар, улицы Киялова с N1 по 75, Кайнар с N1 по 36, Жетису с N2 по 42.
Избирательный участок N551.
Центр: село Каратал, улица Набережная, N22, начальная школа Каратал.
В границах: село Каратал, улицы: Набережная с N1 по 65, Садовая с N1 по 59.
Избирательный участок N552.
Центр: станция Коксу, улица Байтулакова, N11, Муканчинская средняя школа.
В границах: станция Коксу, улицы: Байшапанова с N1 по 85, Абая с N1 по 64, Нурпейсова с N1 по 20, Жансугурова с N1 по 15, Байтулакова с N1 по 44, Жапсарбаева с N1 по 117, Рыскулова с N1 по 59, Иманова с N1 по 31, Исабаева с N1 по 17, Алдабергенов с N1 по 8, Оракты батыра с N1 по 62, Жамбыла с N1 по 11.
Избирательный участок N553.
Центр: село Муканшы, улица Оракты батыра, N52, сельская врачебная амбулатория.
В границах: станция Коксу, улицы: Шалабаева с N1 по 45, Казахстана с N1 по 81, Байсеитовой с N1 по 35, 8 Марта с N1 по 35, Кожабергенова с N1 по 84, Желтоксана с N1 по 38, Сейфуллина с N1 по 15, Молдагуловой с N1 по 20, Гагарина с N1по 6, Валиханова с N1 по 5, Береке с N1 по 5, Муканова с N1 по 13, Ауезова с N1 по 63, N22 школа лицей с N1 по 5.
Избирательный участок N554.
Центр: село Надрызбек, улица Алькенова, N15, здание магазина.

Шекарасы: Нәдірізбек ауылы, көшелер: Әлкенов N1-ден 14-ке дейін, Ағыбаев N1-ден 11-ге дейін; Өндіріс учаскесі; Сүт-тауар фермасы.
N555 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жетіжал ауылы, Кәкенов көшесі, N11, Жетіжал орта мектебі.
Шекарасы: Жетіжал ауылы, көшелер: Тоқсанбаев N1-ден 26-ға дейін, Абай N1-ден 25-ке дейін, Байсабанов N1-ден 18-ге дейін, Кәкенов N1-ден 12-ге дейін, Белғожанов N1-ден 13-ке дейін, Киров N1-ден 14-ке дейін, Ешкенов N1-ден 25-ке дейін, Сәтпаев N1-ден 35-ке дейін.
N556 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алғабас ауылы, Батыржан көшесі, N42, Алғабас орта мектебі.
Шекарасы: Алғабас ауылы, көшелер: Иманбаев N1-ден 31-ге дейін, Әубакір-Бостоған N1-ден 41-ге дейін, Қабдолда N1-ден 7-ге дейін, Батыржан N1-ден 115-ке дейін, Көмекбай N1-ден 90-ға дейін, Ақболат N1-ден 57-ге дейін; Жылыкүнгей, Байбарақ мал жайылым учаскелері.
N557 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылтоған ауылы, Нұрахмет көшесі, N33, Қызылтоған орталау мектебі.
Шекарасы: Қызылтоған ауылы, көшелер: Ләбілданов N1-ден 42-ге дейін, Нұрахмет N1-ден 34-ке дейін, Құмбайұлы N1-ден 16-ға дейін, Жаңа N1-ден 11-ге дейін; Мақпал мал жайылым учаскесі.
N558 сайлау учаскесі.
Орталығы: Айнабұлақ бекеті, Ағыбай Бартай көшесі, N11, орта мектеп N12.
Шекарасы: Айнабұлақ бекеті, көшелер: Рамазанов N1-ден 37-ге дейін, Центральный N1-ден 11-ге дейін, Ағыбаев Бартай N1-ден 9-ға дейін, Набережный N1-ден 8-ге дейін, Кемертоған N1-ден 37-ге дейін; Көпір, Тауарасы жол айрықтары.
N559 сайлау учаскесі.
Орталығы: N45 теміржол бөлімшесінің қосалқы шаруашылығы, Рысқұлов көшесі, N7, ауылдық дәрігерлік амбулатория.
Шекарасы: Айнабұлақ қосалқы шаруашылығы, көшелер: Рысқұлов N1-ден 16-ға дейін, Теміржол N1-ден 16-ға дейін, Байшапанов N1-ден 13-ке дейін, Алдабергенов N1-ден 13-ке дейін.

В границах: село Надризбек, улицы: Алькенова с N1 по 14, Агыбаева с N1 по 11; участок Ондирис; Молочно-товарная ферма.
Избирательный участок N555.
Центр: село Жетыжал, улица Какенова, N11, Жетыжалская средняя школа.
В границах: село Жетыжал, улицы: Токсанбаева с N1 по 26, Абая с N1 по 25, Байсабанова с N1 по 18, Какенова с N1 по 12, Белгожанова с N1 по 13, Кирова с N1 по 14, Ешкенова с N1 по 25, Сатпаева с N1 по 35.
Избирательный участок N556.
Центр: село Алгабас, улица Батыржана, N42, Алгабаская средняя школа.
В границах: село Алгабас, улицы: Иманбаева с N1 по 31, Аубакир-Бостоган с N1 по 41, Кабдолда с N1 по 7, Батыржана с N1 по 115, Комекбая с N1 по 90, Акболата с N1 по 57; Отгонные участки Жылыкунгей; Байбарак.
Избирательный участок N557.
Центр: село Кызылтоган, улица Нурахмета, N33, неполная средняя школа Кызылтоган.
В границах: село Кызылтоган, улицы: Лабилданова с N1 по 42, Нурахмета с N1 по 34, Кумбайулы с N1 по 16, Жана с N1 по 11; отгонный участок Макпал.
Избирательный участок N558.
Центр: станция Айнабулак, улица Агыбаева Бартая, N11, средняя школа N12.
В границах: станция Айнабулак, улицы: Рамазанова с N1 по 37, Центральная с N1 по 11, Бартай Агыбаева с N1 по 9, Набережная с N1 по 8, Кемертоган с N1 по 37, разъезды: Копр; Таурасы.
Избирательный участок N559.
Центр: подсобное хозяйство путевой части N45, улица Рыскулова, N7, сельская врачебная амбулатория.
В границах: подсобное хозяйство Айнабулак, улицы: Рыскулова с N1 по 16, Темиржол с N1 по 16, Байшапанова с N1 по 13, Алдабергенова с N1 по 13.