Панфилов ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу немесе салу үшін әлеуметтiк қолдау көрсету туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 02 сәуірдегі N 5-28-195 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 24 сәуірде N 2679 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 сәуірдегі № 8-22-103 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 26.04.2024 № 8-22-103 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңының 18-бабының 8-тармағына сәйкес Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу немесе салу үшін әлеуметтiк қолдау көрсетілсін.
2. Панфилов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 сәуірдегі "Панфилов ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу немесе салу үшін әлеуметтiк қолдау көрсету туралы" N 5-15-116 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылы 23 сәуірде N 2344 тіркелген, 2013 жылғы 9 мамырдағы аудандық "Жаркент өңірі" газетінің N 18 жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Білім, денсаулық сақтау, мәдениет, әлеуметтік саясат, спорт және жастар ісі жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Н. Темірбаев
Мәслихат хатшысы
Т. Оспанов
"КЕЛIСIЛДI"
Панфилов ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекеменің
басшысы
Рамазанова Сәуле Қасымқанқызы

О предоставлении подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения или строительства жилья специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Панфиловского района
Решение маслихата Панфиловского района Алматинской области от 02 апреля 2014 года N 5-28-195. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 апреля 2014 года N 2679. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 26 апреля 2024 года № 8-22-103
Сноска. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 26.04.2024 № 8-22-103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить подъемное пособие и социальную поддержку для приобретения или строительства жилья специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Панфиловского района.
2. Признать утратившим силу решения Панфиловского районного маслихата от 12 апреля 2013 года N 5-15-116 "О предоставлении подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения или строительства жилья специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Панфиловского района" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 апреля 2013 года N 2344, опубликованного в районной газете "Жаркент өңірі" N 18 от 9 мая 2013 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам "Образования, здравоохранения, культуры, социальной политики, спорта и по делам молодежи".
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Н. Темирбаев
Секретарь маслихата
Т. Оспанов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Панфиловского района"
Рамазанова Сауле Касымкановна

"2" сәуір 2014 жыл

"2" апреля 2014 года