Талғар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 27-138 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 қазандағы N 36-211 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 27 қазанда N 2895 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 мамырдағы № 43-263 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 15.05.2015 № 43-263 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-138 шешіміне (2013 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2545 тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтардағы аудандық "Талғар" газетінде № 03(4090) жарияланған), Талғар аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 10 ақпандағы "Талғар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-138 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 28-145 шешіміне (2014 жылғы 18 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2580 тіркелген, 2014 жылғы 28 ақпандағы аудандық "Талғар" газетінде № 09 (4096) жарияланған), Талғар аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 4 сәуірдегі "Талғар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-138 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 30-164 шешіміне (2014 жылғы 15 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2663 тіркелген, 2014 жылғы 18 сәуірдегі аудандық "Талғар" газетінде № 16 (4102) жарияланған), Талғар аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 6 мамырдағы "Талғар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-138 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 32-174 шешіміне (2014 жылғы 19 мамырдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2716 тіркелген, 2014 жылғы 30 мамырдағы аудандық "Талғар" газетінде № 22 (4109) жарияланған), Талғар аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 5 тамыздағы "Талғар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-138 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 34-192 шешіміне (2014 жылғы 18 тамыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2830 тіркелген, 2014 жылғы 29 тамыздағы аудандық "Талғар" газетінде № 35-36 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 27-138 "О районном бюджете Талгарского района на 2014-2016 годы"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 15 октября 2014 года № 36-211. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 октября 2014 года № 2895. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата от 15 мая 2015 года № 43-263
Сноска. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата от 15.05.2015 № 43-263.
Примечание РЦПИ
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 27-138 "О районном бюджете Талгарского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года № 2545 опубликованного, в районной газете "Талгар" от 17 января 2014 года № 3(4090), в решение Талгарского районного маслихата от 10 февраля 2014 года № 28-145 "О внесении изменений и дополнений в решение Талгарского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 27-138 "О районном бюджете Талгарского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 февраля 2014 года № 2580, опубликованного в районной газете "Талгар" от 28 февраля 2014 года № 09 (4096), в решение Талгарского районного маслихата от 4 апреля 2014 года № 30-164 "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 27-138 "О районном бюджете Талгарского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 апреля 2014 года № 2663, опубликованного в районной газете "Талгар" от 18 апреля 2014 года № 16 (4102), в решение Талгарского районного маслихата от 6 мая 2014 года № 32-174 "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 27-138 "О районном бюджете Талгарского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 мая 2014 года № 2716, опубликованного в районной газете "Талгар" от 30 мая 2014 года № 22 (4109), в решение Талгарского районного маслихата от 5 августа 2014 года № 34-192 "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 27-138 "О районном бюджете Талгарского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 августа 2014 года № 2830, опубликованного в районной газете "Талгар" от 29 августа 2014 года № 35-36) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 15577780 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 1877728 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 157049 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 1353306 мың теңге;
трансферттер түсімі 12191850 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4975575 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 5138453 мың теңге;
субвенциялар 2077822 мың теңге;
2) шығындар 15729055 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 36054 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 41646 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 5610 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 60525 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 36054 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 36054 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Әлеуметтік экономикалық дамыту және бюджет" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       М. Бекбосынов
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Д. Теберіков
Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы
15 қазан "Талғар аудандық маслихатының 2013 жылғы
20 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2014-2016 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-138
шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" № 36-211 шешіміне 1 қосымша
Талғар аудандық мәслихатының 2013 жылғы
20 желтоқсандағы"Талғар ауданының 2014-2016
жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы"
№ 27-138 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Талғар ауданының 2014 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 15577780 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1877728 тысяч тенге;
неналоговые поступления 157049 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 1353306 тысяч тенге;
поступления трансфертов 12191850 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4975575 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 5138453 тысяч тенге;
субвенции 2077822 тысяч тенге;
2) затраты 15729055 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 36054 тысяч тенге, в том числе
бюджетные кредиты 41646 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 5610 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 60525 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 36054 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 36054 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития и бюджета".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата М. Бекбосынов
Секретарь районного
маслихата Д. Тебериков
Приложение 1
к решению маслихата Талгарского
района от 15 октября 2014 года № 36-211
"О внесений изменении
районного маслихата О районном бюджете
в решение Талгарского районного маслихата
от 20 декабря 2013 года № 27-138 "О районном бюджете"
Талгарского района на 2014-2016 годы"
Приложение 1
утвержденное решением маслихата Талгарского района
от 20 декабря 2013 года № 27-138 "О районном
бюджете Талгарского района на 2014-2016 годы"
Районный бюджет Талгарского района на 2014 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование