Талғар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 27-138 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы N 28-145 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2014 жылы 18 ақпанда N 2580 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 мамырдағы № 43-263 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 15.05.2015 № 43-263 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104-бабы 2-тармағының, 5) тармақшасына, 106-бабының  4-тармағына Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық маслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 27-138 (2013 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2545 нөмірімен енгізілген, 2014 жылғы 17 қаңтардағы "Талғар" газетінде N 03 (4090) жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "11818861" саны "11990692" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттер түсімі" "9007778" саны "9179609" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "11860531" саны "12202493" санына ауыстырылсын.
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 36078 мың теңге" жолынан кейін 7) "бюджет қаражаттарының пайдалынылатын қалдықтары – 170131 мың теңге" жолымен толықтырылсын.
2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосмышасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық маслихаттың әлеуметтік экономикалық дамыту және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Бәзілхан А.
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Тебериков Д.
КЕЛІСІЛДІ:
"Талғар аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Сафин Асанғали Ануарұлы
10 ақпан 2014 жыл
Талғар аудандық мәслихатының
2014 жылғы 10 ақпандағы "Талғар
аудандық маслихатының 2013
жылғы 20 желтоқсандағы"Талғар
ауданының 2014-2016 жылдарға
арналған аудандық бюджеті
туралы" N 27-138 шешіміне
өзгерістер мен толықтырулар

О внесении изменений и дополнений в решение Талгарского районного маслихата от 20 декабря 2013 года N 27-138 "О районном бюджете Талгарского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Талгарского района Алматинской области от 10 февраля 2014 года N 28-145. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 февраля 2014 года N 2580. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 15 мая 2015 года № 43-263
Сноска. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 15.05.2015 № 43-263.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104, пунктом 4  статьи 106 "Бюджетного кодекса Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата от 20 декабря 2013 года N 27-138 "О районном бюджете Талгарского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированого в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года N 2545 опубликованого в районной газете "Талгар" от 17 января 2013 года N 3 (4090) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "11818861" заменить на цифру "11990692", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "9007778" заменить на цифру "9179609";
2) "Затраты" цифру "11860531" заменить на цифру "12202493".
После строки 6) "финансирование дефицита (использование профицита) - 36078 тысяч тенге" дополнить строкой 7) "используемые остатки бюджетных средств – 170131 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А. Базилхан
Секретарь районного
маслихата                                  Д. Тебериков
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Талгарский
районный отдел экономики и
бюджетного планирования"                   Сафин Асангали Ануарович
10 февраля 2014 года
Приложение 1 к решению
маслихата Талгарского района
от 10 февраля  2014 года