Көксу ауданы мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 04 тамыздағы № 33-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 15 тамызда № 2822 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 мамырдағы № 41-8 шешімімен
.     Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 06.05.2015 № 41-8 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 04 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы «Көксу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» № 25-1 шешіміне (2013 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2538 тіркелген, 2014 жылдың 17 қаңтардағы № 2 (4678) аудандық «Нұрлы Көксу» газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы «Көксу ауданы мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы «Көксу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» № 26-1 шешіміне (2014 жылғы 21 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2591 тіркелген, 2014 жылдың 28 ақпандағы № 8 (4684) аудандық «Нұрлы Көксу» газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 04 сәуірдегі «Көксу ауданы мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы «Көксу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» № 27-1 шешіміне (2014 жылғы 15 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2665 тіркелген, 2014 жылдың 25 сәуірдегі № 16 (4692) аудандық «Нұрлы Көксу» газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 06 мамырдағы «Көксу ауданы мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы «Көксу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» № 29-1 шешіміне (2014 жылғы 19 мамырдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2712 тіркелген, 2014 жылдың 30 мамырдағы № 21 (4697) аудандық «Нұрлы Көксу» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 25-1 "О районном бюджете Коксуского района на 2014-2016 годы"
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 04 августа 2014 года № 33-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 августа 2014 года № 2822. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 06 мая 2015 года № 41-8
Сноска. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 06.05.2015 № 41-8.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Коксуский районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Коксуского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 25-1 «О районном бюджете Коксуского района на 2014-2016 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2013 года № 2538, опубликованного в районной газете «Нұрлы Көксу» от 14 января 2014 года № 2 (4678), в решение Коксуского районного маслихата от 10 февраля 2014 года № 26-1 «О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 25-1 «О районном бюджете Коксуского района на 2014-2016 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 21 февраля 2014 года № 2591, опубликованного в районной газете «Нұрлы Көксу» от 28 февраля 2014 года № 8 (4684), в решение Коксуского районного маслихата от 04 апреля 2014 года № 27-1 «О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 25-1 «О районном бюджете Коксуского района на 2014-2016 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 апреля 2014 года № 2665, опубликованного в районной газете «Нұрлы Көксу» от 25 апреля 2014 года № 16 (4692), в решение Коксуского районного маслихата от 06 мая 2014 года № 29-1 «О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 25-1 «О районном бюджете Коксуского района на 2014-2016 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 мая 2014 года № 2712, опубликованного в районной газете «Нұрлы Көксу» от 30 мая 2014 года № 21 (4697)) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

«1. Көксу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше , 12, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5341794 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 129943 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 19311 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 5629 мың теңге;
трансферттер түсімі 5186911 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1599279 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1461327 мың теңге;
субвенциялар 2126305 мың теңге;
2) шығындар 5375199 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 57806 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 72228 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 14422 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 18639 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 109850 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 109850 мың теңге».
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың «Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі» тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан мәслихаты
сессиясының төрағасы                 Ш.Гусенов
Аудан мәслихатының
хатшысы                             Ә.Досымбеков
«КЕЛІСІЛДІ»
Көксу ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің басшысы                Бисахан Нүсіпбайқызы Бетебаева
2014 жылғы «04» тамыз
Көксу ауданы мәслихатының
2014 жылғы 04 тамыздағы Көксу
ауданы мәслихатының 2013 жылғы
20 желтоқсандағы "Көксу ауданының
2014-2016 жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" № 25-1 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" № 33-1 шешіміне 1 қосымша
Көксу ауданы мәслихатының 2013 жылғы
20 желтоқсандағы "Көксу ауданының
2014-2016 жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" № 25-1 шешімімен бекітілген
1 қосымша
Көксу ауданының 2014 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
тенге)
Сынып
Атауы
Iшкi сынып
I. Кірістер

«1. Утвердить районный бюджет Коксуского района на 2014-2016 годы согласно приложениями 123 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 5341794 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 129943 тысяч тенге;
неналоговые поступления 19311 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 5629 тысячи тенге;
поступления трансфертов 5186911 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1599279 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1461327 тысяч тенге;
субвенции 2126305 тысяч тенге;
2) затраты 5375199 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 57806 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 72228 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 14422 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 18639 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 109850 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 109850 тысяч тенге».
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата «По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства».
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель районной
сессии маслихата                      Ш.Гусенов
Секретарь районного
маслихата                             А.Досымбеков
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель Коксуского
отдела экономики и бюджетного
планирования                          Бетебаева Бисахан Нуспбаевна
«04» августа 2014 года
приложение 1
к решению Коксуского районного
маслихата от 04 августа 2014 года
№ 33-1 "О внесении изменений в решение
Коксуского районного маслихата от
20 декабря 2013 года № 25-1 "О районном
бюджете Коксуского района на 2014-2016 годы"
приложение 1
утвержденное решением Коксуского
районного маслихата от 20 декабря
2013 года № 25-1 "О районном бюджете
Коксуского района на 2014-2016 годы"
Районный бюджет Коксуского района на 2014 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы