Көксу ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 20 қаңтардағы "Көксу ауданы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" № 14 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 16 шілдедегі № 265 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 08 тамызда № 2798 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 30 маусымдағы № 223 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу ауданы әкімдігінің 30.06.2016 № 223 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5) тармақшасына және 20-бабы 5-тармағының 2) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" 2001 жылғы 19 маусымдағы №836 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес, Көксу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көксу ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 20 қаңтардағы "Көксу ауданы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" №14 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылдың 12 ақпанында №2571 тіркелген, "Нұрлы көксу" газетінде 2014 жылғы 21 ақпанда №7 (4683) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасының алтыншы бағанындағы "Ең төменгі еңбекақы" сөздері "Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшерінде" сөздеріне өзгертілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Әлия Секерғалиқызы Садықоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін уақытша атқарушы М. Бейсенов

О внесении изменений в постановление акимата Коксуского района от 20 января 2014 года № 14 "Об организации общественных работ по Коксускому району"
Постановление акимата Коксуского района Алматинской области от 16 июля 2014 года № 265. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 08 августа 2014 года № 2798. Утратило силу постановлением акимата Коксуского района Алматинской области от 30 июня 2016 года № 223
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Коксуского района Алматинской области от 30.06.2016 № 223.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7 и подпунктом 2) пункта 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года №836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан" от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Коксуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Коксуского района от 20 января 2014 года № 14 "Об организации общественных работ по Коксускому району" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 февраля 2014 года №2571, опубликованного в газете "Нурлы Коксу" от 21 февраля 2014 года №7(4683) следующие изменения:
изменить слова "Минимальная заработная плата" на слова "В размере 1,5 минимальной месячной заработной платы установленной законодательством Республики Казахстан" в шестом столбце приложении к указанному постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Садыкову Алию Секергалиевну.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района
М. Бейсенов