Көксу ауданы мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 қарашадағы № 36-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 02 желтоқсанда № 2948 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 мамырдағы № 41-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 06.05.2015 № 41-8 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 04 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 25-1 шешіміне (2013 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2538 тіркелген, 2014 жылдың 17 қаңтардағы № 2 (4678) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Көксу ауданы мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №26-1 шешіміне (2014 жылғы 21 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2591 тіркелген, 2014 жылдың 28 ақпандағы № 8 (4684) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 04 сәуірдегі "Көксу ауданы мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №27-1 шешіміне (2014 жылғы 15 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2665 тіркелген, 2014 жылдың 25 сәуірдегі № 16 (4692) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 06 мамырдағы "Көксу ауданы мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №29-1 шешіміне (2014 жылғы 19 мамырдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2712 тіркелген, 2014 жылдың 30 мамырдағы № 21 (4697) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 04 тамыздағы "Көксу ауданы мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №33-1 шешіміне (2014 жылғы 15 тамыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2822 тіркелген, 2014 жылдың 22 тамыздағы № 33 (4709) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 15 қазандағы "Көксу ауданы мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №35-1 шешіміне (2014 жылғы 27 қазандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2890 тіркелген, 2014 жылдың 31 қазандағы № 44 (4719) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 25-1 "О районном бюджете Коксуского района на 2014-2016 годы"
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 24 ноября 2014 года № 36-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 02 декабря 2014 года № 2948. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 06 мая 2015 года № 41-8
Сноска. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 06.05.2015 № 41-8.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Коксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коксуского районного маслихата от 20 декабря 2013 года №25-1 "О районном бюджете Коксуского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2013 года № 2538, опубликованного в районной газете "Нурлы Коксу" от 14 января 2014 года № 2 (4678), в решение Коксуского районного маслихата от 10 февраля 2014 года № 26-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 25-1 "О районном бюджете Коксуского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 21 февраля 2014 года № 2591, опубликованного в районной газете "Нурлы Коксу" от 28 февраля 2014 года № 8 (4684), в решение Коксуского районного маслихата от 04 апреля 2014 года № 27-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 25-1 "О районном бюджете Коксуского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 апреля 2014 года № 2665, опубликованного в районной газете "Нурлы Коксу" от 25 апреля 2014 года № 16 (4692), в решение Коксуского районного маслихата от 06 мая 2014 года № 29-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 25-1 "О районном бюджете Коксуского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 мая 2014 года № 2712, опубликованного в районной газете "Нурлы Коксу" от 30 мая 2014 года № 21 (4697), в решение Коксуского районного маслихата от 04 августа 2014 года № 33-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 25-1 "О районном бюджете Коксуского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 августа 2014 года № 2822, опубликованного в районной газете "Нурлы Коксу" от 22 августа 2014 года № 33 (4709), в решение Коксуского районного маслихата от 15 октября 2014 года № 35-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 25-1 "О районном бюджете Коксуского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 октября 2014 года № 2890, опубликованного в районной газете "Нурлы Коксу" от 31 октября 2014 года № 44 (4719) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. Көксу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12, және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5082354 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 134983 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 22500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 7400 мың теңге;
трансферттер түсімі 4917471 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1712428 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1078738 мың теңге;
субвенциялар 2126305 мың теңге;
2) шығындар 5115759 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 56524 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 70946 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 14422 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 18639 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 108568 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 108568 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан мәслихаты
сессиясының төрағасы                       М. Тастанов
Аудан мәслихатының
хатшысы                                    Ә. Досымбеков
Көксу ауданы мәслихатының 2014 жылғы
24 қарашадағы Көксу ауданы мәслихатының
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
"Көксу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы"

"1. Утвердить районный бюджет Коксуского района на 2014-2016 годы согласно приложениями 12, и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 5082354 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 134983 тысяч тенге;
неналоговые поступления 22500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 7400 тысячи тенге;
поступления трансфертов 4917471 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1712428 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1078738 тысяч тенге;
субвенции 2126305 тысяч тенге;
2) затраты 5115759 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 56524 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 70946 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 14422 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 18639 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 108568 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 108568 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель районной
сессии маслихата                           М. Тастанов
Секретарь районного
маслихата                                  А. Досымбеков
приложение 1
к решению Коксуского районного маслихата
от 24 ноября 2014 года № 36-1
"О внесении изменений в решение Коксуского
районного маслихата от 20 декабря 2013