Сарқан аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 28-146 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 қарашадағы N 46-229 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 02 желтоқсанда N 2942 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы № 49-250 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 09.02.2015 № 49-250 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 28-146  шешіміне(2013 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2547 тіркелген, 2014 жылғы 11 қаңтардағы № 2 (9046) және 18 қаңтардағы № 3 (9048) "Сарқан" ауданық газетінде жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 07 ақпандағы "Сарқан ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" №  28-146 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 30-153 шешіміне (2014 жылғы 19 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2587 тіркелген, 2014 жылғы 1 наурыздағы № 9 (9053) "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 04 сәуірдегі "Сарқан ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" №  28-146 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 32-164 шешіміне (2014 жылғы 14 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2656 тіркелген, 2014 жылғы 26 сәуірдегі № 17 (9060) "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 мамырдағы "Сарқан ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" №  28-146 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №  35-185 шешіміне (2014 жылғы 19 мамырдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2723 тіркелген, 2014 жылғы 07 маусымдағы № 23 (9066) "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 04 тамыздағы "Сарқан ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" №  28-146 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 39-205 шешіміне (2014 жылғы 14 тамыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2816 тіркелген, 2014 жылғы 23 тамыздағы № 34 (9078) "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 қазандағы "Сарқан ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" №  28-146 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 42-217 шешіміне (2014 жылғы 27 қазандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2893 тіркелген, 2014 жылғы 08 қарашадағы № 45 (9089) "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 28-146 "Об районном бюджете Сарканского района на 2014-2016 годы"
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 21 ноября 2014 года № 46-229. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 02 декабря 2014 года № 2942. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 09 февраля 2015 года № 49-250
Сноска. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области 09.02.2015 № 49-250.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата от 23 декабря 2013 года №28-146 "Об районном бюджете Сарканского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года №2547, опубликованного в районной газете "Саркан" №2 (9046) от 11 января и №3 (9048) от 18 января 2014 года), в решение Сарканского районного маслихата от 07 февраля 2014 года №30-153 "О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 23 декабря 2013 года №28-146 "Об районном бюджете Сарканского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 февраля 2014 года №2587, опубликованного в районной газете "Саркан" №9 (9053) от 1 марта 2014 года), в решение Сарканского районного маслихата от 04 апреля 2014 года №32-164 "О внесении изменений в решение "Сарканского районного маслихата от 23 декабря 2013 года "Об районном бюджете Сарканского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 апреля 2014 года №2656, опубликованного в газете "Саркан" №17 (9060) от 26 апреля 2014 года), в решение Сарканского районного маслихата от 05 мая 2014 года №35-185 "О внесении изменений в решение "Сарканского районного маслихата от 23 декабря 2013 года "Об районном бюджете Сарканского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 мая 2014 года №2723, опубликованного в газете "Саркан"  №23 (9066) от 07 июня 2014 года), в решение Сарканского районного маслихата от 04 августа 2014 года №39-205 "О внесении изменений в решение "Сарканского районного маслихата от 23 декабря 2013 года "Об районном бюджете Сарканского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 августа 2014 года №2816, опубликованного в газете "Саркан" №34 (9078) от 23 августа 2014 года), в решение Сарканского районного маслихата от 15 октября 2014 года №42-217 "О внесении изменений в решение "Сарканского районного маслихата от 23 декабря 2013 года "Об районном бюджете Сарканского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 октября 2014 года №2893, опубликованного в газете "Саркан" №45 (9089) от 08 ноября 2014 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 123-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5552841 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 217530 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 5101 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 28937 мың теңге;
трансферттер түсімі 5301273 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1224272 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1716331 мың теңге;
субвенциялар 2360670 мың теңге;
2) шығындар 5579048 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 17248 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 25002 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 7754 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 43455 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 43455 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика саласы, қаржы, салық және бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер, экология жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық
мәслихатының кезектен
тыс 46 сессиясының
төрағасы:                                  Қ. Кильчабаев
Сарқан аудандық
мәслихат хатшысы:                          Қ. Абдрахманов
Сарқан аудандық мәслихатының
2014 жылғы 21 қарашадағы "Сарқан аудандық
мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы
"Сарқан ауданының 2014-2016 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы" № 28-146

"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 5552841 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 217530 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 5101 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 28937 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 5301273 тысяч тенге, в том числе:
целевым текущим трансфертом 1224272 тысяч тенге;
целевым трансфертом на развитие 1716331 тысяч тенге;
субвенции 2360670 тысяч тенге;
2) затраты 5579048 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 17248 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 25002 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 7754 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 43455 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 43455 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, налогов и бюджета, развития малого и среднего предпринимательства, аграрных вопросов и экологии.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной
46 сессии районного
маслихата:                                 Кильчабаев К.
Секретарь Сарканского
районного маслихата:                       Абдрахманов К.
Приложение 1
к решению маслихата Сарканского
района от 21 ноября 2014 года