Талғар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы N 38-222 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 26 желтоқсанда N 2975 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 мамырдағы № 4-23 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 20.05.2016 № 4-23 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 13199817 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2104936 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 9369 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 1023006 мың теңге;
трансферттер түсімдері 10062506 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5205879 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2597615 мың теңге;
субвенциялар 2259012 мың теңге;
2) шығындар 13293686 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 36192 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 44595 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 8403 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 4000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 134061 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 134061 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 09.12.2015 № 50-290 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 12624 мың теңге сомада бекітілсін.
3. 2015 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4- қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3-1. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 5-қосымшаға сәйкес, 4260 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Аудандық маңызы бар қала, ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 09.12.2015 № 49-284 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджете Талгарского района на 2015-2017 годы
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 10 декабря 2014 года № 39-222. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 декабря 2014 года № 2975. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 20 мая 2016 года № 4-23
Сноска. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 20.05.2016 № 4-23.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 13199817 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2104936 тысяч тенге;
неналоговые поступления 9369 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 1023006 тысяч тенге;
поступления трансфертов 10062506 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5205879 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 2597615 тысяч тенге;
субвенции 2259012 тысяч тенге;
2) затраты 13293686 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 36192 тысяч тенге, в том числе
бюджетные кредиты 44595 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 8403 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 4000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 134061 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 134061 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Талгарского районного маслихата Алматинской области от 09.12.2015 № 50-290 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2015 год в сумме 12624 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2015 год согласно приложению 4.
3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 4260 тысяч тенге, согласно приложению 5.
Акимам города районного значения, сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Талгарского района Алматинской области от 09.11.2015 № 49-284 (вводится в действие с 01.01.2015).

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық маслихаттың "Әлеуметтік экономикалық дамыту және бюджет" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Бекбосынов М.
Аудандық мәслихат
хатшысы Тебериков Д.
Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-222 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Талғар ауданының 2015 жылға арналған бюджеті

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития и бюджета".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата М. Бекбосынов
Секретарь районного
маслихата Д. Ж. Тебериков
Приложение 1 утвержденное решением маслихата Талгарского района от 19 декабря 2014 года № 39-222 "О бюджете Талгарского района на 2015-2017 годы"
Бюджет Талгарского района на 2015 год