Панфилов ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 5-42-274 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 26 желтоқсанда № 2970 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 01 ақпандағы № 5-60-397 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 01.02.2016 № 5-60-397 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылдың 04 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтарындағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 8715408 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1758893 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 77111 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 70637 мың теңге;
трансферттер түсімі 6808767 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1954127 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 1424745 мың теңге;
субвенциялар 3429895 мың теңге;
2) шығындар 8885174 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 28825 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 37802 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 8977 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо 4000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 202591 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 202591 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 09.12.2015 N 5-56-273 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 9861 мың теңге сомада бекітілсін.

О бюджете Панфиловского района на 2015-2017 годы
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 19 декабря 2014 года N 5-42-274. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 декабря 2014 года N 2970. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 01 февраля 2016 года № 5-60-397
Сноска. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 01.02.2016 № 5-60-397.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 8715408 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1758893 тысяч тенге;
неналоговые поступления 77111 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 70637 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6808767 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1954127 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1424745 тысяч тенге;
субвенция 3429895 тысяч тенге;
2) затраты 8885174 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 28825 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты 37802 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 8977 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 4000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 202591 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 202591 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 редакции решения Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 09.12.2015 N 5-56-273 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 9861 тысяч тенге.

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 09.12.2015 N 5-56-273 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2015 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3-1. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 5-қосымшаға сәйкес, 1888 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Аудандық маңызы бар қала, ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 06.11.2015 № 5-55-369 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Сноска. Пункт 2 редакции решения Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 09.12.2015 N 5-56-273 (вводится в действие с 01.01.2015).
3. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2015 год, согласно приложению 4.
3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 1888 тысяч тенге, согласно приложению 5.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Панфиловского района Алматинской области от 06.11.2015 № 5-55-369 (вводится в действие с 01.01.2015).

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2015 жылдың 01 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы Е. Қожақов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Т. Оспанов
Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы "19" желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-42-274 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Панфилов ауданының 2015 жылға арналған бюджеті

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата по вопросам "Бюджета, экономики, аграрной, предпринимательства, производства, автомобильной дороги и строительства".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата Е. Кожаков
Секретарь районного
маслихата Т. Оспанов
Приложение 1 утвержденное решением маслихата Панфиловского района от "19" декабря 2014 года № 5-42-274 "О бюджете Панфиловского района на 2015-2017 годы"
Бюджет Панфиловского района на 2015 год