Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 22-117 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек ауданы мәслихатының 2014 жылғы 04 сәуірдегі N 28-144 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 14 сәуірде N 2654 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 106–бабы 2–тармағының 4)-тармақшасына, 109–бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 22-117 шешіміне (2013 жылғы 31 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекттік тіркеу Тізілімінде 2551 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 11 қаңтардағы N 2 "Хантәңірі" газетінде жарияланған), Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 22-117 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 24-127 шешіміне (2014 жылғы 19 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2585 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 1 наурыздағы N 9 "Хантәңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "6074988" саны "6293660" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "5885657" саны "6104329" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "959882" саны "1150133" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "1214020" саны "1227941" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "6093877" саны "6312549" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, халыққа сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Г. Таударбекова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Е. Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ:
Райымбек ауданының
"Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы:                       Муса Кенжебаев
04 сәуір 2014 жыл
Райымбек аудандық мәслихатының
2014 жылғы 04 сәуір "Райымбек
аудандық мәслихатының 2013 жылғы
21 желтоқсандағы "Райымбек
ауданының 2014-2016 жылдарға
арналған аудан бюджеті туралы
N 22-117 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" N 28-144
шешіміне 1 қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының
2013 жылғы 21 желтоқсандағы
"Райымбек ауданының 2014-2016
жылдарға арналған аудан бюджеті
туралы" N 22-117 шешімімен
бекітілген 1 қосымша
Райымбек ауданының 2014 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Аталуы
Ішкі сынып
І.Кірістер

О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2013 года за N 22-117 "О районном бюджете Райымбекского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Райымбекского района Алматинской области от 04 апреля 2014 года N 28-144. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 апреля 2014 года N 2654
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2013 года за N 22-117 "О районном бюджете Райымбекского рай она на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 31 декабря 2013 года N 2551, опубликованного в газете "Хантәңірі" от 11 января 2014 года N 2), в решение Райымбекского районного маслихата от 10 февраля 2014 года N 24-127 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2013 года за N 22-117 "О районном бюджете Райымбекского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 февраля 2014 года N 2585, опубликованного в газете "Хантәңірі" от 1 марта 2014 года N 9) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "6074988" заменить на цифру "6293660", в том числе по:
"поступлениям трансфертов" цифру "5885657" заменить на цифру "6104329", в том числе:
"целевые текущие трансферты" "959882" заменить на цифру "1150133";
"целевые трансферты на развитие" "1214020" заменить на цифру "1227941".
2) "Затраты" цифру "6093877" заменить на цифру "6312549".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Г. Таударбекова
Секретарь районного
маслихата                                  Е. Кудабаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Райымбекского района"                      Муса Кенжебаев
04 апреля 2014 года
Приложение 1 к решению
Райымбекского районного
маслихата от 04 апреля
2014 года за N 28-144
"О внесении изменений в
решение Райымбекского районного
маслихата от 21 декабря 2013
года за N 22-117 "О районном
бюджете Райымбекского района
на 2014-2016 годы"
Приложение 1 утвержденное
решением Райымбекского районного
маслихата от 21 декабря 2013
года за N 22-117 "О районном
бюджете Райымбекского района
на 2014-2016 годы
Бюджет Райымбекского района на 2014 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
І.Доходы