Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" № 22-117 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек ауданы мәслихатының 2014 жылғы 05 мамырдағы № 30-152 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 19 мамырда № 2720 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына сәйкес Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" № 22-117 шешіміне (2013 жылғы 31 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекттік тіркеу Тізілімінде 2551 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 11 қаңтардағы № 2 "Хантәңірі" газетінде жарияланған), Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" № 22-117 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 24-127 шешіміне (2014 жылғы 19 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2585 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 1 наурыздағы № 9 "Хантәңірі" газетінде жарияланған), Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 04 сәуірдегі "Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" № 22-117 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 28-144 шешіміне (2014 жылғы 14 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2654 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 26 сәуірдегі № 16 "Хантәңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "6293660" саны "6309781" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"салықтық түсімдер" "167530" саны "167030" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" "16271" саны "16771" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "6104329" саны "6120450" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1150133" саны "1166254" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "6312549" саны "6328670" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 22-117 "О районном бюджете Райымбекского района на 2014-2016 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 05 мая 2014 года № 30-152. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 мая 2014 года № 2720
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата от 21декабря 2013 года № 22-117 "О районном бюджете Райымбекского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 31 декабря 2013 года № 2551, опубликованного в газете "Хантәңірі" от 11 января 2014 года № 2), в решение Райымбекского районного маслихата от 10 февраля 2014 года № 24-127 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 22-117 "О районном бюджете Райымбекского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 февраля 2014 года № 2585, опубликованного в газете "Хантәңірі" от 1 марта 2014 года № 9), в решение Райымбекского районного маслихата от 04 апреля 2014 года № 28-144 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 22-117 "О районном бюджете Райымбекского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 апреля 2014 года № 2654, опубликованного в газете "Хантәңірі" от 26 апреля 2014 года № 16), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "6293660" заменить на цифру "6309781", в том числе по:
"налоговым поступлениям" цифру "167530" заменить на цифру "167030";
"неналоговым поступлениям" цифру "16271" заменить на цифру "16771";
"поступлениям трансфертов" цифру "6104329" заменить на цифру "6120450", в том числе:
"целевые текущие трансферты" "1150133" заменить на цифру "1166254".
2) "Затраты" цифру "6312549" заменить на цифру "6328670".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, халыққа сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Р. Абдрахманов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Е. Құдабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Райымбек ауданының "Экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы            Муса Кенжебаев
05 мамыр 2014 жыл
Райымбек аудандық мәслихатының
2014 жылғы 05 мамыр "Райымбек
аудандық мәслихатының 2013
жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек
ауданының 2014-2016 жылдарға
арналған аудан бюджеті туралы
№ 22-117 шешіміне өзгерістер

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Р. Абдрахманов
Секретарь районного
маслихата                                  Е. Кудабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдела экономики и бюджетного
планирования Райымбекского района"         Муса Кенжебаев
05 мая 2014 год
Приложение 1
к решению Райымбекского районного
маслихата от 05 мая 2014 года