Ұйғыр аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 27-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы N 28-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2014 жылы 21 ақпанда N 2594 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы № 43-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 09.02.2015 № 43-5 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104-бабы 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Ұйғыр аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы"  N 27-1 шешіміне (2013 жылғы 31 желтоқсанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2550 нөмірімен тіркелген, "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" газетінің 2014 жылғы 10 қаңтардағы N 2(54), 2014 жылғы 17 қаңтардағы N 3(55) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "4450954" саны "5019859" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "3850121" саны "4419026" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "4450954" саны "5058036" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы (профициті)" " –57685" саны "-95861" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" -"57685" саны "95861" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, өнеркәсіп, транспорт, құрылыс, байланыс, экология және табиғат ресурстарын тиімді пайдалану" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       К. Юлдашев
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Н. Есжанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұйғыр ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі”мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Исмаилов Мырзалим Муталимович
10 ақпан 2013 жыл
Ұйғыр аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 20 декабря 2013 года N 27-1 "О бюджете Уйгурского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Уйгурского района Алматинской области от 10 февраля 2014 года N 28-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 февраля 2014 года N 2594. Утратило силу решением Уйгурского районного маслихата Алматинской от 09 февраля 2015 № 43-5
Сноска. Утратило силу решением Уйгурского районного маслихата Алматинской от 09.02.2015 № 43-5.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата от 20 декабря 2013 года N 27-1 "О районном бюджете Уйгурского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированого в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 декабря 2013 года N 2550, опубликованого в газете "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" N 2 (54) от 10 января 2014 года, N 3 (55) от 17 января 2014 года), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "4450954" заменить на цифру "5019859", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "3850121" заменить на цифру "4419026".
2) "Затраты" цифру "4450954" заменить на цифру "5058036".
5) "Дефицит (профицит) бюджета" "-57685" заменить на цифру "95861".
6) "Финансирование дефицита использование профицита бюджета" цифру "57685" заменить на цифру "95861".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По бюджету, социально-экономическому развитию, промышленности, транспорта, строительству, связи, экологии и эффективному использованию природных ресурсов".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        К. Юлдашев
Секретарь районного
маслихата                                  Н. Есжанов
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Уйгурского района"                         Исмаилов Мырзалим Муталимович