Көксу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 38-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 26 желтоқсанда № 2973 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 06 мамырдағы № 3-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 06.05.2016 № 3-5 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылдың 04 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
11) кірістер 5875319 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1315802 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 13891 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 8564 мың теңге;
трансферттер түсімі 4537062 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1297640 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1070895 мың теңге;
субвенциялар 2168527 мың теңге;
2) шығындар 5888208 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 46224 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 65376 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 19152 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 27208 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 86321 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 86321 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 09.12.2015 № 48-1 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 2194 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2015 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3-1. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 5-қосымшаға сәйкес, 382 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.

О бюджете Коксуского района на 2015-2017 годы
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 19 декабря 2014 года № 38-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 декабря 2014 года № 2973. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 06 мая 2016 года № 3-5
Сноска. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 06.05.2016 № 3-5.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Коксуский районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 5875319 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1315802 тысяч тенге;
неналоговые поступления 13891 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 8564 тысячи тенге;
поступления трансфертов 4537062 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1297640 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1070895 тысяч тенге;
субвенции 2168527 тысяч тенге;
2) затраты 5888208 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 46224 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 65376 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 19152 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 27208 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 86321 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 86321 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Коксуского районного маслихата Алматинской области от 09.12.2015 № 48-1 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 2194 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2015 год согласно приложению 4.
3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 382 тысяч тенге, согласно приложению 5.
Акимам сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контольный счет наличности местного самоуправления.

Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 09.11.2015 № 47-1 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан мәслихатының
сессия төрағасы М. Тастанов
Аудан мәслихатының
хатшысы Ә. Досымбеков
Көксу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 19 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" №38-1 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Көксу ауданының 2015 жылға арналған бюджеті

Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 09.11.2015 № 47-1 (вводится в действие с 01.01.2015).
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата М. Тастанов
Секретарь районного
маслихата А. Досымбеков
приложение 1 утвержденное решением Коксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 38-1 "О бюджете Коксуского района на 2015-2017 годы"
Бюджет Коксуского района на 2015 год

2870
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1672187
003
Жалпы білім беру
1637935
006
Балаларға қосымша білім беру
34252
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
201068
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
201068
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11346
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
12840
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
51465
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
2000
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
10117
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
113300
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
165393
2
Әлеуметтiк көмек
144453
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
144453
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
18955
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19778
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1130
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
12819
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13283
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3054
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
29676
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
35188
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
10570
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20940
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20940
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16369
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1297
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

2870
464
Отдел образования района (города областного значения)
1672187
003
Общеобразовательное обучение
1637935
006
Дополнительное образование для детей
34252
9
Прочие услуги в области образования
201068
464
Отдел образования района (города областного значения)
201068
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11346
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
12840
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
51465
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2000
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10117
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
113300
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
165393
2
Социальная помощь
144453
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
144453
002
Программа занятости
18955
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19778
005
Государственная адресная социальная помощь
1130
006
Оказание жилищной помощи
12819
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13283
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3054
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
29676
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
35188
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10570
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20940
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20940
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16369
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1297
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов